YaST2 (bootloader) - en to lt translation catalogue (1972 entries)

note: Radio button for LILO installation on /dev/hda or /dev/sda MBR
en: Write LILO to the boot disk ('&MBR')
lt: Įrašyti LILO į pakrovimo diską ('&MBR')

note: Radio button for LILO installation on floppy only
en: Create a boot &floppy
lt: Sukurti pakrovimo &diskelį

note: Radio button for LILO installation: Have other boot manager, install in partition /boot only
en: Write LILO to the /boot &partition  (if you have another boot manager)
lt: Įrašyti LILO į /boot &skirsnį (jei turite kitą pakrovimo programą)

note: Radio button for LILO installation: Other partition (enter name in text input field)
en: Write LILO to an&other partition:
lt: Įrašyti LILO į &kitą disko skirsnį

note: Text input field to enter additional boot parameters
en: &Kernel boot parameters:
lt: &Branduolio pakrovimo parametrai:

note: check box: use the 'linear' option?
en: Use the '&linear' option
lt: Naudoti '&linear' parametrą

note: help text for the custom LILO installation, 1 of 10
en: <p>
    LILO (the LInux LOader) can be installed in numerous ways:
    </p>
lt: <p>
    LILO (the LInux LOader) gali būti įdiegtas keliais būdais:
    </p>

note: custom LILO help text, 2 of 10
en: <p>
    - In the <b>MBR</b> (the Master Boot Record).  This is recommended whenever SuSE Linux
    is the only operating system on the hard drive, or if you <em>definitely</em>
    know that you can boot all the other operating systems with LILO. The old MBR
    should be saved to disk, as a precaution.
    </p>
lt: <p>
    - Į <b>MBR</b> (the Master Boot Record). Tai rekomenduojama, kai kietame diske be SuSE
    Linux nėra jokios kitos operacinės sistemos, arba jei jūs <em>tikrai</em>
    žinote, kad su LILO galėsite pakrauti visas kitas operacines sistemas. Dėl atsargumo
    seną MBR reikėtų išsaugoti diske.
    </p>

note: custom LILO help text, 3 of 10
en: <p>
    - On a <b>floppy</b> disk (if your system has a floppy disk drive),
    if you want to avoid the risk of interfering with an already existing
    boot mechanism. You may need to enable booting from floppy disk in
    your system's BIOS when you select this option.
    </p>
lt: <p>
    - Į <b>diskelį</b> (jei jūsų sistema turi diskelių įrenginį),
    jei norite išvengti galimų konfliktų su jau egzistuojančiu pakrovimo
    mechanizmu. Tuomet galbūt jums reikės BIOS'e įjungti sistemos
    pakrovimą iš diskelio.
    <p>

note: custom LILO help text, 4 of 10
en: <p>
    - In the <b>/boot</b> partition.  You can always choose this option if you
    have installed several operating systems on your hard drive and if you wish to
    continue using your old boot manager, or <tt>loadlin</tt>, for instance. This
    method has the advantage of not making any changes to the MBR that is already
    available. The LILO machinery is already processed in the <b>/boot</b>
    partition; configure your <b>other boot manager</b> so that LILO can be started
    from there.
    </p>
lt: <p>
    - Į <b>/boot</b> skirsnį. Taip visuomet galite pasirinkti, jei kietame diske
    turite keletą operacinių sistemų ir norite toliau naudoti savo seną pakrovimo
    tvarkyklę arba pavyzdžiui <tt>loadlin</tt>. Šio metodo pranašumas tas, kad jis
    nepakeičia egzistuojančio MBR. LILO mechanizmas jau yra suderintas <b>/boot</b>
    skirsnyje; sukonfigūruokite savo <b>kitą pakrovimo tvarkyklę</b> taip, kad LILO
    galėtų iš čia pasileisti.
    </p>

note: custom LILO help text, 5 of 10
en: <p>
    Notice: If you use this method, you will also need to configure your other boot manager
    (e.g. <tt>loadlin</tt>) accordingly.
    </p>
lt: <p>
    Įspėjimas: Jei naudojate šį metodą, tuomet jums reikės atitinkamai suderinti kitą savo
    pakrovimo tvarkyklę (pvz. <tt>loadlin</tt>).
    </p>

note: custom LILO help text, 6 of 10
en: <p>
    - In some <b>other</b> partition. You need to know your system's restrictions
    when you select this option. Most PCs for example have a BIOS limit that
    restricts booting to hard disk cylinders below 1024. Depending on what boot
    manager you use, you may or you may not be able to boot with LILO in a logical
    partition.
    </p>
lt: <p>
    - Į kokį <b>kitą</b> disko skirsnį. Šiuo atveju jums reikia žinoti savo sistemos
    apribojimus. Pavyzdžiui daugumos PK BIOS'as riboja sistemos pakrovimą žemiau
    1024-to kieto disko cilindro. Priklausomai nuo jūsų naudojamos pakrovimo
    tvarkyklės, jums gali pavykti arba nepavykti pakrauti sistemą su loginiame
    disko skirsnyje esančiu LILO.
    </p>

note: custom LILO help text, 7 of 10
en: <p>
    Enter the partition's device name (e.g. <tt>/dev/hda3</tt>,
    <tt>/dev/sdb</tt>) in the input field.
    </p>
lt: <p>
    Į įvedimo laukelį įveskite skirsnio įrenginio pavadinimą
    (pvz. <tt>/dev/hda3</tt>, <tt>/dev/sdb</tt>).
    </p>

note: custom LILO help text, 8 of 10
en: <p>
    If your system requires additional <b>kernel parameters</b>,
    enter them in the corresponding input field. Most users will not need this.
    </p>
lt: <p>
    Jei jūsų sistemai reikia papildomų <b>branduolio parametrų</b>,
    juos įveskite į atitinkamą įvedimo laukelį. Daugumai vartotojų to nereikės.
    </p>

note: custom LILO help text, 9 of 10
en: <p>
    The <b>linear option</b> is for backwards compatibility. Use this to make LILO
    cooperate with older hardware when the default doesn't work.
    Most users will not need this.
    </p>
lt: <p>
    <b>Linear parametras</b> yra dėl atgalinio tarpusavio suderinamumo. Panaudokite
    tai norėdami suderinti LILO su senesnia įranga, kai standartinė konfigūracija
    neveikia. Daugumai vartotojų to nereikės.
    </p>

en: Custom LILO installation
lt: Vartotojo pasirinktas LILO įdiegimas

note: User MUST choose one of the options
en: You have to choose one of the
    options in order to continue.
lt: Norėdami tęsti, pirma turite pasirinkti
    vieną iš nurodytų variantų.

en: You did not enter a partition
lt: Jūs neįvedėte skirsnio

note: Information about suggested LILO installation: Some other system present (MS Windows etc.) - LILO will be installed on floppy just to play safe
en: Another operating system has been detected on your computer.
    
    LILO will be installed on a floppy disk in order to make sure
    this operating system can be booted.
lt: Jūsų kompiuteryje aptikta kita operacinė sistema.
    
    Kad ši sistema tikrai galėtų pasikrauti, LILO bus įdiegtas į
    diskelį.

note: Information about suggested LILO installation: The /boot partition is not accessible (e.g. above cylinder 1024). LILO and the kernel files need to be installed on a floppy. Caution: This message will not automatically be line-wrapped if too long!
en: With the current hard disk partitioning, Linux cannot be started
    directly from hard disk.
    
    LILO and all necessary start files need to be installed
    on a floppy disk. Another configuration is not recommended.
lt: Dėl tokio kieto disko suskirstymo, koks yra dabar, Linux negali
    pasilesti tiesiogiai iš kieto disko.
    
    LILO ir visas paleidimui reikalingas bylas reikia įdiegti
    į diskelį. Kitokia konfigūracija nerekomenduojama.

note: Information about suggested LILO installation: We have a mixed IDE / SCSI system and made an educated guess (but just a guess! We are not sure!) about the most likely boot disk. The name of that disk is shown along with the message. LILO will be installed in the MBR of this disk.
en: There are several hard disks installed in your computer.
    Most likely the following disk is being used for system booting:
    
    %1
    
    LILO will be installed on the boot sector of this disk.
lt: Jūsų kompiuteryje yra įdiegti keli kietieji diskai.
    Greičiausiai sekantis diskas yra naudojamas sistemos pakrovimui:
    
    %1
    
    LILO bus įdiegtas į šio disko pakrovimo sektorių.

note: Information about suggested LILO installation: The best case: No other OS on the machine, /boot can be reached, no doubts about the boot device. Everything perfect. LILO will be installed in the MBR of the boot disk.
en: No other operating system has been detected on your computer.
    
    LILO will be installed on the boot sector of the first hard disk.
lt: Jūsų kompiuteryje nerasta kita operacinė sistema.
    
    LILO bus įdiegtas į pirmo kieto disko pakrovimo sektorių.

note: Button to branch into LILO expert configuration dialog
en: &Custom LILO installation...
lt: &Vartotojo pasirinktas LILO įdiegimas...

note: help text system start configuration, boot manager, lilo and so on help part 1 of 6
en: <p>
    SuSE Linux comes with a boot manager, <b><i>LILO</i></b>, that is capable of
    starting Linux as well as other operating systems.
    </p>
lt: <p>
    SuSE Linux turi <b><i>LILO</i></b> pakrovimo tvarkyklę, kuri moka pakrauti
    tiek Linux, tiek kitas operacines sistemas.
    </p>

note: help part 2 of 6
en: <p>
    A reasonable LILO configuration that works for most systems is
    suggested here. If you don't like this suggested LILO installation,
    select <b>custom LILO installation</b>.
    </p>
lt: <p>
    Čia siūloma LILO konfigūracija veikia daugumoj sistemų.
    Jei jūs nenorite siūlomo LILO įdiegimo, pasirinkite
    <b>Vartotojo pasirinktas LILO įdiegimas</b>.
    </p>

note: help part 3 of 6
en: <p>
    SuSE Linux may be installed on just about any hard disk on your system.
    </p>
    <p>
    LILO itself needs to be installed in a location that is accessible as
    a boot device from your system's BIOS (Basic Input Output System).
    </p>
lt: <p>
    SuSE Linux gali būti įdiegtas praktiškai bet kuriame jūsų sistemos kietajame diske
    </p>
    <p>
    Pats LILO turi būti įdiegtas tokioje vietoje, kuri yra BIOS (Basic Input Output System)
    traktuojama kaip pakrovimo įrenginys.
    </p>

note: help part 4 of 6
en: For most PC BIOSes, this means LILO has to be installed on the first
    hard disk below cylinder 1024, either in the MBR (the Master Boot Record),
    in a bootable primary partition - or on a boot floppy
    (if you have a floppy disk drive).
    </p>
lt: Daugumai PK BIOS tai reiškia, kad LILO turi būti įdiegtas pirmame kietajame
    diske žemiau 1024-to cilindro, arba MBR'e (the Master Boot Record), pirminiame
    pakraunamame skirsnyje - arba diskelyje
    (jei turite diskelių įrenginį).
    </p>

note: help part 5 of 6
en: <p>
    When other operating systems are installed, YaST2 will always suggest
    the safest possible option: Install LILO on a boot floppy.
    This ensures there will be no conflict with the other operating system(s)
    on your computer.
    </p>
lt: <p>
    Jei yra įdiegta kita operacinė sistema, YaST2 visuomet pasiūlys saugiausią
    variantą: Įdiegti LILO į pakrovimo diskelį.
    Tai garantuoja, jog jūsų kompiuteryje nebus konflikų su kitom operacinėm
    sistemom.
    </p>

note: help part 6 of 6
en: <p>
    Please note that LILO is capable of booting other operating systems.
    But the use of this feature requires an in depth knowledge of your system.
    Please read the manual for details.
    </p>
lt: <p>
    Prašome įsidėmėti, jog LILO moka pakrauti kitas operacines sistemas.
    Tačiau šios savybės panaudojimas reikalauja gero jūsų sistemos pažinimo.
    Jei norite apie tai sužinoti detaliau, prašome skaityti aprašą.
    </p>

note: Suggested LILO installation - can be overridden with expert mode.
en: System Boot Configuration
lt: Sistemos pakrovimo konfigūracija

note: Radio button for SILO installation on /dev/hda or /dev/sda MBR
en: Install SILO into the Master Boot Record ('&MBR')
lt: Įdiegti SILO į Master Boot Record ('&MBR')

note: Radio button for SILO installation: Have other boot manager, install in partition /boot only
en: Install SILO on partition /&boot
lt: Įdiegti SILO į /&boot skirsnį

note: helptext for the customized SILO installation part 1 of 3
en: <p>
    SILO (the SPARC Improved boot LOader) can be installed in different locations:
    </p>
lt: <p>
    SILO (the SPARC Improved boot LOader) gali būti įdiegtas įvairiose vietose:
    </p>

note: part 2 of 3
en: <p>
    - In the <b>MBR</b> (the Master Boot Record).  This is recommended whenever SuSE Linux
    is the only operating system on the hard drive, or if you <em>definitely</em>
    know that you can boot all the other operating systems with SILO.
    </p>
lt: <p>
    - Į <b>MBR</b> (the Master Boot Record). Tai rekomenduojama, kai SuSE Linux kietame
    diske yra vienintelė operacinė sistema, arba jei <em>tikrai</em> žinote, kad su SILO
    galėsite pakrauti visas kitas operacines sistemas.
    </p>

note: part 3 of 3
en: <p>
    - In the <b>/boot</b> partition.  This option can always be used
    if you
    have a number of operating systems on the hard drive. The
    advantage of this
    method is that the MBR is left intact.
    You should use this method, if you have
    SunOS or Solaris installed
    on the same hard drive.
    
    </p>
lt: <p>
     Į <b>/boot</b> skirsnį. Šis variantas visuomet gali būti naudojamas
    jei jūs
    kietajame diske turite keletą operacinių sistemų. Šio metodo
    savybė ta, kad
    MBR lieka napaliestas.
    Jūs turėtumėte naudoti šį metodą, jei tame
    pačiame diske turite įdiegtą
    SunOS arba Solaris
    
    </p>

en: Custom SILO installation
lt: Vartotojo pasirinktas SILO įdiegimas

note: Information about suggested SILO installation: The best case: No other OS on the machine. SILO will be installed in the MBR of the boot disk.
en: No other operating system has been detected on your computer.
    
    SILO will be installed in the start sector of %1.
lt: Jūsų kompiuteryje nerasta jokia kita operacinė sistema.
    
    SILO bus įdiegtas %1 pradiniame sektoriuje.

en: Another operating system has been detected on your computer.
    
    SILO will be installed in %1.
lt: Jūsų kompiuteryje rasta kita operacinė sistema.
    
    SILO bus įdiegtas į %1.

note: Button to branch into SILO expert configuration dialog
en: &Custom SILO installation...
lt: &Vartotojo pasirinktas SILO įdiegimas...

note: help text system start configuration, boot manager, silo and so on help part 1 of 6
en: <p>
    SuSE Linux comes with a boot manager, <b><i>SILO</i></b>, that is capable of
    starting Linux as well as other operating systems, such as SunOS and Solaris.
    </p>
lt: <p>
    SuSE Linux turi pakrovimo tvarkyklę <b><i>SILO</i></b>, kuri moka paleisti tiek
    Linux, tiek kitas operacines sistemas, tokias kaip SunOS ir Soliaris.
    </p>

note: help part 2 of 6
en: <p>
    A reasonable SILO configuration that works for most systems is
    suggested here. If you don't like this suggested SILO installation,
    select <b>custom SILO installation</b>.
    </p>
lt: <p>
    Čia pasiūlyta SILO konfigūracija, kuri veikia daugelyje sistemų.
    Jei jūs nenorite pasiūlyto SILO įdiegimo, pasirinkite
    <b>Vartotojo pasirinktas SILO įdiegimas</b>.
    </p>

note: help part 6 of 6
en: <p>
    Please notice that SILO is capable of booting other operating
    systems, too. But to make use of that feature requires additional
    skills and knowledge. Please read the manual for details.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Prašome įsidėmėti, kad SILO moka pakrauti taip pat ir kitas
    operacines sistemas. Tačiau norit pasinaudoti ta galimybe, reikalingas
    atitinkamas žinių lygis. Norėdami detaliau apie tai sužinoti, prašome
    skaityti žinyną.
    </p>
    <br>

note: Just for safety
en: The LILO boot sector will be written on a floppy disk.
    Please insert a formatted floppy and confirm with 'OK'.
lt: LILO pakrovimo sektorius bus įrašytas į diskelį.
    Prašome įdėti suformuotą diskelį ir patvirtinti 'Gerai'.

note: data saved to floppy disk
en: The LILO boot sector has been written to floppy disk.
lt: LILO pakrovimo sektorius įrašytas į diskelį

note: boot write to floppy failed
en: Could not write LILO boot sector to the floppy.
    Please check that the floppy disk is formatted
    and that the write protection tab is removed.
    Do you want to try again?
lt: Į diskelį neišeina įrašyti LILO pakrovimo sektorių.
    Prašome patikrinti, ar diskelis yra suformuotas
    ir ar diskelyje pašalinta apsauga nuo įrašymo.
    Ar norite bandyti dar kartą?

note: "Yes" button: Answer to the dialog question
en: &Yes
lt: &Taip

note: no, don't go on, i just changed my mind
en: &No
lt: &Ne

en: The LILO boot sector has been written to disk. You can restore
    the old boot sector in the installed system with "lilo -u %1"
lt: LILO pakrovimo sektorius įrašytas į diskelį. Seną pakrovimo
    sektorių įdiegtoje sistemoje galite atstatyti su "lilo -u %1"

note: title for selection box 'keyboard layout'
en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

note: title for selection box 'timezone'
en: Timezone
lt: Laiko juosta

note: title for input field to test the keyboard setting
en: &Test your keyboard:
lt: &Patikrinti jūsų klaviatūrą

note: help text for language,keyboard,timezone screen
en: <p>
    Choose the <b>keyboard layout</b> you want to use during
    installation and for the installed system.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>klaviatūros išdėstymą</b>, kurį norite naudoti
    įdiegimo metu ir įdiegtoje sistemoje.
    </p>

en: <p>
    Then select the appropriate <b>timezone</b>.
    </p>
lt: <p>
    Tuomet pažymėkite atitinkamą <b>laiko juostą</b>.
    </p>

en: <p>
    Please select the appropriate <b>timezone</b>.
    </p>
lt: <p>
    Prašome pažymėti atitinkamą <b>laiko juostą</b>.
    </p>

en: Choose the country or region where you are located.
    </p>
lt: Pasirinkite šalį arba regioną, kuriame esate.
    </p>

en: <p>
    If you are unsure, please use the default values already selected.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Jei nesate užtikrintas, prašome naudoti iš anksto pažymėtas įprastas vertes.
    </p>
    <br>

note: Screen title for keyboard and timezone screen
en: Basic Configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

note: Popup window that is displayed after successful installation
en: Your system is now installed.
    You may log in as `%1'.
lt: Jūsų sistema įdiegta.
    Jūs galite įeiti į sistemą kaip '%1'.

note: this is a multiprocessor system the installed kernel modules are smp but the running kernel is still uniprocessor (from installing) configuration now does not work, because the smp modules can't be loaded while the uniprocessor kernel is running. tell the user to reboot (with the smp kernel) and do 
en: This is a multiprocessor system.
    
    
    
    You must finish the installation now,
    
    reboot and use YaST2 later
lt: Tai daugiaprocesorinė sistema.
    
    
    
    Jūs turite dabar užbaigti įdiegimą,
    
    perkrauti kompiuterį ir vėliau pasinaudoti YaST2

note: The default text below "Detected:" for printers:
en: No printer detected
lt: Spausdintuvas nerastas

note: The default text below "Detected:" for sound:
en: No sound card detected
lt: Garso plokštė nerasta

note: The default text below "Detected:" for network/modem/ISDN:
en: No ethernet card, modem
    or ISDN card detected
lt: Nerasta ethernet plokštė, modemas
    ar ISDN plokštė

note: symbol size_policy = `packed;
en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: &Printer
lt: &Spausdintuvas

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Sound
lt: Garsas

en: &Sound
lt: &Garsas

note: Radio button for installation from network
en: &Network
lt: &Tinklas

note: This is a special case launcher = add( launcher, `VSpacing(0.5) );
en: Vendor Driver CD
lt: Gamintojo tvarkyklių CD

en: Load device driver from vendor CD
lt: Pakrauti įrenginio tvarkyklę iš gamintojo CD

en: Load &CD...
lt: Pakrauti &CD

note: Help text for inst_ask_config_x11.ycp: The user is prompted to branch into various configuration dialogs. Help text (HTML-like) START
en: <p>
    Configure any of the system components shown.
    </p>
lt: <p>
    Derinti bet kurį iš parodytų sistemos komponentų.
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    If you wish, you can <b><i>skip the configuration of these devices and 
    instead finish the installaton</i></b>.
    It is not neccessary that these devices be configured now. They may be 
    configured at any time after installation is complete.
    </p>
lt: <p>
    Jei norite, galite <b><i>praleisti šių įrenginių derinimą ir
    užbaigti įdiegimą</i></b>.
    Nėra būtina dabar derinti šiuos įrenginius. Jie gali būti suderinti bet
    kada po pabaigus įdiegimą.
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    All of the configuration dialogs will bring you back to this screen after 
    they are finished.
    </p>
lt: <p>
    Pabaigoj visi konfigūracijos dialogai atves jus vėl čia.
    </p>

note: Help text (HTML-like) END
en: <p>
    Please realize that not all hardware can be detected automatically.
    If your hardware is not shown here, you will still be able to configure it 
    manually.
    Just press the appropriate configuration button in this dialog.
    </p>
lt: <p>
    Supraskite, jog ne visi įrenginiai gali būti automatiškai surasti.
    Net jei jūsų įrenginiai čia neparodyti, jūs galite juos suderinti
    rankiniu būdu.
    Paprasčiausiai, paspauskite atitinkamą konfigūracijos mygtuką šiame dialoge.
    </p>

note: Headline for gerneral configuration screen: The user can perform various configurations from here, e.g. printer, sound, internet, network.
en: System Component Configuration
lt: Sistemos komponentų konfigūracija

note: new caption for "Next" button ("&Installation abschliessen" in german !)
en: &Finish installation
lt: &Pabaigti įdiegimą

note: Warning text for aborting an installation before anything is installed
en: If you abort the installation now,
    SuSE Linux will not be installed.
    Your hard disk will remain unchanged.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    SuSE Linux nebus įdiegtas.
    Jūsų kietasis diskas nepakis.

note: Warning text for aborting an installation during the install process - After some installation steps have been performed - e.g. disks formatted / some packages already installed
en: If you abort the installation now, you will
    have an incomplete SuSE Linux system
    which may or may not be usable.
    You may need to reinstall.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą, jūs turėsite
    nepilną SuSE Linux sistemą, kuri gali
    veikti, o gali ir neveikti.
    Jums gali prireikti įdiegti sistemą iš naujo.

note: Warning text for aborting an installation during the install process right in the middle of some critical process (e.g. formatting)
en: If you abort the installation now,
    SuSE Linux will be unusable.
    You will need to reinstall.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    SuSE Linux neveiks.
    Jums reikės įdiegti sistemą iš naujo.

note: Warning text for aborting an installation during a partition resizing etc.
en: If you abort the installation now,
    your hard disk may be corrupted -
    all systems on this disk may be unusable.
    You may have to reinstall all systems.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    jūsų kietasis diskas gali būti pažeistas-
    visos diske esančios sistemos gali neveikti.
    Galbūt jūs privalėsite įdiegti visas sistemas iš naujo.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort the installation?
lt: Ar tikrai nutraukti įdiegimą?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Installation
lt: &Nutraukti įdiegimą

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Installation
lt: &Tęsti įdiegimą

note: show the user the final username used for login
en: Your user name will be '%1'.
lt: Jūsų vartotojo vardas bus '%1'.

en: Linux will be installed on harddisk
    %1
lt: Linux bus įdiegtas į kietąjį diską
    %1

note: inform about which partitions will be erased (i.e. re-used) for linux
en:   Erasing partition %1 (%2), was '%3'
lt: Trinamas skirsnis %1 (%2), buvo '%3'

note: inform about which partitions will be created for linux
en:   Creating partition %1 (%2), as %3 (%4)
lt: Kuriamas skirsnis %1 (%2), kaip %3 (%4)

en: %1 MB software will be installed
lt: Bus įdiegtas %1 MB programinės įrangos

note: show where lilo will be installed, this means MBR
en: The Linux boot manager will be installed on your hard disk.
lt: Linux pakrovimo tvarkyklė bus įdiegta į jūsų kietąjį diską

note: show where lilo will be installed, this means just on floppy
en: The Linux boot manager will be installed on a floppy disk.
lt: Linux pakrovimo tvarkyklė bus įdiegta į diskelį

note: show where lilo will be installed, this means just on the boot record of the partition
en: The Linux boot manager will only be installed on a linux partition.
lt: Linux pakrovimo tvarkyklė bus įdiegta tik į linux skirsnį

note: show where lilo will be installed, this means the user-selected partition
en: The Linux boot manager will only be installed on %1
lt: Linux pakrovimo tvarkyklė bus įdiegta tik į %1

en: Pressing "Next" will start the installation.
lt: Paspaudus "Toliau" prasidės įdiegimas.

note: Push button: Save the settings (i.e. everything entered during installation) to a floppy disk.
en: &Save settings to floppy disk
lt: &Išsaugoti nuostatas diskelyje

note: helptext (html-format) part 1 of 6
en: <p>
    YaST2 now has all the required information.
    <b><i>Please read all the information carefully</i></b> before you 
    continue.
    </p>
lt: <p>
    YaST2 dabar turi visą reikalingą informaciją.
    Prieš tęsiant <b><i>Prašome atidžiai perskaityti informaciją</i></b>
    </p>

note: part 2 of 6
en: <p>
    You will need your <b>user name</b>, your <b>user password</b> and -
    most importantly - the <b>root password</b> to work with the installed
    system. Do not forget this information! (But do not write them on a post-it
    note on your screen, either - this is a common security hole).
    </p>
lt: <p>
    Norint dirbti su įdiegta sistema, jums reikės jūsų <b>vartotojo vardo</b>,
    jūsų <b>vartotojo slaptažodžio</b> ir svarbiausia - <b>root slaptažodžio<b>.
    Nepamirškite šios informacijos! (Bet nerašykite jos lapelyje šalia jūsų
    ekrano, nes tuomet tai bus skylė jūsų apsaugoj).
    </p>

note: part 3 of 6
en: <p>
    If you are satisfied with the settings, select <b>next</b> in this dialog
    to <b><i>start the installation</i></b>. This initiates the actual
    installation: your hard disk will be prepared according to your
    selections, and the software will be installed.
    </p>
lt: <p>
    Jei jus tenkina nuostatos, pasirinkite <b>toliau</b> šiame dialoge, kad
    <b><i>pradėtumėte įdiegimą</i></b>. Tai inicijuos įdiegimo procesą:
    jūsų kietasis diskas bus paruoštas pagal jūsų pasirinkimus ir
    bus įdiegta programinė įranga.
    </p>

note: part 4 of 6
en: <p>
    If you wish to change any of the settings, use <b>back</b> to move back
    to the respective dialog(s), change them accordingly and then use
    <b>next</b> to return to this screen again.
    </p>
lt: <p>
    Jei norite pakeisti bet kurią iš šių nuostatų, panaudokite <b>atgal</b>
    grįžimui į atitinkamus dialogus, reikiamai pakeiskite nuostatas ir
    panaudoję <b>toliau</b>, grįžkite atgal į šią vietą.
    </p>

note: part 5 of 6
en: <p>
    <b>Save the settings to a floppy disk</b> if you want to re-use these
    settings later.  Please use a fresh floppy disk - <em>not</em> the
    supplied SuSE "Boot disk" or the SuSE "Modules" disk. You might
    need these in the future.
    </p>
lt: <p>
    Jei norite panaudoti šias nuostatas vėliau, <b>išsaugokite jas
    diskelyje</b>. Prašome naudoti naują diskelį - <em>ne</em> SuSE
    pristatytą "Boot disk" arba SuSE "Modules" diskelį. Jums gali
    jų prireikti ateityje.
    </p>

note: part 6 of 6
en: <p>
    If you wish to abort the installation entirely, select <b>Abort
    installation</b>.  You will lose all settings chosen so far,
    but your hard disk will remain untouched.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Jei norite visiškai nutraukti įdiegimą, pasirinkite <b>Nutraukti
    įdiegimą</b>. Jūs prarasite visas katik pasirinktas nuostatas,
    bet jūsų kietasis diskas liks nepaliestas.
    </p>
    <br>

note: screen title
en: Confirm installation
lt: Patvirtinti įdiegimą

en: Warning:
    
    YaST2 has all necessary information to install SuSE Linux.
    The installation will be done according to your
    selections made in the previous dialogs.
    To commit the installation, and all choices made
    so far, choose "yes".  Choose "no" to go back
    to the previous dialog.
    
    Start installation?
lt: Įspėjimas:
    
    YaST2 turi visą SuSE Linux įdiegimui reikalingą informaciją.
    Bus įdiegta pagal jūsų pasirinkimus ankstesniuose dialoguose.
    Norint patvirtinti įdiegimą ir visus katik padarytus
    pasirinkimus spauskite "taip". Norint grįžti
    atgal į ankstesnįjį dialogą,, pasirinkite "ne".
    
    Pradėti įdiegimą?

note: all right, start installation *now*
en: &Yes - install
lt: &Taip - įdiegti

note: Just for safety Yes/No MsgBox; default: Yes
en: The current configuration and settings will be saved
    on a floppy disk.  Please insert a formatted floppy.
    
    Write data to floppy disk now?
lt: Dabartinė konfigūracija ir nuostatos bus išsaugoti
    diskelyje. Prašome įdėti suformatuotą diskelį.
    
    Įrašyti duomenis į diskelį dabar?

note: msgbox data saved to floppy disk
en: Your settings have been written to floppy disk.
lt: Jūsų nuostatos įrašytos į diskelį.

en: Couldn't write your settings to the floppy.
    Please check to make sure that the floppy is
    formatted and that the write protection is removed.
lt: Neišeina į diskelį įrašyti jūsų nuostatas.
    Patikrinkite, ar diskelis yra suformatuotas ir ar
    nuimta apsauga nuo įrašymo.

en: Couldn't find a valid floppy disk.
    Are you sure, you've entered a floppy disk?
    Is the disk formatted and verified?
lt: Neišeina surasti veikiančio diskelio.
    Ar esate tikras, jos jūs įdėjote diskelį?
    Ar diskas suformatuotas ir patikrintas?

note: Error msg
en: The root password could not be set!
    You won't be able to login!
lt: Neišeina nustatyti root slaptažodį!
    Jums negalėsite prisijungti!

note: Error msg
en: Couldn't write values to /etc/rc.config
lt: Neišeina įrašyti vertes į /etc/rc.config

note: Error msg
en: Couldn't write values to /etc/rc.config.d/sendmail.rc.config
lt: Neišeina įrašyti vertes į /etc/rc.config.d/sendmail.rc.config

note: Error msg
en: An error occurred during creation of the user login!
lt: Kuriant vartotojo prisijungimą įvyko klaida!

en: Now booting your system...
lt: Dabar kraunama jūsų sistema...

note: for s390:
en: Now shutting down your system.
    After shut down, you have to load the image anew,
    with the load address of your root dasd ...
lt: Dabar jūsų sistema yra stabdoma.
    Po sustabdymo jūs turite iš naujo pakrauti vaizdą
    su jūsų root dasd pakrovimo adresu...

note: message above radiobuttons (installation/update)
en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

note: label for radiobutton 1, New installation
en: New &installation
lt: Naujas &įdiegimas

note: label for radiobutton 2, update
en: &Update an existing system
lt: &Atnaujinti egzistuojančią sistemą

note: help text for installation method
en: <p>
    Select <b>new installation</b> if there is no existing SuSE Linux
    system on your machine or if you want to completely replace an
    existing SuSE Linux system, abandoning all its configuration settings.
    </p>
lt: <p>
    Jei jūsų kompiuteryje nėra SuSE Linux sistemos arba jūs norite visiškai pakeisti
    egzistuojančią SuSE Linux sistemą, atsisakius visų jos konfigūracijos nuostatų,
    pasirinkite <b>naują įdiegimą</b>
    </p>

en: <p>
    Select <b>update an existing system</b> to upgrade a SuSE Linux system
    already installed on your machine. This option will preserve
    configuration settings from your existing system whenever possible.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>atnaujinti egzistuojančią sistemą</b>, jei norite atnaujinti
    jau įdiegtą SuSE Linux sistemą. Šis variantas keik tai įmanoma
    išsaugos jūsų egzistuojančios sistemos konfigūracijos nuostatas.
    </p>

note: screen title for installation method
en: Install SuSE Linux
lt: Įdiegti SuSE Linux

note: startup text, same as in installation.ycp
en: YaST2
    Initializing ...
lt: YaST2
    Inicializacija...

note: label to progress bar for startup initialization
en: Checking system
lt: Tikrinama sistema

note: no storage controllers found, where are the hard disks attached ?
en: No hard disks could be found for installation
    Please check your hardware
lt: Nerasta kietųjų diskų įdiegimui
    Prašome patikrinti savo kompiuterio įtaisus

en: Installation Logging
lt: Įdiegimo registravimas

en: Short info
lt: Trumpa informacija

note: e.g. `Richtext()
en: OK
lt: Gerai

en: Long info
lt: Išsami informacija

en: Would you like to see the installation logging ?
lt: Ar norėtumėte pamatyti įdiegimo registraciją ?

en: <p>
    Normally, this will take a couple of minutes. Please wait...
    </p>
    <p>
    <tt>SuSEconfig</tt> has to initialize your SuSE Linux system.  Depending on
    the CPU and the amount of memory, this process can take some time.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Paprastai tai trunka keletą minučių. Prašome palaukti...
    </p>
    <p>
    <tt>SuSEconfig</tt> turi inicializuoti jūsų SuSE Linux sistemą. Priklausomai
    nuo CPU ir atmintinės kiekio, šis procesas gali kažkiek užtrukti.
    </p>
    <br>

en: Finishing the installation
lt: Įdiegimas baigiamas

en: You have to reboot your system 
     in order to activate the new kernel.
lt: Jums reikia perkrauti sistemą, 
    kad aktyvuotusi naujas branduolys.

note: somehow the graphical frontend failed and we're running in text mode. Inform the user about this fact.
en: Your computer doesn't fulfill all requirements to allow
    a graphical installation. Either you have less than 48 MB
    memory or the X server could not be started.
    
    As a fallback the text backend of YaST2 will guide you
    through the installation. Please note that this backend
    will offer the same functionality like the graphical one,
    but the screens will look different than in the manual.
lt: Jūsų kompiuteris neišpildo visų grafinio įdiegimo sąlygų.
    Arba jūsų atmintinė mažesnė nei 48 MB, arba negali
    pasileisti X serveris.
    
    Per įdiegimo procesą jus ves atsarginis, tekstine veika
    paremtas YaST2. Prašom įsidėmėti, jog taip atrodantis YaST2
    bus toks pat funkcionalus, kaip ir grafinis, bet vaizdas
    bus kitoks, nei apraše.

note: "back" button: Return to the previous dialog
en: &Back
lt: &Atgal

note: "next" button: Proceed to the next dialog
en: &Next
lt: &Toliau

note: "OK" button for timeout message: Close popup dialog (i.e. confirm the message)
en: &OK
lt: &Gerai

note: Warning text for aborting an installation before anything is installed
en: If you abort the installation now,
    SuSE Linux will not be installed.
    Your hard disk will remain untouched.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą, SuSE
    Linux nebus įdiegtas. Jūsų kietasis diskas
    liks nepaliestas.

note: "Stop" button for timeout message: Stop counting down (i.e. leave the popup message open without timeout)
en: &Stop
lt: &Sustabdyti

note: Button label for detected devices. %1 will be substituted with the device category, e.g. "&Printer". Translators: Please don't let this grow too wide - rather include a newline "\n" for a two-line button text. If you do that , please do it as well for the other button ("Manual %1 Setup...").
en: Activate %1...
lt: Aktyvuoti %1...

note: Button label for devices categories where nothing was detected. %1 will be substituted with the device category, e.g. "&Printer". Translators: Please don't let this grow too wide - rather include a newline "\n" for a two-line button text. If you do that , please do it as well for the other button ("
en: Manual %1 Setup...
lt: Nustatyti %1 rankiniu būdu

en: Welcome to YaST2 - the SuSE Linux
    installation / system administration program.
lt: Sveiki atvykę į YaST2- SuSE Linux
    įdiegimo / sistemos administravimo programą.

en: Select your language:
lt: Pasirinkite kalbą:

note: Show a Wizardwindow with  that contents. Don't use the Id `next, `back, and `help helptext for language,keyboard,timezone screen
en: <p>
    Choose the <b>language</b> to be used during installation and for
    the installed system.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>kalbą<b>, kurią naudosite įdiegimo metu ir įdiegtoje
    sistemoje.
    </p>

en: <p>
    Select <b>next</b> to continue with the next dialog. If you wish to
    change your selections in a later dialog, you can use the <b>back</b>
    and <b>next</b> buttons to switch back and forth between the
    installation dialogs.
    </p>
lt: </p>
    Norėdami tęsti toliau, pasirinkite <b>toliau</b>. Jei norite pakeisti
    jūsų parinktis prieš tai buvusiame dialoge, galite pasinaudoti <b>atgal</b>
    ir <b>toliau</b> mygtukais, kad vaikščiotumėt tarp įdiegimo dialogų
    atgal ir pirmyl.
    </p>

en: <p>
    <b><i>Nothing will happen</i></b> to your computer until you confirm
    all your selections in the last installation dialog.
    </p>
    
    <p>
    You can select <b>Abort Installation</b> at any time to abort the
    installation process.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Jūsų kopiuteryje <b><i>niekas nepasikeis</i></b>, kol jūs paskutiniame
    įdiegimo dialoge nepatvirtinsite visų jūsų parinkčių.
    </p>
    
    <p>
    Bet kuriuo metu jūs galite nutraukti įdiegimą pasirinkę
    <b>Nutraukti įdiegimą</b>.
    </p>
    <br>

note: title for selection box 'mouse'
en: Please choose your mouse type from the list
lt: Prašome iš sąrašo pasirinkti pelės tipą

note: Push button to test the selected settings: starts the selected X server and 'xfine'
en: &Test
lt: &Testas

note: Help text for mouse settings dialog - START: The user chooses a mouse type (e.g. Logitech MouseMan, PS/2, Microsoft serial) from a list. He can apply the settings with a "Test" button or just leave this dialog with "next" (this will also apply the settings). Special care needs to be taken to explain
en: <p>
    YaST2 could not identify your mouse.
    Choose the <b>mouse type</b> attached to your computer.
    </p>
lt: <p>
    YaST2 negali identifikuoti jūsų pelės.
    Pasirinkite prijungtos prie jūsų kompiuterio <b>pelės tipą</b>.
    </p>

note: Help text - continued
en: <p>
    Use the arrow keys to select a mouse. If the selection bar does not
    move, hit the <b><i>Tab</i></b> key (maybe repeatedly) until it does.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkdami pelę, pasinaudokite rodykliniais klavišais. Jei žymeklis
    nejuda, spaudinėkite <b><i>Tab</i></b> klavišą, kol žymeklis pradės judėti.
    </p>

note: Help text - continued
en: <p>
    Use the <b>Test</b> button to apply and test the selected settings.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami panaudoti ir pratestuoti pasirinktus variantus, pasinaudokite mygtuku <b>Testas</b>.
    </p>

note: Help text - END
en: <p>
    If you select <b>None</b>, you have to use the keyboard as
    described in the manual.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Jei renkatės <b>Nieko</b>, tuome turite naudotis klaviatūra,
    kaip tai nurodyta apraše.
    </p>
    <br>

en: Mouse configuration
lt: Pelės konfigūracija

note: helptext (help1) reports packages will be installed or removed (module called in running system) help1 part 1 of 2
en: <p>
    On the first run, all additional selected software packages will be 
    installed.
    After that, packages marked for deletion in the previous dialog will be
    removed from your system.
    </p>
lt: <p>
    Paleidus, pirma bus įdiegta visa papildomai pažymėta programinė 
    įranga.
    Poto iš jūsų sistemos bus pašalinti ankstesniame dialoge trynimui
    pažymėti paketai.
    </p>

note: help1 part 2 of 2
en: <p>
    The whole procedure may take some time. If you want to know more
    about the software coming with <b>SuSE Linux</b>
    don't hesitate to have a look at the <em>SuSE Support Database</em> 
    (http://sdb.suse.de)
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Visa procedūra gali užimti šiek tiek laiko. Jei norite daugiau sužinoti
    apie kartu su <b>SuSE Linux</b> gaunamą programinę įrangą,
    nedvejokite  pažiūrėti į <em>SuSE palaikomą duomenų bazę</em> 
    (http://sdb.suse.de)
    </p>
    <br>

note: helptext (help2) reports packages will be installed help2 part 1 of 2
en: <p>
    The selected software will be installed.
    </p>
    
    <p>
    And if you're feeling bored watching this screen take the time to
    browse through appendix F of
    the manual; this appendix tries to answer <em>Frequently Asked
    Questions</em> (FAQ).
    </p>
lt: <p>
    Bus įdiegta pasirinkta programinė įranga.
    </p>
    
    <p>
    Jei jums nuobodu žiūrėti į šį ekraną, skirkite laiko
    aprašo F priedo skaitymui;
    šis priedas bando atsakyti į <em>Dažniausiai užduodamus
    klausimus</em> (FAQ).
    </p>

note: help2 part 2 of 2
en: <p>
    Don't hesitate to have a look at the <em>SuSE Support Database</em> 
    (http://sdb.suse.de) if you want to know more about the
    software coming with <b>SuSE Linux</b>.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Jei norite daugiau sužinoti apie kartu su <b>SuSE Linux</b> gaunamą 
    programinę įrangą, nedvejokite žvilgtelėti į <em>SuSE palaikomą
    duomenų bazę</em> (http://sdb.suse.de).
    </p>
    <br>

note: Label for disk usage progress bar
en: Disk Usage
lt: Disko panaudojimas

note: inform user about installation or deinstallation progress, so the label have to be a common expression for how many packages are already worked trough (german: abgearbeitet)
en: %1 packages processed
lt: Apdorota %1 paketų

note: warn user about exhausted diskspace during installation of packages this is a popup with options "continue" and "cancel"
en: Diskspace exhausted !
lt: Diske nebėra vietos !

note: Continue button
en: C&ontinue
lt: &Tęsti

note: Cancel button
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

note: in case of cancel ask user if he really wants to quit installation
en: Do you really want
    to quit the installation?
lt: Ar tikrai norite išeiti
    iš įdiegimo proceso?

en: Installing %1 software packages
lt: Įdiegiami %1 programinės įrangos paketai

en: RPM returned an error
lt: RPM pranešė apie klaidą

en: The packager returned an unknown code
lt: Paketas grąžino nežinomą kodą

note: Announce number of packages that will be removed
en: Removing %1 packages
lt: Pašalinami %1 paketai

note: Inform user about mount does not work
en: Could not find SuSE installation-directory.
lt: Neišeina surasti SuSE įdiegimo katalogo.

en: &CD installation
lt: Įdiegimas iš &CD

en: Software Source Media
lt: Programinės įrangos išeities šaltinis

note: Radio button for installation from local hard disk
en: &Harddisk
lt: &Kietasis Diskas

note: help
en: <p>
    Software packages can be installed from CD, via
    Network or from harddisk. Even if you only want to remove
    some packages, YaST2 needs some information from the source media.</p>
    <p>
    <b>CD</b> installation always starts with the first CD;
    insert CD 1 before proceeding.
    </p>
lt: <p>
    Programinės įrangos paketai gali būti įdiegti iš DC,
    per tinklą arba iš kietojo disko. Net jei jūs norite pašalinti
    kai kuriuos paketus, YaST2 reikia tam tikros informacijos iš išeities šaltinio.</p>
    <p>
    Įdiegimas iš <b>CD</b> visuomet prasideda nuo pirmo CD;
    prieš tęsdami įdėkite CD 1.
    </p>

note: help, continued
en: <p>
    <b>Harddisk</b> You can copy your SuSE CDs to the
    harddisk and use that source for installation.<br>
    Insert the pathname, where the contents of first
    CD is located, e.g. /usr/SuSE7-1/<b>CD1</b>
    </p>
lt: <p>
    <b>Kietasis diskas</b> Jūs galite nukopijuoti savo SuSE CD
    į kietąjį diską ir įdiegimui naudoti šį šaltinį.<br>
    Įveskite kelią iki pirmojo CD,
    pvz. /usr/SuSE7-1/<b>CD1</b>
    </p>

note: help, continued
en: <p>
    <b>Network</b> installation requires a working network connection
    (possibly you have to do YaST2 "Network/Base"
    configuration first). 
    Specify the directory where the packages of the first CD are
    located, e.g. /usr/SuSE7-1/<b>CD1</b>. Only the base path is
    required if packages are not split, e.g. /usr/full-i386.
    The directory must be listed in the file <i>/etc/exports</i>
    on NFS server.  
    </p>
lt: <p>
    Įdiegimas per <b>Tinklą</b> reikalauja veikiančio tinklo
    (galbūt jums pirma reikia konfigūruoti "Tinklas/Pagrindai"
    su YaST2). 
    Nustatykite katalogą, kur yra pirmojo CD paketai, pvz.
    /usr/SuSE7-1/<b>CD1</b>. Jei paketai nėra padalinti, reikalingas
    tik pagrindinis kelias, pvz. /usr/full-i386.
    Katalogas turi būti įtrauktas į NFS serverio bylos
    <i>/etcexports</i> sąrašą.  
    </p>

note: push button
en: &Abort
lt: &Nutraukti

note: Button: install selected package
en: &Install
lt: &Įdiegti

en: Do you want to save the settings and exit the dialog?
lt: Ar norite išsaugoti nuostatas ir išeiti iš dialogo?

note: screen title for detailed software selection
en: Detailed Software Selection
lt: Įšsamus programinės įrangos pasirinkimas

note: Check box for installing all source code packages
en: &Install available sources
lt: &Įdiegti prieinamus išeities tekstus

en: Categories
lt: Kategorijos

en: %1 required disk space
lt: Reikalinga %1 vietos diske

en: &Commercial software...
lt: &Komercinė programinė įranga...

en: Select &single packages...
lt: Pasirinkti &pavieninius paketus...

note: Explain additional software categories (E.g. Multimedia, Games, Development, ...). help part 1 of 3
en: <p>
    Select categories of software to install.
    </p>
    
    <p>
    The base system will always be installed. The software categories
    automatically include other system components as required,
    i.e. if you select a desktop like <i>KDE</i> or <i>GNOME</i>, the X
    Window System will automatically be installed.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite, kokias programinės įrangos kategorijas įdiegti.
    </p>
    
    <p>
    Pagrindinė sistemos dalis visuomet bus įdiegta. Programinės įrangos
    kategorijos automatiškai įterps kitus reikalingus komponentus,
    t.y. jei pasirinksite <i>KDE</i> arba <i>GNOME<i> darbalaukį, X
    Window sistema bus įdiegta automatiškai.
    </p>

note: help part 2 of 3
en: <p>
    Software categories may overlap, i.e. there may be software packages
    that belong to <i>Multimedia</i> as well as to <i>KDE</i>.
    That's why the required disk space is not displayed along with the
    categories - the total disk space required depends on the combination
    of selected categories.
    </p>
lt: <p>
    Programinės įrangos kategorijos gali persikloti, t.y. gali būti tokie paketai,
    kurie priklauso ir <i>Multimedijai</i>, ir <i>KDE</i>.
    Štai kodėl prie kategorijų nenurodoma, kiek tai užims diske vietos. Visa
    reikalinga disko vieta priklauso nuo kategorijų kombinacijos.
    </p>

note: help part 3 of 3
en: <p>
    SuSE Linux comes with all the source code, so you have the option to
    <b>install available sources</b> for selected components.  Please
    note: Sources are not available for commercial software.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    SuSE Linux su savimi turi visus išeities tekstus, todėl pasirinktiems
    komponentams jūs turite nuostatą <b>įdiegti prieinamus išeities tekstus</b>.
    Turėkite omeny, kad komercinės programinės įrangos išeities tekstų nėra.
    </p>
    <br>

note: Construct a popup like: +-----------------------------------------------+ | Partition / needs 200 KB more disk space.     | | Partition etc needs 40 MB more disk space.    | |                                               | | Please deselect some packages.                |
en: Partition "%1" needs %2 more disk space.
lt: "%1" skirsniui papildomai reikia %2 vietos.

en: Please deselect some packages.
lt: Prašome atžymėti kai kuriuos paketus.

note: ------------------------------------------------------------------------ Dialog title for software selection
en: Software Selection
lt: Programinės įrangos pasirinkimas

note: Explain selectable system configurations but beware: some of the text in <b>'s, e.g. Default comes from the index file, translations must be consistent with po/index/index.??.po help text
en: <p>
    The SuSE Linux <b>Default</b> system is a good software
    selection for most users. You will not need to insert all of the CDs that 
    come with SuSE Linux for this selection. Additional software from the
    other CDs can always be installed later. 
    </p>
lt: <p>
    SuSE Linux <b>Standartinė</b> sistema yra tinkamas pasirinkimas
    daugumai vartotojų. Čia jums neprireiks įdėti visų SuSE Linux CD. Papildomą
    programinę įrangą iš kitų CD bus galima įdiegti bet 
    kada vėliau. 
    </p>

en: <p>
    <b>Default with Office</b> extends this default system to include
    powerful graphical office applications.
    </p>
lt: <p>
    <b>Standartinis su ofisu</b> praplečia standartinę sistemą, įterpdamas
    efektyvių grafinių ofiso programų.
    </p>

en: <p>
    The <b>Minimal</b> system includes just the bare essentials necessary
    to safely run SuSE Linux. Please notice that this selection <b><i>does not include
    graphical desktop environments</i></b>, i.e. no X11, no KDE, no Gnome etc.
    Select this option as a base for your own custom selection, for
    dedicated server systems that don't need a graphical desktop or for
    systems that are short on disk space and/or memory.
    </p>
lt: <p>
    <b>Minimali</b> sistema turi tik paprasčiausius esminius komponentus,
    reikalingus saugiam SuSE Linux paleidimui. Turėkit omeny, jog šis pasirinkimas
    <b><i>neįterpia grafinės aplinkos</i></b>, t.y. nei X11, nei KDE, nei Gnome ir t.t.
    Rinkitės šį variantą kaip pagrindą savo pasirinktai konfigūracijai, tarnybinės stoties
    sistemoms, kurioms nereikia grafinio darbalaukio, arba sistemoms, kur yra mažai vietos
    diske arba/ir turinčioms mažą atmintinę.
    </p>

note: help text, continued
en: <p>
    <b>All packages</b> includes every software package that comes
    with SuSE  Linux except the sources. Please make sure you have a lot of
    disk space available when you select this option.
    </p>
    
    <p>
    For more control about what software to install select
    <b>Detailed selection</b>.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    <b>Visi paketai</b> - tai visi SuSE Linux esantys paketai, išskyrus
    išeities tekstus. Kai renkatės šį variantą, prašome įsitikinti, jog
    jūs turite diske daug laisvos vietos.
    </p>
    
    <p>
    Jei norite labiau kontroliuoti įdiegiamą programinę įrangą,
    pasirinkite <b>Išsamus pasirinkimas</b>.
    </p>
    <br>

note: Intermediate contents of the software selection screen
en: Reading package database...
lt: Skaitoma paketų duomenų bazė...

note: Display warning message
en: You have already chosen software from "Detailed selection".
    You will lose that selection if you change the basic selection.
lt: Jūs jau pasirinkote programinę įrangą iš "Išsamus pasirinkimas".
    Pakeisdami pagrindinę parinktį jūs prarasite tai, ką išsirinkote.

note: Frame caption for software selection
en: Software
lt: Programinė įranga

note: Frame caption for kernel selection
en: Kernel
lt: Branduolys

en: Kernel 2.2.18
lt: Branduolys 2.2.18

en: Kernel 2.4.0
lt: Branduolys 2.4.0

note: Push button that will pop up the detailed software selection (e.g. Multimedia, Games, KDE, Gnome, ... - not the individual packages!)
en: &Detailed selection...
lt: &Išsamus pasirinkimas

note: yes/no question
en: Do you really want
    to reset your detailed selection?
lt: Ar tikrai norite prarasti
    savo išsamų pasirinkimą?

note: Neither kernel was choosen, user must check either kernel 2.2 or kernel 2.4 or both.
en: Please choose a kernel to install
lt: Prašome pasirinkti įdiegiamą branduolį

note: We need a short (about 25 characters) description for all following sets ( Linux Base System to List of all Packages ). Linux Base System (You need it!)
en: Linux Base System
lt: Linux pagrindinė sistema

note: Programs that don't need X
en: Programs without X
lt: Programos be X

note: Tools provided by Compaq
en: Compaq tools
lt: Conpaq įrankiai

note: Development (C, C++, Lisp, etc.)
en: Development (C, C++, Lisp)
lt: Tobulinimas (C,C++, Lisp)

note: Documentation
en: Documentation
lt: Dokumentacija

note: Emulators
en: Emulators
lt: Emuliatoriai

note: Games and more
en: Games and more
lt: Žaidimai ir kiti

note: All about graphics
en: All about graphics
lt: Viskas apie grafiką

note: Amateur Radio (AX.25, CW, Logs, etc.)
en: Amateur Radio (AX.25, CW)
lt: Mėgėjų radijas (AX25, CW)

note: Korean packages
en: Korean packages
lt: Korėjiečių paketai

note: Japanese packages
en: Japanese packages
lt: Japonų paketai

note: KDE 2 Desktop
en: KDE 2 Desktop
lt: KDE2 darbastalis

note: K Desktop Environment
en: K Desktop Environment
lt: K aplinka

note: installable kernels
en: Installable kernels
lt: Įdiegiami branduoliai

note: KDE alpha applications
en: KDE alpha applications
lt: KDE alfa programos

note: Network-Support (TCP/IP, UUCP, Mail, News)
en: Network (TCP/IP, UUCP)
lt: Tinklas (TCP/IP, UUCP)

note: Commercial Software
en: Commercial Software
lt: Komercinė programinė įranga

note: Perl modules
en: Perl modules
lt: Perl moduliai

note: Security related software
en: Security
lt: Apsauga

note: Components for a SGML system
en: Components for SGML
lt: SGML komponentai

note: Sound related stuff
en: Sound related stuff
lt: Garsui priklausančios priem.

note: Spell checking utilities and databases
en: Dictionaries
lt: Žodynai

note: SuSE internal Software
en: SuSE internal Software
lt: SuSE vidinė prog. įranga

note: TeX/LaTeX and applications
en: TeX/LaTeX and appl.
lt: TeX/LaTeX ir prog.

note: Base X Window System - XFree86\tm 3.3
en: Base X Window System
lt: X Window sist. pagrindai

note: 3D stuff for X11 and console
en: 3D stuff for X11
lt: X11 3D priemonės

note: X Applications
en: X Applications
lt: X programos

note: Development under X11
en: Development under X11
lt: Tobulinimas X11

note: Several X Servers (XFree86\tm 3.3 and other)
en: X Servers (XFree86[tm]
lt: X serveriai (XFree86[tm]

note: YaST2 Components
en: YaST2 Components
lt: YaST2 komponentai

note: Additional packets for SuSE Linux IMAP Server
en: SuSE IMAP Server
lt: SuSE IMAP Serveris

note: Source packages
en: Source packages
lt: Išeities tekstai

note: All packages
en: List of all Packages
lt: Visų paketų sąrašas

note: result of package search
en: Result of Search
lt: Paieškos rezultatai

en: description not found
lt: aprašas nerastas

en: Notify
lt: Pranešti

en: Warning
lt: Įspėjimas

note: helptext in popup Searching for packages
en: <p>Enter a keyword for your package search.
    It is possible to put in only parts of a package name,
    e.g. searching all 3D packages with "3d".
    If you are looking for a term in package description, click on checkbox.
    The result of search is stored in set "z??".
    </p>
lt: <p>Įveskite ieškomo paketo raktinį žodį.
    Galima įrašyti tik ieškomo paketo vardo dalį,
    pvz. visų 3D paketų paieška su "3d".
    Jei paketo apraše ieškote datos, paspauskite ant pažymimo langelio.
    Paieškos rezultatai saugomi "z??".
    </p>

note: headline search popup
en: Searching for packages
lt: Ieškoma paketų

note: label checkbox search package descriptions
en: look into &descriptions
lt: pažiūrėti į &aprašus

note: label checkbox ignore upper/lower case
en: &ignore case
lt: &ignoruoti raidžių dydį

en: &Search
lt: &Ieškoti

note: Button: close dialog
en: &Close
lt: &Uždaryti

note: Notify popup informs the user about existing package dependencies. text part 11 is used in already installed system
en: Your existing installation
lt: Jūsų egzistuojantis įdiegimas

note: text part 12 is used when doing new installation
en: Your former selection
lt: Senesnis jūsų pasirinkimas

note: text part 2 of notify popup which informs that there are packages which conflict - or additional packages are needed. But normally this is not a problem and the user can go on with installation.
en: contains packages which
    interact or require additional packages.
    
    This is usually not a serious problem.
    
    - You may continue without thinking about that fact
    - or YaST2 will show the actual dependencies now.
lt: yra paketų, kuriems
    reikia papildomų paketų.
    
    tai nėra rimta problema.
    
    - Galite tęsti negalvodami apie šį faktą
    - arba YaST2 dabar parodys jums esamus ryšius.

en: &Continue
lt: &Tęsti

en: &Show dependencies
lt: &Parodyti ryšius

note: The user have to choose an additional package from a list of packages
en: Additional package required
lt: Reikia papildomų paketų

en: Package "%1" requires an additional package.
    Please select one from list below.
lt: Paketui "%1" reikia papildomo paketo.
    Prašome jį pažymėti iš apačioje esančio sąrašo.

note: This is the headline of popup "package1 interferes with other packages".
en: Package conflict
lt: Paketų konfliktas

note: packages should not be installed together
en: Package <b>%1</b> interferes with:<br>
lt: Paketas <b>%1</b> konfliktuoja su:<br>

note: Popup text: User deselected the package before but it is an automatically needed one and it should be installed
en: 
    You wanted to deselect "%1" due to package
    conflicts. But nevertheless it is recommended
    to install the package because it is needed from
    other package(s).
    
    Do you want to install "%1"?
lt: 
    Dėl paketo konfliktų jūs norėjote atžymėti "%1".
    Tačiau visgi rekomenduojama jį įdiegti,
    kadangi jis reikalingas kitam (kitiems)
    paketui (paketams).
    
    Ar norite įdiegti "%1"?

note: Popup text: additional packages should be installed
en: Additional package(s) needed, because
    other package(s) depend(s) on it/them.
lt: Reikalingas papildomas paketas (paketai),
    kadangi nuo jo (jų) priklauso kitas paketas (paketai).

en: Should YaST2 install this package(s)?
lt: Ar YaST2 turėtų įdiegti šį paketą (paketus)?

note: This are the column headers of a list with several packages. The user should choose a package from list.
en: Name
lt: Vardas

note: more column headers
en: Description
lt: Aprašas

note: Button: don't install a package from list
en: &Discard
lt: &Atmesti

en: Do you want to install "%1"?
lt: Ar norite įdiegti "%1"?

note: This are the buttons of popup "package1 interferes with other packages". Yes, install package1
en: &Install package
lt: &Įdiegti paketą

note: Do not install package1
en: &No installation
lt: &Neįdiegti

note: question to user: install the package?
en: Package "%1" may conflict with certain
    package(s) installed with it.
lt: "%1" Paketas gali konfliktuoti su kartu su juo
    įdiegtu būtinu paketu (paketais).

en: That means there could be unexpected
    side effects if the packages are installed together.
lt: Tai reiškia, kad galėtų atsirasti nenumatytų
    pašalinių efektų, jei paketai bus įdiegti kartu.

note: package is already installed, give some more user informations
en: This package conflict cannot be resolved
    automatically.
lt: Šis paketų konfliktas negali būti išsperęstas
    automatiškai.

en: Normally the conflict doesn't cause a problem.
    You only need to manually delete unwanted packages
    if you notice any undesirable behavior.
lt: Paprastai konfliktas nesukelia problemos.
    Jums tereikia rankiniu būdu ištrinti nereikalingus
    paketus, jei pastebite nepageidaujamą funkcionavimą.

note: Descriptions of lists for dialog Update follow. list1:  packages which must be manually checked
en: <p>This packages need a manual decision
    whether to do the update or not. The packages are signed with "m".
    Double click on line in list to select the package for update (the status
    will change to "u").</p>
lt: <p>Šiam paketui reikalingas jūsų apsisprendimas-
    atnaujinti ar ne. Šis paketas pažymėtas "m".nNorėdami atnaujinti paketą, paspauskite dukart ant sąrašo eilutės (būsena
    pakis į "u").</p>

note: list2: containing packages selected for update
en: <p>The list shows all packages which were automatically
    selected for update as well as packages you manually
    decided to update. They are signed with "u".
    Double click on the package line to change its status to "i",
    i.e. do not update the package, retain the currently installed one.</p>
lt: <p>Sąrašas rodo visus paketus, kurie buvo automatiškai
    pažymėti atnaujinimui, taip pat ir paketus, kuriuos jūs
    patys nutarėte atnaujinti. Jie pažymėti su "u".
    Dukart paspauskite ant paketo eilutės, norėdami pakeisti jo būklę į "i",
    t.y. neatnaujinti paketo, išsaugoti šiuo metu įdiegtą.</p>

note: list 3: packages don't need an update
en: <p>It is not necessary (or not possible) to
    update these installed packages. Packages are signed with "i".
    Double clicking on a package changes its status to "u", if
    an update for the package is available.</p>
lt: <p>Nebūtina (arba neįmanoma) atnaujinti šiuos
    įdiegtus paketus. Paketai pažymėti su "i".
    Dukart paspaudus ant paketo, jo būsena pasikeičia į "u", jei
    paketui egzistuoja atnaujinimas.</p>

note: The short description of the package set e.g. "dev", "x". Please keep it short, it's a column header ( up to 6 chars )
en: Set
lt: Kompl.

en: Package
lt: Paketas

en: Size
lt: Dydis

en: Group
lt: Grupė

note: title dialog Software Single Selection
en: Software Single Selection
lt: Pavienis programinės įrangos pasirinkimas

note: title dialog Commercial Package Selection
en: Commercial Package Selection
lt: Komercinių paketų pasirinkimas

note: title dialog post installation
en: Single Package Selection
lt: Pavienis paketų pasirinkimas

note: title dialog Update
en: Select packages to update
lt: Pasirinkti atnaujinamus paketus

en: Old version
lt: Senoji versija

en: New version
lt: Naujoji versija

note: headline selection box package sets (the box isn't wide, please keep it short (up to 20 characters)
en: Please select a set
lt: Pasirinkite kompl.

note: headline selection box packages belonging to selected set (up to 65 characters)
en: Please select or deselect a package with double click
lt: Prašom pažymėti arba atžymėti paketus dukart paspaudus

en: Partition
lt: Skirsnis

en: Free space
lt: Laiva vieta

en: Required: %1
lt: Reikalinga: %1

en: &Description
lt: &Aprašas

en: &Apply
lt: &Vykdyti

en: &Help
lt: &Pagalba

note: marking a frame with 3 buttons representing 3 lists of packages
en: Classification of packages
lt: Paketų klasifikavimas

note: user has to decide manually
en: &Manual selection
lt: &Rankinis pasirinkimas

note: packages are supposed to be updated
en: Selected for &Update
lt: Pasirinkta &atnaujinimui

note: packages will not be updated
en: &No Update
lt: &Neatnaujinti

en: U&pdate all
lt: A&tnaujinti viską

en: Check &Installation
lt: Patikrinti Į&diegimą

en: "%1" is an automatically selected package,
    that means another package depends on it.
    
    Do you really want to deselect it?
lt: "%1" yra automatiškai parinktas paketas,
    kas reiškia, jog nuo jo priklauso kiti paketai.
    
    Ar tikrai jį norite atžymėti?

note: Message popup after package search came up without any matching result
en: No matching result found.
lt: Atitikčių nerasta

en: Everything OK with your installation.
    All required packages are installed,
    there are no package conflicts.
lt: Jūsų įdiegimas sėkmingas.
    Visi reikalingi paketai įdiegti,
    paketų konfliktų nėra.

en: No additional dependencies found.
    If you want to check your installation again,
    enter YaST2 Menu, Install/Remove packages
    after doing the UPDATE.
lt: Papildomų ryšių nerasta.
    Jei norite dar kartą patikrinti įdiegimą, po
    ATNAUJINIMO nueikite į Yast2 meniu
    Įdiegti/Pašalinti paketus

note: helptext is splitted into components which are added to get the different text for single / pay / post install / update package selection help part1
en: <p>
    This dialog is divided into two sections: 
    
    on the left is a list with all available <b>package
    sets</b> and information about disk space. On the
    right is a list with <b>every package</b>
    belonging to the selected set. 
    </p>
lt: <p>
    Šis dialogas padalintas į dvi dalis: 
    
    kairėje yra visų esamų <b>paketų komplektų</b> sąrašas
    ir informacija apie disko vietą. Dešinėje yra <b>visų
    paketų</b>, priklausančių pasirinktam
    komplektui, sąrašas. 
    </p>

note: help part2
en: <p>
    With your basic selection <i>Minimal</i>,<i>Default</i>
    or <i>All packages</i> and your choice from
    categories <i>Multimedia</i>, <i>Games</i> and so on, a number
    of packages are already preselected.
    You now have the option to make your
    own decision about installing a particular
    package or not.
    YaST2 will show you the total <b>required space</b>
    for all selected packages and
    <b>free</b> space on every partition with
    each change. 
    </p>
lt: <p>
    Jums pasirinkus <i>Minimalus</i>, <i>Standartinis</i>
    arba <i>Visi paketai</i> ir pasirinkus iš
    kategorijų <i>Multimedija</i>, <i>Žaidimai</i> ir t.t., tam
    tikri paketai buvo parinkti iš anksto.
    Dabar jūs turite galimybę pasirinkti
    konkrečius paketus ar ne.
    Sulig kiekvienu pakeitimu YaST2 parodys jums visą
    <b>reikalingą vietą</b> visiems parinktiems
    paketams ir <b>laisvą</b> vietą kiekvienameskirsnyje. 
    </p>

note: help part3
en: <p>
    How it works:
    </p>
    <p>
    <tt>1.</tt> Select a package set from the list on
    the left and YaST2 will show the corresponding
    packages with status information:
    </p>
    <p>
    <b>X</b> : package is selected for installation
    </p>
    <p>
    <b>_</b> : package is not selected
    </p>
    <p>
    <b>a</b> : YaST2 has automatically selected this
               package because another selected package
               depends on it
    </p>
lt: <p>
    Kaip tai veikia:
    </p>
    <p>
    <tt>1.</tt> Iš sąrašo kairėje pasirinkite paketų
    komplektą ir YaST2 parodys atitinkamus paketus
    su jų būsenos informacija:
    </p>
    <p>
    <b>X</b> : paketas pažymėtas įdiegimui
    </p>
    <p>
    <b>_</b> : paketas nepažymėtas
    </p>
    <b>a</b> : YaST2 automatiškai parinko šį paketą,
               kadangi jis reikalingas kitam
               parinktam paketui
    </p>

note: help part4
en: <p>
    <tt>2.</tt> To select an additional package for
    installation, double click on the corresponding line in the package
    list. You can also remove a selected package from the
    installation list.
    YaST2 will always check the dependencies, meaning that
    all needed packages will be automatically marked with
    an <b>a</b> and all unneeded packages will be deselected.
    </p>
lt: <p>
    <tt>2.</tt> Norėdami įdiegimui pažymėti papildomą
    paketą, dukart paspauskite ant atitinkamos eilutės paketų sąraše.
    Taip pat jūs galite pašalinti parinktą paketą iš
    įdiegimo sąrašo.
    YaST2 visuomet tikrina ryšius, todėl visi reikalingi
    paketai automatiškai bus pažymėti su <b>a</b> ir visi
    nereikalingi paketai bus atžymėti.
    </p>

note: help part5 of 6
en: <p>
    <tt>3.</tt> For some packages you need at least one of
    several other packages. In this case, you can choose
    from a list in the <em>Additional package required</em> popup.
    Please note: the package shown in the popup is possibly
    not the selected one, but a package which was automatically
    selected for installation.
    
    On the other hand some packages cannot be installed together. They 
    are shown in the <em>Package conflict</em> popup and you
    can decide whether to install the package or not.
    </p>
lt: <p>
    <tt>3.</tt> Kai kuriems paketams reikia mažiausiai vieno
    iš keletos kitų paketų. Tokiu atveju jūs galite pasirinkti
    iš <em>Papildomai reikalingo paketo</em> sąrašo.
    Prašome įsidėmėti: paketas iššokusiame lange galbūt nėra
    pasirinktas, bet automatiškai buvo parinktas
    įdiegimui.
    
    Iš kitos pusės, kai kurie paketai negali būti įdiegti drauge. Jie 
    rodomi <em>Paketo konflikto</em> lange ir jūs galite
    nuspręsti - įdiegti paketą ar ne.
    </p>

note: help part 6 of 6
en: <p>
    For a detailed description of each package
    press <b>Description</b> button.
    With button <b>Cancel</b> you will return to
    <b>Detailed Software Selection</b> without saving
    any of your choices, <b>OK</b> will save your selections.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Norint išsamaus kiekvieno paketo aprašo
    paspauskite mygtuką <b>Aprašas</b>.
    Su mygtuku <b>Atšaukti</b> jūs grįšite į <b>Išsamų
    programinės įrangos pasirinkimą</b> neišsaugoję jokių
    jūsų parinkčių, <b>Gerai</b> išsaugos jūsų parinktis.
    </p>
    <br>

note: title for popup with helptext
en: Help Software Single Selection
lt: Pavienės programinės įrangos pasirinkimo pagalba

note: additional help pay selection
en: <p>
    Here you can choose which commercial packages should
     be installed.
    </p>
    <p>
    Warning: Not all packages are full-featured versions, some require a
    registration or license, some are time-limited.
    </p>
    <p>
    You can select or deselect a package by clicking on its corresponding line.
    </p>
    <p> The packages are shown with status information:
    </p>
    <p>
    <b>X</b> : package is selected for installation
    </p>
    <p>
    <b>_</b> : package is not selected
    </p>
    <p>
    <b>a</b> : YaST2 has automatically selected this
               package because another selected package
               depends on it
    </p>
lt: <p>
    Čia galite pasirinkti, kurie programinės įrangos paketai
    turėtų būti įdiegti.
    </p>
    <p>
    Įspėjimas: ne visi paketai yra visiškai funkcionuojantys. Kai kuriems
    reikia registracijos arba licenzijos, kai kurių ribotas veikimo laikas.
    </p>
    <p>
    Paketą pasirinkti arba pašalinti galite paspaudus ant atitinkamos eilutės.
    </p>
    <p> Paketai matomi kartu su informacija apie jų būseną:
    </p>
    <p>
    <b>X</b> : paketas parinktas įdiegimui
    </p>
    <p>
    <b>_</b> : paketas neparinktas
    </p>
    <p>
    <b>a</b> : YaST2 automatiškai pažymėjo šį paketą,
               kadangi jis reikalingas kitam
               parinktam paketui
    </p>

note: title for popup with help text
en: Help Commercial Package Selection
lt: Komercinių paketų parinkimo pagalba

note: additional help for post install
en: <p>
    You have the possibility to install additional
    packages or to delete installed ones.
    Please be careful when deleting packages and always
    pay attention to <em>Warning</em> popups.
    Do not remove Linux Base System packages ( set 'a' ).
    </p>
lt: <p>
    Jūs turite galimybę įdiegti papildomus paketus,
    arba ištrinti jau įdiegtus.
    Prašome būti atidiems trinant paketus ir visuomet
    atkreipti dėmesį į <em>Įspėjimus</em>.
    Nepašalinkite pagrindinių Linux sistemos paketų (kompl. 'a').
    </p>

note: additional help for post install
en: <p>
    <b>i</b> : package is installed
    </p>
    <p>
    <b>d</b> : package will be deleted 
    </p>
lt: <p>
    <b>i</b> : paketas įdiegtas
    </p>
    <p>
    <b>d</b> : paketas bus ištrintas 
    </p>

note: additional help for post install
en: <p>
    <tt>2.</tt> To select an unmarked package for
    installation double click on corresponding line or
    select line and use the <b>Apply</b> Button or
    shortcut. YaST2 will automatically select
    additional needed packages.
    You can also remove already installed packages
    from your system ( they will be marked for
    deleting ).
    </p>
lt: <p>
    <tt>2.</tt> Norėdami įdiegimui pažymėti nepažymėtą
    paketą, dukart paspauskite ant atitinkamos eilutės,
    arba pažymėkite eilutę ir spauskite <b>Vykdyti</b> mygtuką
    arba nuorodą. YaST2 automatiškai parinks papildomai
    reikalingus paketus.
    Taip pat iš savo sistemos jūs galite pašalinti
    jau įdiegtus paketus (jie bus pažymėti
    trynimui).
    </p>

note: additional help for post install
en: <p>
    For a detailed description of each package
    press the <b>Description</b> button.
    With the <b>Cancel</b> button you will return to
    <b>Detailed Software Selection</b> without saving
    any of your choices, <b>OK</b> will save your selections.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Norint išsamaus kiekvieno paketo aprašo,
    spauskite mygtuką <p>Aprašas</p>.
    Su mygtuku <b>Atšaukti</b> jūs grįšite į <b>Išsamų
    programinės įrangos pasirinkimą</b> neišsaugoję jokių
    jūsų parinkčių. <b>Gerai</b> išsaugos jūsų parinktis.
    </p>
    <br>

note: title for popup with help text
en: Help Single Package Selection
lt: Pavienio paketo pasirinkimo pagalba

note: additional help for update
en: <p>
    YaST2 Single Update Selection shows 3 lists of packages.
    </p>
    <p>
    <b>"m"</b>: these packages should be checked manually
    whether to do the update or not. Double click once to
    change the status to "u" (update the package), double
    click again to get status "i" (retain the installed one).
    </p>
lt: <p>
    YaST2 pavienio atnaujinimo pasirinkimas rodo 3 paketų sąrašus.
    </p>
    <p>
    <b>"m"</b>: šie paketai turi būti pasirinkti rankiniu būdu-
    atnaujinti ar ne. Dukart paspaudus, būsena pasikeis
     į "u" (atnaujinti paketą), vėl dukart paspaudus turėsite
    būseną "i" (palikti įdiegtą).
    </p>

en: <p>
    <b>"u"</b>: all packages automatically selected for update
    (newer version is available) and packages for which it was
    manually decided to do the update.
    </p>
    <p>
    <b>"i"</b>: contains installed packages which
    don't need to be updated (already up to date) and
    packages for which a newer version is not available.
    </p>
lt: <p>
    <b>"u"</b>: visi paketai automatiškai parinkti atnaujinimui
    (egzistuoja naujasnė versija) ir paketai, kuriuos nuspręsta
    atnaujinti rankiniu būdu.
    </p>
    <p>
    <b>"i"</b>: įdiegti paketai, kurių nereikia
    atnaujinti (naujausia versija jau įdiegta) ir peketai
    kuriems dar nėra naujasnės versijos.
    </p>

en: <p>
    Press button <b>Cancel</b> to exit the dialog without
    saving any of your choices. <b>OK</b> will start the update.
    </p>
lt: <p>
    Norint išeiti iš dialogo neišsaugojus jokių parinkčių,
    paspauskite mygtuką <b>Atšaukti</b>. <b>Gerai</b> pradės atnaujinimą.
    </p>

note: title for popup with help text
en: Help Select Packages to update
lt: Atnaujinamų paketų pasirinkimo pagalba

note: Warning popup if user pressed Cancel
en: Your individual selection of packages and any of
    your choices will be lost when exiting with Cancel!
    
    Do you really want to exit?
lt: Individuali jūsų paketų parinktis ir visos kitos
    jūsų parinktys bus prarastos, jei išeisite su Atšaukti!
    
    Ar tikrai norite išeiti?

en: Show &details
lt: Parodyti &išsamiai

note: inform user that currently inserted CD has other release number than CD 1 (all CDs must be from same set)
en: CD %1 has different release number than CD 1.
    Please insert appropriate CD.
lt: CD %1 turi kitą išleidimo numerį, nei CD 1.
    Prašome įdėti tinkamą CD.

en: &Skip
lt: &Praleisti

note: advise user to insert the right CD
en: Please insert CD %1.
lt: Prašome įdėti CD %1.

note: inform user "something is wrong" with mounting CD-ROM or NFS directory
en: Could not mount source media.<br>
lt: Neišeina prijungti išeities šaltinio.<br>

note: inform user about current CD
en: %1
    Currently CD %2 is inserted.
lt: %1
    Šiuo metu įdėtas CD %2.

en: %1
    Currently directory with packages from CD %2 is mounted.
lt: %1
    Katalogas su paketais iš CD %2 yra šiuo metu prijungtas.

en: Source media could not be mounted correctly.
    Please insert CD with appropriate number.
lt: Neišeina korektiškai prijungti išeities šaltinio.
    Prašome įdėti atitinkamo numerio CD.

en: &Eject
lt: &išimti

en: Error Logging
lt: Klaidų registravimas

en: Error occured while calling %1
lt: Klaida įvyko iškviečiant %1

en: Would you like to see the logging ?
lt: Ar norėtumėte pamatyti dienyną ?

en: Shown
lt: Rodomas

en: Not shown
lt: Nerodomas

en: &Retry
lt: &Pamėginti dar

en: There is nothing to be updated.
lt: Čia nėra ką atnaujinti

en: Warning:
    
    YaST2 has all information to update SuSE Linux.
    The update will be done according to your
    settings done by the previous dialogs.
    To commit the update, and all choices made
    so far, choose "yes".  Choose "no" to go back
    to the previous dialog.
    
    Start update?
lt: Įspėjimas:
    
    YaST2 turi visą informaciją SuSE Linux atnaujinimui.
    Bus atnaujinama pagal nuostatas ankstesniuose
    dialoguose. Norint užfiksuoti atnaujinimą ir
    visus ką tik padarytus pasirinkimus, spauskite
    "taip". Pasirinkite "ne", norint grįžti į
    prieš tai buvusius dialogus.
    
    Pradėti atnaujinimą?

note: all right, start installation *now*
en: &Yes - start
lt: &Taip, pradėti

en: SuSE Linux Kernel
lt: SuSE Linux branduolys

en: Select the desired kernel:
lt: Pažymėkite pasirinktą branduolį:

note: Show a Wizardwindow with  that contents. Don't use the Id `next, `back, and `help helptext for language,keyboard,timezone screen
en: <p>
    Choose the <b>kernel</b> to be used during installation and later in
    the installed system.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>branduolį</b>, kurį naudosite įdiegimo metu ir vėliau,
    įdiegtoje sistemoje.
    </p>

en: <p>
    Select <b>next</b> to start the update.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami pradėti atnaujinimą, pasirinkite <b>toliau</b>.
    </p>

en: You have to select one Kernel.
lt: Jūs turite pasirinkti vieną Branduolį.

en: Partitions could not be mounted.
    Check log-file : /var/log/y2log.
lt: Neišeina prijungti skirsnių.
    Patikrinkite dienyno bylą: /var/log/y2log.

en: Checking partition
lt: Tikrinamas skirsnis

en: No fstab found !!
lt: Nerastas fstab !!

en: Evaluate root-partition; One moment please...
lt: Įvertinamas root skirsnis; Truputį palaukite...

en: No LINUX-Root-Partition found.
lt: Nerastas LINUX-Root-Skirsnis.

en: SuSE YaST2 - Update
lt: SuSE YaST2 - Atnaujinimas

en: Select your root-partition:
lt: Pasirinkite savo root skirsnį:

note: helptext for root-partition
en: <p>
    Choose the <b>root-partition</b> to be used during update.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>root skirsnį</b>, kuris bus naudojamas atnaujinimo metu.
    </p>

en: Checking package-database; this process can takes some minutes.
lt: Tikrinama paketų duomenų bazė; šis procesas gali užtrukti kelias minutes.

en: Checking package-database has returned an error.
    Please check log-file /var/log/y2log
lt: Paketų duomenų bazės tikrinimas grąžino klaidą.
    Prašome patikrinti dienyną /var/log/y2log

en: Following package has not been deleted:
lt: Sekantys paketai nebuvo ištrinti:

en: Please check logging at the end of the update.
lt: Prašome atnaujinimo pabaigoje patikrinti dienyną.

en: RPM-DB-rebuild
lt: RPM-DB-atstatymas

en: Status
lt: Būsena

note: Announce number of packages that will be installed, updated or deleted
en: Updating %1 software packages
lt: Atnaujinama %1 programinės įrangos paketų

note: report software will be installed
en: <p>
    The selected software will be updated.
    </p>
    
    <p>
    The software you chose is installed. Depending on your selection, you will be prompted
    to change the CD-ROMs.
    </p>
    
    <p>
    Make use of the time it takes to install the packages to browse the manual a little:
    The appendix is meant to answer <em>frequently asked question</em> or FAQs.
    </p>
    <br>
lt: <p>
    Pasirinkta programinė įranga bus atnaujinta.
    </p>
    
    <p>
    Programinė įranga, kurią pasirinkote, yra įdiegta. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo,
    jums praneš apie CD-ROM'ų keitimą.
    </p>
    
    <p>
    Panaudokite laiką, kurio metu įdiegiami paketai, žinyno pavartymui:
    Priedas yra skirtas atsakyti į <em>dažniausiai užduodamus klausimus<em> (FAQ).
    </p>
    <br>

note: inform user about installation progress
en: %1 packages updated
lt: %1 paketai atnaujinti

en: Reading package information; One moment please...
lt: Skaitoma paketo informacija; Truputį palaukite...

en: It has not been installed the correct Version of package %1 
    Installed :
     %2 
     %3 
    should installed:
     %4 
     %5
lt: Nebuvo įdiegta teisinga %1 paketo versija 
    Įdiegta :
     %2 
     %3 
    turėtų būti įdiegta:
     %4 
     %5

en: Following packages have been installed with errors:
lt: Sekantys paketai įdiegti su klaidomis:

en: Please check logging at the end of update.
lt: Prašome atnaujinimo pabaigoje patikrinti dienyną.

en: Every package has been updated.
lt: Buvo atnaujinti visi paketai.

en: Following packages have not been deleted:
lt: Sekantys paketai nebuvo ištrinti:

en: Closing update; one moment please...
lt: Uždaromas atnaujinimas; truputį palaukite...

en: Every package has been updated without errors.
lt: Visi paketai buvo atnaujinti be klaidų.

en: Closing update; One moment please...
lt: Uždaromas atnaujinimas; Truputį palaukite...

note: screen title for software selection
en: Backup System Before Update
lt: Prieš atnaujinant, pasidarykite sistemos atsarginę kopiją

en: create backup
lt: sukurti atsarginę kopiją

en: backup-path:
lt: atsarginės kopijos kelias:

en: <p>
    It is possible to make a <b>backup</b> of your existing system.
    Please be aware that it will not be a complete backup. Only your
    configuration files will be saved.
    </p>
lt: <p>
    Yra galimybė padaryti jūsų egzistuojančios sistemos <b>atsarginę kopiją</b>.
    Prašome suprasti, kad tai nebus pilna atsarginė kopija. Bus išsaugotos
    tik jūsų konfigūracinės bylos.
    </p>

en: The version of installation-medium is too old:
lt: Įdiegimo priemonės versija yra per sena:

en:     installed version :
lt:     įdiegta versija   :

en:     update version :
lt: atnaujinimo versija:

en: Please change CD or cancel update.
lt: Prašome pakeisti CD arba atšaukti atnaujinimą.

en: Old Version
lt: Senoji versija

en: Please cancel update and choose another install-medium.
lt: Prašome atšaukti atnaujinimą ir pasirinkti kitą įdiegimo priemonę.

en: &Old Version
lt: &Senoji versija

en: Evaluate update-packages; One moment please...
lt: Įvertinami atnaujinimo paketai; Truputį palaukite...

en: A broken update has been found.
    Do we have to continue this update?
lt: Rastas sugadintas atnaujinimas.
    Ar tęsti šį atnaujinimą?

note: screen title for software selection
en: Software Update
lt: Programinės įrangos atnaujinimas

note: explain choosable system configurations but beware: some of the text in <b>'s, e.g. Default comes from the index file, translations must be consistent with po/index/index.??.po help part 1
en: <p>
    The update process recognize packages which have to be updated.
    Sometimes there are packages recognized where the user have to decide
     by using the button "Detailed selection", if these packages have to be updated.
    </p>
lt: <p>
    Atnaujinimo procesas atpažįsta paketus, kurie turi būti atnaujinti.
    Kartais atpažįstami paketai, kur vartotojas, naudodamas mygtuką "Išsamus
    pasirinkimas" turi nuspręsti, ar šie paketai turi būti atnaujinti.
    </p>

en: Dummy
lt: Tuščias

en: <p>
    This is a dummy test module.
    It does nothing.
    </p>
    <p>
    Should you ever read this text in a real YaST2 environment (even
    during Beta testing), please report it immediately. 
    </p>
lt: <p>
    Tai tuščio testo modulis.
    Jis nieko nedaro.
    </p>
    <p>
    Jei perskaitytumėte šį tekstą realioje YaST2 aplinkoje (net jei Beta
    testavimo metu), prašome apie tai nedelsiant pranešti. 
    </p>

note: screen title for software selection
en: Add new features
lt: Pridėti naujų savybių

note: frame title for update selection
en: Do you want to add new features ?
lt: Ar norite pridėti naujų savybių ?

note: radio button label, add a & shortcut !
en: Update only installed programs.
lt: Atnaujinti tik įdiegtas programas.

note: radio button label, add a & shortcut !
en: Update and add features, which are new in current version 
    in the following selection:
lt: Atnaujinti ir pridėti savybes, kurios yra naujos einamojoje 
    versijoje sekančioje parinktyje:

note: help part 2 of 3
en: <p>
    If you only want to update your existing system and programs you can
    deselect this option.
    </p>
lt: <p>
    Jei norite tik atnaujinti savo esamą sistemą ir programas, jūs galite
    atžymėti šįą parinktį.
    </p>

note: Title for root-password dialogue
en: Password for "root", the system administrator
lt: Sistemos administratoriaus "root" slaptažodis

note: advise user to remember his new password
en: Don't forget what you enter here!
lt: Neužmirškite to, ką čia įvedėte!

note: Label: get password for user root Please use newline if label is longer than 40 characters
en: &Enter a password for the root user:
lt: Į&veskite vartotojo root slaptažodį:

note: Label: get same password again for verification Please use newline if label is longer than 40 characters
en: Re-enter the password for &verification:
lt: &Patikrinimui įveskite slaptažodį dar kartą:

note: help text ( explain what the user "root" is and does ) help part 1 of 4
en: <p>
    Unlike normal users of the system, who for instance write texts, create
    graphics or browse the Internet, the user "root" exists on
    every system and is called into action whenever
    administrative tasks need to be performed. In other words: login as root
    whenever you need, or want, to be the system administrator, and only then.
    </p>
lt: <p>
    Kitaip nei paprasti sistemos vartotojai, kurie tarkim rašo tekstus, dirba
    su grafika arba naršo po internetą, vartotojas "root" yra kiekvienoje
    sistemoje ir iškviečiamas tuomet, kai reikia atlikti administracinius
    darbus. Trumpiau tariant, prisijunkite kaip root tik tada, kai to reikia, 
    arba kai norite būti sistemos administratoriumi.
    </p>

note: help part 2 of 4
en: <p>
    Because the root user is equipped with extensive permissions, the password
    for "root" should be carefully chosen . A combination of letters and numbers
    is recommended. To ensure that the password was entered correctly, you are
    asked to repeat the process in a second field.
    </p>
lt: <p>
    Kadangi root vartotojo teisės išplėstos, "root" slaptažodis turi būti pasirinktas
    labai atidžiai. Rekomenduojama raidžių ir skaičių kombinacija. Norint užtikrinti,
    kad slaptažodis įvestas teisingai, jūs esate paprašomas pakartoti procesą kitame
    laukelyje.
    </p>

note: help part 3 of 4
en: <p>
    All the rules for the example user password apply to the "root" password:
    you must distinguish between upper and lower case; a password should have at
    least 5 characters, and as a rule, not contain any special characters
    (e.g. accented letters).
    </p>
lt: <p>
    Visos taisyklės, galiojančios vartotojo slaptažodžio pavyzdžiui, galioja "root"
    slaptažodžiui:
    turite skirti didžiąsias ir mažąsias raides; slaptažodis turi turėti mažiausiai
    5 simbolius, ir kaip taisyklė, neturėti spacialiųjų simbolių (pvz. kirčiuotų raidžių).
    </p>

note: help part 4 of 4
en: <p>
    Possible characters are
    <tt>#*,.;:._-+!</tt><tt>$%&/|?{[()]}</tt> and blanks and digits <tt>0</tt>
    to <tt>9</tt>.
    </p>
    <p>
    Do not forget this "root" password!
    </p>
lt: <p>
    Leidžiami tokie simboliai
    <tt>#*,.;:._-+!</tt><tt>$%&/|?{[()]}</tt> ir tarpas, bei skaičiai nuo <tt>0</tt>
    iki <tt>9</tt>.
    </p>

note: report misspellings of the password
en: The first and the second version
    of the password are different!
    Please try again.
lt: Pirmoji ir antroji slaptažodžio
    versija skiriasi!
    Pamėginkite dar kartą.

note: report if user forgot to enter a password
en: You didn't enter a password
    Please try again.
lt: Jūs neįvedėte slaptažodžio
    Prašome pakartoti.

note: explain how a password has to be formed
en: The password must have at least 5 characters
    Please try again.
lt: Slaptažodis turi turėti mažiausiai į simbolius
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete The root password may contain only certain characters
en: The password may only contain the following characters:
     0..9, a..z, A..Z, and any of "#* ,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Please try again.
lt: Slaptažodis gali turėti tik sekančius simbolius:
    0..9, a..z, A..Z, ir bet kokį iš "#*,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Pra6ome pakartoti.

note: Information about the user.  This info is used to create an initial user account: first name, surname, login name and password.  Data will be written to /etc/passwd. "Personify" is also the name of the dialog.
en: Personalize
lt: Personifikuoti

note: User account information, forename or first name
en: &First name:
lt: &Vartas:

note: User account information, surname or family name
en: &Last name:
lt: &Pavardė:

note: input field for login name
en: &User login:
lt: V&artotojo prisijungimo vardas:

note: push button to generate a login name from first and last name
en: &Suggestion
lt: Ta&tarimas

note: User account information, first version of user password, both versions must match
en: &Enter a password:
lt: Įv&eskite slaptažodį:

note: help text (description of what to do, some background information) html-format help part 1 of 5
en: <p>
    Linux is a multiuser system; several different users can be logged in the
    system at the same time.  In order to avoid confusion, each user must have
    a unique identity if they want to use Linux.
    </p>
lt: <p>
    Linux yra daugiavartotojiška sistema; keli skirtingi vartotojai gali būti
    prisijungę prie sistemos tuo pačiu metu. Norint išvengti sumaišties, kiekvienas
    vartotojas turi turėti išskirtinį tapatumą, kad jie galėtų dirbti Linux sistemoje.
    </p>

note: help part 2 of 5
en: <p>
    If you fill out the fields (<b>First Name</b> and <b>Last Name</b>), an
    account is created for an user with this name and a <b>Password</b> is stored.
    When entering a password, you must distinguish between upper and lower case; a
    password should have at least 5 characters, and as a rule, not contain any
    special characters (e.g. accented characters).
    </p>
lt: <p>
    Jei užpildote laukelius (<b>Vardas</b> ir <b>Pavardė</b>), šiam vartotojui 
    sukuriama sąskaita ir išsaugomas <b>Slaptažodis</b>. Kai įvedinėjate slaptažodį,
    turite skirti didžiąsias ir mažąsias raides; slaptažodis turi turėti mažiausiai 5
    simbolius ir, kaip taisyklė, neturėti jokių specialiųjų simbolių
    (pvz. kirčiuotų raidžių).
    </p>

note: help part 3 of 5
en: <p>
    Possible characters are
    <tt>#*,.;:._-+!$</tt><tt>%&/|?{[()]}</tt> and blanks and digits
    <tt>0</tt> to <tt>9</tt>.
    It's enough to use a password with a length of approximately 8 alpha-numeric
    characters. To ensure that the password was entered correctly, you are asked to
    repeat it exactly in a second field. Make sure you don't forget your password!
    </p>
lt: <p>
    Leidžiami simboliai
    <tt>#*,.;:._-+!$</tt><tt>%&/|?{[()]}</tt> ir tarpas, bei skaičiai nuo
    <tt>0</tt> iki <tt>9</tt>.
    Užtenka naudoti maždaug 8 simbolių ilgumo slaptažodį. Norint užtikrinti,
    kad slaptažodis įvestas teisingai, jūsų prašoma jį taip pat 
    pakartoti ir antrame laukelyje. Būkite tikri, jog neužmiršite slaptažodžio!
    </p>

note: help part 4 of 5
en: <p>
    The so-called username is created from components of the full name and
    presented to you in one of the following dialogs.  If unsure, let YaST2
    <tt>suggest</tt> a username.  You're allowed to modify it, but only use
    <em>lower</em> case letters (no accented characters!), digits and <tt>._-</tt>
    - yes, usernames have stricter restrictions than passwords!
    </p>
lt: <p>
    Taip vadinamas vartotojo vardas sukuriamas iš pilno jūsų vardo komponentų
    ir pristatomas jums viename iš sekančių dialogų. Jei nesate tikras, leiskite
    YaST2 jums <p>pasiūlyti</b> vartotojo vardą. Jums galima jį keisti, tačiau
    naudokite tik <em>mažąsias</em> raides (be kirčio ženklų!), skaičius ir <tt>._-</tt>
    Taip, vartotojo vardai labiau apriboti nei slaptažodžiai!
    </p>

note: help part 5 of 5
en: <p>
    If you want to work with Linux, you must first enter the username and
    the password; this starting procedure is traditionally known as the
    <b>Login</b>.
    </p>
lt: <p>
    Jei norite dirbti su Linux, pirma turite įvesti vartotojo vardą ir
    slaptažodį; ši standartinė procedūra tradiciškai žinoma kaip
    <b>Prisijungimas</b>.
    </p>

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The name information is not complete, the user is asked to complete the information
en: Please enter your name.
lt: Prašome įvesti jūsų vardą

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The loginname is empty (no user input).
en: You didn't enter a username.
    Please try again.
lt: Jūs neįvedėte vartotojo vardo.
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The loginname must have a size between 2 and 8 characters.
en: The username must be between 2 and 8 characters in length.
    Please try again.
lt: Vartotojo vardas turi būti nuo 2 iki 8 simbolių ilgio.
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The login name may contain only certain characters and must begin with a letter.
en: The username may contain only
    lower case letters and digits
    and must begin with a letter.
    Please try again.
lt: Vartotojo vardas gali turėti tik
    mažąsias raides ir skaičius, bei
    turi prasidėti raide.
    Prašome pakartoti.

note: Tell the user that the login he entered conflicts with predefined logins in the passwd file.
en: There is a conflict between the entered
    login name and a predefined username.
    
    Please try another one.
lt: Kilo konfliktas tarp įvesto prisijungimo
    vardo ir iš anksto nustatyto vartotojo vardo.
    
    Prašome pamėginti kitą.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The two user password information do not match
en: The first and the second version
    of the password are different.
    Please try again.
lt: Pirmoji ir antroji slaptažodžio
    versijos skiriasi.
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The first user password information is empty (no user input)
en: You didn't enter a password.
    Please try again.
lt: Neįvedėte slaptažodžio.
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The user password information must have a minimal size - 5 characters.
en: The password must have at least 5 characters.
    Please try again.
lt: Slaptažodis turi turėti mažiausiai 5 simbolius.
    Prašome pakartoti.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The user password may contain only certain characters
en: The password may only contain the following characters:
    0..9, a..z, A..Z, and any of "#* ,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Please try again.
lt: Slaptažodis gali turėti tik sekančius simbolius:
    0..9, a..z, A..Z, ir bet kurį iš "#* ,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Prašome pakartoti.

note: X server information string: %1 will be substituted with the name of the Module to use (e.g. "nvidia").
en: XFree86 4 module: %1
lt: XFree86 4 moduliai: %1

note: X server information string: %1 will be substituted with the name of the X server to use (e.g. "SVGA").
en: XFree86 3 server: %1
lt: XFree86 3 serveris: %1

note: Radio button for 8 bit color depth
en: 256 colors (8 bpp)
lt: 256 spalvos (8 bpp)

note: Radio button for 16 bit color depth
en: 65K colors (16 bpp)
lt: 65K spalvų (16 bpp)

note: Radio button for 24 bit color depth
en: 16.7M colors (24 bpp)
lt: 16.7M spalvų (24 bpp)

note: Radio button for 32 bit color depth
en: 16.7M colors (32 bpp)
lt: 16.7M spalvų (32 bpp)

note: Check box to skip X configuration alltogether (will disable all other settings in this dialog when checked)
en: No &X11 configuration
lt: Nekonfigūruoti &X11

note: Frame title for screen resolution radio box
en: Resolution
lt: Raiška

note: Frame title for color depth radio box
en: Colors
lt: Spalvos

en: Use 3D acceleration
lt: Naudoti 3D spartintuvą

note: ******************** End of GUI elements *********************************************************************************** help texts *********** Help text for inst_config_x11.ycp: The user selects video resulution and color depth. Window layout: <Information about automatically detected video car
en: <p>
    Please choose the X-Windows <b>Desktop Settings</b>
    </p>
lt: <p>
    Prašome pasirinkti X-Windows <b>Darbastalio nuostatas</b>
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    Select <b>No X11 configuration</b> to skip X Window configuration.
    You can manually configure X11 later (using <b><i>sax</i></b>) if you wish.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami praleisti X Window konfigūraciją, pasirinkite <b>Nekonfigūruoti X11.
    Jei norėsite, galėsite vėliau derinti X11 (naudodami <b><i>sax</i></b>).
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    Select one of the possible screen <b>Resolutions</b> from the box on
    the left side and one of the possible <b>Color Depth</b> settings from the
    box on the right side.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite vieną iš kairėje pusėje pateikiamų ekrano <b>Raiškų</b>
    ir vieną iš dešinėje pusėje esančių <b>Spalvos sodrumo</b>
    nuostatų.
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    Please notice that not all combinations of color depths and resolution may
    be valid with your video card; this depends on the amount of memory
    (shown above) on the card.
    The higher the resolution and the number of colors, the more memory is 
    required.
    </p>
lt: <p>
    Turėkite omeny, kad ne visos spalvos sodrumo ir raiškos kombinacijos gali
    tikti jūsų vaizdo plokštei; tai priklauso nuo plokštės atmintinės kiekio
    (rodomo viršuje).
    Kuo didesnė raiška ir spalvų skaičius, tuo reikia daugiau
    atmintinės.
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    Select <b>Use 3D acceleration</b> to enable 3D hardware acceleration.
    Not all video cards are capable of using this feature.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkite <b>Naudoti 3D spartintuvą</b>, norėdami įjungti 3D įtaiso
    spartintuvą. Ne visos vaizdo plokštės yra pajėgios naudoti šią savybę.
    </p>

note: Help text (HTML-like) continued
en: <p>
    When you are satisfied with your selections, make sure to select
    <b>Test</b> to check the settings.
    </p>
lt: <p>
    Pasirinkę nepamirškite paspausti <b>Bandyti</b>,
    kad patikrintumėte savo nuostatas.
    </p>

note: Help text (HTML-like) END The screen that is being referred to is 'xfine' - a tool that displays a full screen image and some arrow buttons to adjust image sizes and position.
en: <p>
    Adjust the horizontal and vertical size and position
    of the screen image that is displayed when you press that button.
    </p>
lt: <p>
    Sureguliuokite horizontalią ir vertikalią ekrano vaizdo
    poziciją bei dydį, kuris rodomas jums paspaudus tą mygtuką.
    </p>

note: Headline for X11 configuration screen: The user selects screen resolution and color depth.
en: Desktop Settings
lt: Darbalaukio nuostatos

en: Please test your selected video mode first.
lt: Prašome pirma išbandyti jūsų pasirinktą vaizdo veiką

note: Warning message dialog before starting 'xfine'
en: The selected video mode will now be tested.
    If you do not see the test picture, press the
    ESC key to return to this screen immediately.
lt: Dabar bus išbandyta pasirinkta vaizdo veika.
    Jei nematysite bandymo paveikslėlio, nieko nelaukiant
    paspauskite ESC mygtuką, kad gryžtumėte į šį ekraną.

en: &No X11 configuration
lt: Nekonfigūruoti X11

en: &Write XF86Config
lt: Į&rašyti XF86Config

note: Special monitor list entry for users who don't want to install X11 at all
en: No X11
lt: Be X11

note: Headline for monitor vendor selection box
en: Vendor
lt: Gamintojas

note: Headline for monitor model selection box
en: Model
lt: Modelis

note: Frame title for horizontal frequency input fields
en: Horizontal frequency
lt: Horizontalusis dažnis

en: max
lt: maks.

note: Frame title for vertical frequency input fields
en: Vertical frequency
lt: Vertikalusis dažnis

note: Push button for monitor driver disk
en: Driver disk
lt: Tvarkyklės diskas

note: help text for monitor configuration dialog help part 1 of 7
en: <p>
    Your monitor type could not be determined automatically.
    Please select your monitor's <b>vendor</b> and <b>model</b>.
    </p>
    
    <p>
    If your monitor is not listed here, use <b>VESA</b>
    - most monitors comply with this standard.
    </p>
lt: <p>
    Neišeina automatiškai nustatyti jūsų vaizduoklio tipo.
    Prašome pasirinkti jūsų vaizduoklio <b>gamintoją</b> ir <b>modelį</b>.
    </p>
    
    <p>
    Jei jūsų vaizduoklio sąraše nėra, pasirinkite <b>VESA</b>
    - dauguma vaizduoklių laikosi šio standarto.
    </p>

note: help part 2 of 7
en: <p>
    You can use a monitor <b>driver disk</b> to import the monitor's
    technical data. Notice that you do not need a special Linux monitor
    driver disk; most common monitor driver disks will do. Just try the
    floppy that came with your monitor.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami importuoti vaizduoklio techninius duomenis, galite panaudoti
    <b>tvarkyklės diską</b>. Turėkite omeny, jog jums nereikia specialaus Linux
    vaizduoklio tvarkyklės disko; tinka dauguma bendrų vaizduoklio tvarkyklės diskų.
    Paprasčiausiai išmėginkite su vaizuokliu gaunamą diskelį.
    </p>

note: help part 3 of 7
en: <p>
    If you do not wish to use the X Window System (X11), select
    <b>no X11</b>.
    </p>
lt: <p>
    Jei nenorite naudoti X Window sistemos (X11), pasirinkite
    <b>be X11</b>.
    </p>

note: help part 4 of 7
en: <p>
    You can modify the monitor's frequencies in the respective input
    fields below the selection boxes.
    Refer to your monitor manual for your monitor's maximum
    frequencies. <b><i>Do not exceed</i></b> the values specified there -
    otherwise, there is a serious risk of <b><i>damaging your monitor</i></b>.
    </p>
lt: <p>
    Vaizduoklio dažnius galite keisti po pažymėjimo langeliais esančiuose
    atitinkamuose įvesties laukeliuose.
    Nustatydami vaizduoklio maksimalų dažnį, remkitės jo aprašu.
    Neviršykite ten nurodytos vertės, kitu atveju rizikuosite
    <b><i>pakenkti savo vaizduokliui.</i></b>.
    </p>

note: help part 5 of 7
en: <p>
    The <b>horizontal frequency</b> (in kHz) specifies how many times
    per second the monitor can write a horizontal scan line. This is a
    hard limit of the monitor, independent of the screen resolution.
    </p>
lt: <p>
    <b>Horizontalusis dažnis</b> (kHz) apibrėžia, kiek kartų per sekundę
    vaizduoklis gali brėžti vertikalią skanavimo liniją. Tai vaizduoklio
    riba, kuri nepriklauso nuo ekrano raiškos.
    </p>

note: help part 6 of 7
en: <p>
    The <b>vertical frequency</b> (in Hz) specifies how how many times per
    second the image on the screen is refreshed. This value depends on the
    screen resolution and the monitor's maximum horizontal frequency.
    </p>
lt: <p>
    <b>Vertikalusis dažnis</b> (Hz) apibrėžia, kiek kartų per sekundę atnaujinamas
    ekrano vaizdas. Ši vertė priklauso nuo ekrano raiškos ir vaizduoklio
    maksimalaus horizontaliojo dažnio.
    </p>

note: help part 7 of 7
en: <p>
    If you experience a constant high frequency beep from your monitor,
    you might wish to use slightly lower frequency values than the maximum
    specified in your monitor's manual. This usually helps a lot to reduce
    the noise.
    </p>
lt: <p>
    Jei iš jūsų vaizduoklio sklinda pastovus didelio dažnio garso signalas,
    galite pamėginti naudoti truputį mažesnes dažnio vertes, nei maksimalios,
    nurodytos vaizduoklio apraše. Tai dažniausiai padeda stipriai sumažinti
    triukšmą.
    </p>

note: Title for monitor configuration dialog: The user is prompted for vendor and model of his monitor. He also has the option of entering video frequencies or using a monitor driver disk.
en: Configure Monitor
lt: Derinti vaizduoklį

en: Please insert a monitor drivers floppy.
lt: Prašome įdėti vaizduoklio tvarkyklių diskelį.

en: Driver disk could not be mounted
lt: Neišeina prijungti tvarkyklės disko

en: No monitor information file found on this disk
lt: Šiame diske nerasta vaizduoklio informacijos byla

en: Minimal horizontal frequency is not a numerical value.
    Please try again.
lt: Minimalus horizontalusis dažnis - ne skaitinė vertė.
    Prašome pakartoti.

en: Maximum horizontal frequency is not a numerical value.
    Please try again.
lt: Maksimalus horizontalusis dažnis - ne skaitinė vertė.
    Prašome pakartoti.

en: Minimal vertical frequency is not a numerical value.
    Please try again.
lt: Minimalus vertikalusis dažnis - ne skaitinė vertė.
    Prašome pakartoti.

en: Maximum vertical frequency is not a numerical value.
    Please try again.
lt: Maksimalus vertikalusis dažnis - ne skaitinė vertė.
    Prašome pakartoti.

note: we called isax (to generate a XF86Config file), isax failed MsgBox
en: Error creating X11 configuration.
    Please use SaX (sax) to configure XFree86 V3 or SaX2 (sax2) for XFree86 V4 later.
lt: Kuriant X11 konfigūraciją, įvyko klaida.
    Prašome naudoti SaX (sax) XFree86 V3 derinimui, arba SaX2 (sax2) XFree86 V4.

en: English (US)
lt: Anglų (JAV)

en: English (UK)
lt: Anglų (JK)

en: German
lt: Vokiečių

en: German (Swiss)
lt: Vokiečių (šveicarų)

en: French
lt: Prancūzų

en: French (Switzerland)
lt: Prancūzų (Šveicarija)

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Italian
lt: Italų

en: Portugese
lt: Portugalų

en: Portugese (Brazil)
lt: Portugalų (Brazilija)

en: Greek
lt: Graikų

en: Dutch
lt: Olandų

en: Danish
lt: Danų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Finnish
lt: Suomių

en: Czech
lt: Čekų

en: Czech (qwerty)
lt: Čekų (qwerty)

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Russian
lt: Rusų

en: Japanese
lt: Japonų

en: PS/2 mouse (Aux-port)
lt: PS/2 pelė (Išorinė jungtis)

en: Microsoft compatible serial mouse - (ttyS0 - COM1)
lt: Suderinama su Microsoft nuosekli pelė - (ttyS0 - COM1)

en: Microsoft compatible serial mouse - (ttyS1 - COM2)
lt: Suderinama su Microsoft nuosekli pelė - (ttyS1 - COM2)

en: Microsoft Intellimouse - 3 buttons and wheel - (ttyS0 - COM1)
lt: Microsoft Intellimouse - 3 mygtukai ir ratukas - (ttyS0 - COM1)

en: Microsoft Intellimouse - 3 buttons and wheel - (ttyS1 - COM2)
lt: Microsoft Intellimouse - 3 mygtukai ir ratukas - (ttyS1 - COM2)

en: Mouse Systems serial mouse - (ttyS0 - COM1)
lt: Mouse Systems nuosekli pelė - (ttyS0 - COM1)

en: Mouse Systems serial mouse - (ttyS1 - COM2)
lt: Mouse Systems nuosekli pelė - (ttyS1 - COM2)

en: Mouse Man protocol (serial Logitech mouse) - (ttyS0 - COM1)
lt: Mouse Man protokolo (nuosekli Logitech pelė) - (ttyS0 - COM1)

en: Mouse Man protocol (serial Logitech mouse) - (ttyS1 - COM2)
lt: Mouse Man protokolo (nuosekli Logitech pelė) - (ttyS0 - COM1)

en: Old Logitech serial mouse (series 9) - (ttyS0 - COM1)
lt: Sena Logitech nuosekli pelė (serija 9) - (ttyS0 - COM1)

en: Old Logitech serial mouse (series 9) - (ttyS1 - COM2)
lt: Sena Logitech nuosekli pelė (serija 9) - (ttyS1 - COM2)

en: Sun Mouse - (/dev/sunmouse)
lt: Sun pelė - (/dev/sunmouse)

en: Oldest 2-button serial mouse - (ttyS0 - COM1)
lt: Seniausia dviejų mygtukų nuosekli pelė - (ttyS0 - COM1)

en: Oldest 2-button serial mouse - (ttyS1 - COM2)
lt: Seniausia dviejų mygtukų nuosekli pelė - (ttyS1 - COM2)

en: Plug-and-Play mice - (ttyS0 - COM1)
lt: Plug-and-Play pelė - (ttyS0 - COM1)

en: Plug-and-Play mice - (ttyS1 - COM2)
lt: Plug-and-Play pelė - (ttyS1 - COM2)

en: C&T 82C710 mouse
lt: C&T 82C710 pelė

en: NONE
lt: JOKIA

en: Africa/Abidjan
lt: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
lt: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
lt: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
lt: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
lt: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
lt: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
lt: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
lt: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
lt: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
lt: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
lt: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
lt: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Casablanca
lt: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
lt: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
lt: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
lt: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
lt: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
lt: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
lt: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
lt: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
lt: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
lt: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
lt: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
lt: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
lt: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lt: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
lt: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
lt: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
lt: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
lt: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
lt: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
lt: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
lt: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Malabo
lt: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
lt: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
lt: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
lt: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
lt: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
lt: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
lt: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
lt: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
lt: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
lt: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
lt: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
lt: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
lt: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tunis
lt: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
lt: Afrika/Windhoek

en: Africa/Cairo
lt: Afrika/Cairo

en: Africa/Tripoli
lt: Afrika/Tripoli

en: America/Anguilla
lt: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
lt: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
lt: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
lt: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
lt: Amerika/Asuncion

en: America/Barbados
lt: Amerika/Barbados

en: America/Belem
lt: Amerika/Belem

en: America/Belize
lt: Amerika/Belize

en: America/Bogota
lt: Amerika/Bogota

en: America/Boise
lt: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
lt: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cancun
lt: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
lt: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
lt: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
lt: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
lt: Amerika/Cayman

en: America/Chihuahua
lt: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
lt: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
lt: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
lt: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
lt: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
lt: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
lt: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Dominica
lt: Amerika/Dominica

en: America/El_Salvador
lt: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
lt: Amerika/Ensenada

en: America/Fortaleza
lt: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
lt: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
lt: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
lt: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
lt: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
lt: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lt: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
lt: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
lt: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
lt: Amerika/Guyana

en: America/Indiana
lt: Amerika/Indiana

en: America/Inuvik
lt: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
lt: Amerika/Iqaluit

en: America/Jujuy
lt: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
lt: Amerika/Juneau

en: America/La_Paz
lt: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
lt: Amerika/Lima

en: America/Louisville
lt: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
lt: Amerika/Maceio

en: America/Managua
lt: Amerika/Managua

en: America/Martinique
lt: Amerika/Martinique

en: America/Mendoza
lt: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
lt: Amerika/Menominee

en: America/Miquelon
lt: Amerika/Miquelon

en: America/Montevideo
lt: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
lt: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
lt: Amerika/Nassau

en: America/Nipigon
lt: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
lt: Amerika/Nome

en: America/Panama
lt: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
lt: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
lt: Amerika/Paramaribo

en: America/Port-au-Prince
lt: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
lt: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
lt: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
lt: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
lt: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
lt: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Rosario
lt: Amerika/Rosario

en: America/Santo_Domingo
lt: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Scoresbysund
lt: Amerika/Scoresbysund

en: America/St_Kitts
lt: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
lt: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Vincent
lt: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
lt: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
lt: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
lt: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
lt: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tortola
lt: Amerika/Tortola

en: America/Virgin
lt: Amerika/Virgin

en: America/St_Thomas
lt: Amerika/St_Thomas

en: America/Yakutat
lt: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
lt: Amerika/Yellowknife

en: America/Porto_Acre
lt: Amerika/Porto_Acre

en: America/Noronha
lt: Amerika/Noronha

en: America/Sao_Paulo
lt: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Manaus
lt: Amerika/Manaus

en: America/Halifax
lt: Amerika/Halifax

en: America/Winnipeg
lt: Amerika/Winnipeg

en: America/Montreal
lt: Amerika/Montreal

en: America/Edmonton
lt: Amerika/Edmonton

en: America/St_Johns
lt: Amerika/St_Johns

en: America/Vancouver
lt: Amerika/Vancouver

en: America/Regina
lt: Amerika/Regina

en: America/Whitehorse
lt: Amerika/Whitehorse

en: America/Santiago
lt: Amerika/Santiago

en: America/Havana
lt: Amerika/Havana

en: America/Jamaica
lt: Amerika/Jamaica

en: America/Tijuana
lt: Amerika/Tijuana

en: America/Mazatlan
lt: Amerika/Mazatlan

en: America/Mexico_City
lt: Amerika/Mexico_City

en: America/Anchorage
lt: Amerika/Anchorage

en: America/Adak
lt: Amerika/Adak

en: America/Atka
lt: Amerika/Atka

en: America/Phoenix
lt: Amerika/Phoenix

en: America/Chicago
lt: Amerika/Chicago

en: America/Fort_Wayne
lt: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Indianapolis
lt: Amerika/Indianapolis

en: America/Knox_IN
lt: Amerika/Knox_IN

en: America/Detroit
lt: Amerika/Detroit

en: America/Denver
lt: Amerika/Denver

en: America/Shiprock
lt: Amerika/Shiprock

en: America/Los_Angeles
lt: Amerika/Los_Angeles

en: America/New_York
lt: Amerika/New_York

en: Antarctica/Casey
lt: Antarktida/Casey

en: Antarctica/Davis
lt: Antarktida/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
lt: Antarktida/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
lt: Antarktida/Mawson

en: Antarctica/Palmer
lt: Antarktida/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
lt: Antarktida/South_Pole

en: Antarctica/McMurdo
lt: Antarktida/McMurdo

en: Antarctica/Syowa
lt: Antarktida/Syowa

en: Arctic/Longyearbyen
lt: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
lt: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
lt: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
lt: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
lt: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
lt: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
lt: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashkhabad
lt: Azija/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
lt: Azija/Baghdad

en: Asia/Bahrain
lt: Azija/Bahrain

en: Asia/Baku
lt: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
lt: Azija/Bangkok

en: Asia/Beirut
lt: Azija/Beirut

en: Asia/Bishkek
lt: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
lt: Azija/Brunei

en: Asia/Calcutta
lt: Azija/Calcutta

en: Asia/Chungking
lt: Azija/Chungking

en: Asia/Colombo
lt: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
lt: Azija/Dacca

en: Asia/Damascus
lt: Azija/Damascus

en: Asia/Dubai
lt: Azija/Dubai

en: Asia/Dushanbe
lt: Azija/Dushanbe

en: Asia/Gaza
lt: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
lt: Azija/Harbin

en: Asia/Irkutsk
lt: Azija/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
lt: Azija/Jakarta

en: Asia/Jayapura
lt: Azija/Jayapura

en: Asia/Kabul
lt: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
lt: Azija/Kamchatka

en: Asia/Karachi
lt: Azija/Karachi

en: Asia/Kashgar
lt: Azija/Kashgar

en: Asia/Katmandu
lt: Azija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
lt: Azija/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
lt: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
lt: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
lt: Azija/Kuwait

en: Asia/Macao
lt: Azija/Macao

en: Asia/Magadan
lt: Azija/Magadan

en: Asia/Manila
lt: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
lt: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
lt: Azija/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
lt: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
lt: Azija/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
lt: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pyongyang
lt: Azija/Pyongyang

en: Asia/Qatar
lt: Azija/Qatar

en: Asia/Rangoon
lt: Azija/Rangoon

en: Asia/Riyadh
lt: Azija/Riyadh

en: Asia/Saigon
lt: Azija/Saigon

en: Asia/Samarkand
lt: Azija/Samarkand

en: Asia/Tashkent
lt: Azija/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
lt: Azija/Tbilisi

en: Asia/Thimbu
lt: Azija/Thimbu

en: Asia/Ujung_Pandang
lt: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulan_Bator
lt: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
lt: Azija/Urumqi

en: Asia/Vientiane
lt: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
lt: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
lt: Azija/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
lt: Azija/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
lt: Azija/Yerevan

en: Asia/Hong_Kong
lt: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Tehran
lt: Azija/Tehran

en: Asia/Jerusalem
lt: Azija/Jerusalem

en: Asia/Tel_Aviv
lt: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Tokyo
lt: Azija/Tokyo

en: Asia/Riyadh87
lt: Azija/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
lt: Azija/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
lt: Azija/Riyadh89

en: Asia/Shanghai
lt: Azija/Shanghai

en: Asia/Taipei
lt: Azija/Taipei

en: Asia/Seoul
lt: Azija/Seoul

en: Asia/Singapore
lt: Azija/Singapore

en: Asia/Istanbul
lt: Azija/Istanbul

en: Atlantic/Azores
lt: Atlanto/Azores

en: Atlantic/Bermuda
lt: Atlanto/Bermuda

en: Atlantic/Canary
lt: Atlanto/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
lt: Atlanto/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
lt: Atlanto/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
lt: Atlanto/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
lt: Atlanto/Madeira

en: Atlantic/South_Georgia
lt: Atlanto/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
lt: Atlanto/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
lt: Atlanto/Stanley

en: Atlantic/Reykjavik
lt: Atlanto/Reykjavik

en: Australia/Lindeman
lt: Australija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
lt: Australija/Lord_Howe

en: Australia/LHI
lt: Australija/LHI

en: Australia/North
lt: Australija/North

en: Australia/Darwin
lt: Australija/Darwin

en: Australia/Queensland
lt: Australija/Queensland

en: Australia/Brisbane
lt: Australija/Brisbane

en: Australia/South
lt: Australija/South

en: Australia/Adelaide
lt: Australija/Adelaide

en: Australia/Sydney
lt: Australija/Sydney

en: Australia/ACT
lt: Australija/ACT

en: Australia/Canberra
lt: Australija/Canberra

en: Australia/NSW
lt: Australija/NSW

en: Australia/Tasmania
lt: Australija/Tasmania

en: Australia/Hobart
lt: Australija/Hobart

en: Australia/Victoria
lt: Australija/Victoria

en: Australia/Melbourne
lt: Australija/Melbourne

en: Australia/West
lt: Australija/West

en: Australia/Perth
lt: Australija/Perth

en: Australia/Yancowinna
lt: Australija/Yancowinna

en: Australia/Broken_Hill
lt: Australija/Broken_Hill

en: Brazil/Acre
lt: Brazilija/Acre

en: Brazil/DeNoronha
lt: Brazilija/DeNoronha

en: Brazil/East
lt: Brazilija/East

en: Brazil/West
lt: Brazilija/West

en: Canada/Atlantic
lt: Kanada/Atlantic

en: Canada/Central
lt: Kanada/Central

en: Canada/Eastern
lt: Kanada/Eastern

en: Canada/Mountain
lt: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
lt: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
lt: Kanada/Pacific

en: Canada/Saskatchewan
lt: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/East-Saskatchewan
lt: Kanada/East-Saskatchewan

en: Canada/Yukon
lt: Kanada/Yukon

en: Chile/Continental
lt: Čilė/Continental

en: Chile/EasterIsland
lt: Čilė/EasterIsland

en: Etc/GMT+1
lt: Kita/GMT+1

en: Etc/GMT+10
lt: Kita/GMT+10

en: Etc/GMT+11
lt: Kita/GMT+11

en: Etc/GMT+12
lt: Kita/GMT+12

en: Etc/GMT+2
lt: Kita/GMT+2

en: Etc/GMT+3
lt: Kita/GMT+3

en: Etc/GMT+4
lt: Kita/GMT+4

en: Etc/GMT+5
lt: Kita/GMT+5

en: Etc/GMT+6
lt: Kita/GMT+6

en: Etc/GMT+7
lt: Kita/GMT+7

en: Etc/GMT+8
lt: Kita/GMT+8

en: Etc/GMT+9
lt: Kita/GMT+9

en: Etc/GMT-1
lt: Kita/GMT-1

en: Etc/GMT-10
lt: Kita/GMT-10

en: Etc/GMT-11
lt: Kita/GMT-11

en: Etc/GMT-12
lt: Kita/GMT-12

en: Etc/GMT-13
lt: Kita/GMT-13

en: Etc/GMT-14
lt: Kita/GMT-14

en: Etc/GMT-2
lt: Kita/GMT-2

en: Etc/GMT-3
lt: Kita/GMT-3

en: Etc/GMT-4
lt: Kita/GMT-4

en: Etc/GMT-5
lt: Kita/GMT-5

en: Etc/GMT-6
lt: Kita/GMT-6

en: Etc/GMT-7
lt: Kita/GMT-7

en: Etc/GMT-8
lt: Kita/GMT-8

en: Etc/GMT-9
lt: Kita/GMT-9

en: Etc/GMT
lt: Kita/GMT

en: Etc/GMT+0
lt: Kita/GMT+0

en: Etc/GMT-0
lt: Kita/GMT-0

en: Etc/GMT0
lt: Kita/GMT0

en: Etc/Greenwich
lt: Kita/Greenwich

en: Etc/UCT
lt: Kita/UCT

en: Etc/UTC
lt: Kita/UTC

en: Etc/Universal
lt: Kita/Universal

en: Etc/Zulu
lt: Kita/Zulu

en: Global/CET
lt: Globalinis/CET

en: Global/CST6CDT
lt: Globalinis/CST6CDT

en: Global/Cuba
lt: Globalinis/Kuba

en: Global/EET
lt: Globalinis/EET

en: Global/EST
lt: Globalinis/EST

en: Global/EST5EDT
lt: Globalinis/EST5EDT

en: Global/Egypt
lt: Globalinis/Egiptas

en: Global/Eire
lt: Globalinis/Eiras

en: Global/Factory
lt: Globalinis/Gamyklinis

en: Global/GB
lt: Globalinis/GB

en: Global/GMT
lt: Globalinis/GMT

en: Global/GMT+0
lt: Globalinis/GMT+0

en: Global/GMT-0
lt: Globalinis/GMT-0

en: Global/GMT0
lt: Globalinis/GMT0

en: Global/Greenwich
lt: Globalinis/Grinvičas

en: Global/HST
lt: Globalinis/HST

en: Global/Hongkong
lt: Globalinis/Honkongas

en: Global/Iceland
lt: Globalinis/Islandija

en: Global/Iran
lt: Globalinis/Iranas

en: Global/Israel
lt: Globalinis/Izraelis

en: Global/Jamaica
lt: Globalinis/Jamaika

en: Global/Japan
lt: Globalinis/Japonija

en: Global/Kwajalein
lt: Globalinis/Kwajalein

en: Global/Libya
lt: Globalinis/Libija

en: Global/MET
lt: Globalinis/MET

en: Global/MST
lt: Globalinis/MST

en: Global/MST7MDT
lt: Globalinis/MST7MDT

en: Global/NZ
lt: Globalinis/NZ

en: Global/NZ-CHAT
lt: Globalinis/NZ-CHAT

en: Global/Navajo
lt: Globalinis/Navajo

en: Global/PRC
lt: Globalinis/PRC

en: Global/PST8PDT
lt: Globalinis/PST8PDT

en: Global/Poland
lt: Globalinis/Lenkija

en: Global/Portugal
lt: Globalinis/Portugalija

en: Global/ROC
lt: Globalinis/ROC

en: Global/ROK
lt: Globalinis/ROK

en: Global/Singapore
lt: Globalinis/Singapūras

en: Global/Turkey
lt: Globalinis/Turkija

en: Global/UCT
lt: Globalinis/UCT

en: Global/UTC
lt: Globalinis/UTC

en: Global/Universal
lt: Globalinis/Universalus

en: Global/W-SU
lt: Globalinis/W-SU

en: Global/WET
lt: Globalinis/WET

en: Global/Zulu
lt: Globalinis/Zulu

en: Europe/Netherlands
lt: Europa/Nyderlandai

en: Europe/Andorra
lt: Europa/Andora

en: Europe/Greece
lt: Europa/Graikija

en: Europe/Northern-Ireland
lt: Europa/Šiaurės-Airija

en: Europe/Yugoslavia
lt: Europa/Jugoslavija

en: Europe/Germany
lt: Europa/Vokietija

en: Europe/Slovakia
lt: Europa/Slovakija

en: Europe/Belgium
lt: Europa/Belgija

en: Europe/Romania
lt: Europa/Rumunija

en: Europe/Hungary
lt: Europa/Vengrija

en: Europe/Moldova
lt: Europa/Moldavija

en: Europe/Denmark
lt: Europa/Danija

en: Europe/Ireland
lt: Europa/Airija

en: Europe/Gibraltar
lt: Europa/Gibraltaras

en: Europe/Finland
lt: Europa/Suomija

en: Europe/Turkey
lt: Europa/Turikija

en: Europe/Ukraine
lt: Europa/Ukraina

en: Europe/Portugal
lt: Europa/Portugalija

en: Europe/Slovenia
lt: Europa/Slovėnija

en: Europe/United_Kingdom
lt: Europa/Jungtinė_Karalystė

en: Europe/Luxembourg
lt: Europa/Liuksemburgas

en: Europe/Spain
lt: Europa/Ispanija

en: Europe/Malta
lt: Europa/Malta

en: Europe/Monaco
lt: Europa/Monakas

en: Europe/Russia
lt: Europa/Rusija

en: Europe/Norway
lt: Europa/Norvegija

en: Europe/France
lt: Europa/Prancūzija

en: Europe/Czech_Republic
lt: Europa/Čekijos_Respublika

en: Europe/Latvia
lt: Europa/Latvija

en: Europe/Italy
lt: Europa/Italija

en: Europe/Bosnia & Herzegovina
lt: Europa/Bosnija ir Hercogovina

en: Europe/Macedonia
lt: Europa/Makedonija

en: Europe/Bulgaria
lt: Europa/Bulgarija

en: Europe/Sweden
lt: Europa/Švedija

en: Europe/Estonia
lt: Europa/Estija

en: Europe/Albania
lt: Europa/Albanija

en: Europe/Liechtenstein
lt: Europa/Lichtenšteinas

en: Europe/Vatican
lt: Europa/Vatikanas

en: Europe/Austria
lt: Europa/Austrija

en: Europe/Lithuania
lt: Europa/Lietuva

en: Europe/Poland
lt: Europa/Lenkija

en: Europe/Croatia
lt: Europa/Kroatija

en: Europe/Switzerland
lt: Europa/Šveicarija

en: Indian/Antananarivo
lt: Indijos/Antananarivo

en: Indian/Chagos
lt: Indijos/Chagos

en: Indian/Christmas
lt: Indijos/Christmas

en: Indian/Cocos
lt: Indijos/Cocos

en: Indian/Comoro
lt: Indijos/Comoro

en: Indian/Kerguelen
lt: Indijos/Kerguelen

en: Indian/Mahe
lt: Indijos/Mahe

en: Indian/Maldives
lt: Indijos/Maldives

en: Indian/Mauritius
lt: Indijos/Mauritius

en: Indian/Mayotte
lt: Indijos/Mayotte

en: Indian/Reunion
lt: Indijos/Reunion

en: Mexico/BajaNorte
lt: Meksika/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
lt: Meksika/BajaSur

en: Mexico/General
lt: Meksika/General

en: Mideast/Riyadh87
lt: Vidurinieji_Rytai/Riyadh87

en: Mideast/Riyadh88
lt: Vidurinieji_Rytai/Riyadh88

en: Mideast/Riyadh89
lt: Vidurinieji_Rytai/Riyadh89

en: Pacific/Apia
lt: Ramiojo_Vandenyno_šalys/Apia

en: Pacific/Auckland
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Auckland

en: Pacific/Chatham
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Chatham

en: Pacific/Easter
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Easter

en: Pacific/Efate
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Efate

en: Pacific/Enderbury
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Fiji

en: Pacific/Funafuti
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Galapagos

en: Pacific/Gambier
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Guam

en: Pacific/Johnston
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Majuro

en: Pacific/Marquesas
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Marquesas

en: Pacific/Midway
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Midway

en: Pacific/Nauru
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Nauru

en: Pacific/Niue
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Niue

en: Pacific/Norfolk
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Norfolk

en: Pacific/Noumea
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Noumea

en: Pacific/Palau
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Palau

en: Pacific/Pitcairn
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Saipan

en: Pacific/Tahiti
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Tongatapu

en: Pacific/Truk
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Truk

en: Pacific/Wake
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Wake

en: Pacific/Wallis
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Wallis

en: Pacific/Yap
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Yap

en: Pacific/Honolulu
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Honolulu

en: Pacific/Pago_Pago
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Pago_Pago

en: Pacific/Samoa
lt: Ramiojo_Vandenyno_=šalys/Samoa

en: US/Alaska
lt: JAV/Alaska

en: US/Aleutian
lt: JAV/Aleutian

en: US/Arizona
lt: JAV/Arizona

en: US/Central
lt: JAV/Central

en: US/East-Indiana
lt: JAV/East-Indiana

en: US/Hawaii
lt: JAV/Hawaii

en: US/Indiana-Starke
lt: JAV/Indiana-Starke

en: US/Michigan
lt: JAV/Michigan

en: US/Mountain
lt: JAV/Mountain

en: US/Pacific
lt: JAV/Pacific

en: US/Samoa
lt: JAV/Samoa

en: US/Eastern
lt: JAV/Eastern

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: System Update
lt: Sistemos atnaujinimas

en: <P>Launch this module to update existing packages.
    </P>
    Please insert <b>CD 1</b> before proceeding.
    <P>You need to be logged in as <i>root</i> in order to
    do this.</P>
lt: <P>Norėdami atnaujinti esamus paketus, paleiskite šį modulį.
    </P>
    Prieš tęsiant, prašom įdėti <b>CD 1</b>.
    <P>Norint tai daryti, jums reikia būti prisijungus kaip
    <i>root</i>.</P>

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation of yast2 menueentry in ncurses menu                            //
en: <p>Launch this module to install additional packages or
    remove installed ones.
    To install commercial software, launch this module and select
    set 'pay' from list of package sets.
    </p>
lt: <p>Paleiskite šį modulį, norėdami įdiegti papildomus paketus
    arba pašalinti įdiegtus.
    Norėdami įdiegti konercinę programinę įrangą, paleiskite šį modulį
    ir pasirinkite 'mokamas' iš paketų sąrašo.
    </p>

en: <p>Please insert <b>CD 1</b> for CD installation.</p>
lt: <p>Prašome įdėti <b>CD 1</b>, jei norite įdiegti iš CD.</p>

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation of yast2 menueentry in ncurses menu                            //
en: <p>Launch this module if you want to choose the
    source of installation. It is possible to install packages from CD,
    via the network or from harddisk.</p>
    <p>You can specify the source media and install
    packages with this module.
    </p>
lt: <p>Paleiskite šį modulį, jei norite pasirinkti
    įdiegimo šaltinį. Paketus įmanoma įdiegti iš CD, per tinklą arba
    iš kietojo disko.</p>
    <p>Jūs galite nurodyti išeities šaltinį ir įdiegti
    paketus su šiuo moduliu.
    </p>

en: <P>You need to be logged in as <i>root</i> in order to
    do this.</P>
lt: <P>Norėdami tai daryti, turite būti prisijungęs kaip
    root.</P>

en: Package %1 not found.
lt: %1 paketas nerastas

en: No access to source media used on previous installation.
    Continue with choosing new installation source?
lt: Ankstesniame įdiegime naudotas išeities šaltinis neprieinamas.
    Tęsti pasirenkant naują įdiegimo šaltinį?

note: Popup informs the user that he/she wants to install an older versions
en: The version of SuSE distribution on source media
    must NOT be older than the installed one.
lt: Išeities šaltinyje esanti SuSE distribucija NETURI
    būti senesnė, nei įdiegtoji.

en: Installed version: %1
lt: Įdiegtoji versija: %1

en: Version on source media: %1
lt: Versija išeities šaltinyje: %1

en: Please insert current CD or specify path of current sources.
lt: Prašome įdėti einamąjį CD arba nurodyti kelią iki einamųjų šaltinių.

en: File %1 not found.
lt: Byla %1 nerasta.

en: Error while reading configuration-file.
lt: Skaitant konfigūracijos bylą įvyko klaida.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Install/Remove software
lt: Įdiegti/Pašalinti programinę įrangą

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Install additional software package or remove installed packages.
lt: Įdiegti papildomą programinės įrangos paketą arba pašalinti įdiegtą.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Change source of installation
lt: Pakeisti įdiegimo šaltinį

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Choose the source for installation/removal of software packages
    It is possible to install packages from CD, via the network or from harddisk.
lt: Pasirinkite šaltinį programinės įrangos paketų įdiegimui/pašalinimui
    Įmanoma įdiegti paketus iš CD, per tinklą arba iš kietojo disko.

note: dummy message, which will be used in the future, but have to be traslated into other languages.
en: Dailing....
lt: Skambinama....

en: Hang up....
lt: Atsijungiama....

en: Could not dial to internet. Please check your settings.
lt: Neišeina prisiskambinti prie interneto. Prašome patikrinti savo nuostatas.

en: Could not dial to internet. Please connect manually.
lt: Neišeina prisiskambinti prie interneto.Prašome prisijungti rankiniu būdu.

en: Error occured while closing connection to internet.
lt: Atsijungiant nuo interneto įvyko klaida.

en: Do not show this message again.
lt: Šio pranešimo daugiau nerodyti

en: Skip
lt: Praleisti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Install
lt: Įdiegti

en: The package "%1" is not a SuSE package.
    Should  I install nevertheless ?
lt: "%1" nėra SuSE paketas.
    Visvien įdiegti ?

en: There is no connection to internet. Trying to connect.
lt: Nėra interneto ryšio. Bandome prisijungti.

en: Cannot check the packages cause there has not be found
    any PGP configuration or key. So SuSE cannot guarantee that 
    the packages are created by SuSE
lt: Paketų neišeina patikrinti, kadangi nerasta PGP
    konfigūracija arba raktas. Todėl SuSE negali garantuoti, kad
    paketus sukūrė būtent SuSE.

note: Warning text for aborting the update before a patch is installed
en: If you abort the installation now,
    no patch will be installed.
    An existing connection to ftp server will be closed.
    Your installation will remain untouched.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    pataisa nebus įdiegta.
    Esamas ryšys su ftp tarnybine stotimi bus nutrauktas.
    Jūsų įdiegimas liks napaliestas.

note: Warning text for aborting if some patches are installed, some not
en: If you abort the installation now,
    the patches are not yet downloaded and installed.
    You will need to do the update again.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    pataisos nebus parsiųstos ir įdiegtos.
    Jums dar kartą reikės atnaujinti.

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
lt: Jei dabar nutrauksite įdiegimą,
    mažiausiai viena pataisa nebus korektiškai įdiegta.
    Jums dar kartą reikės atnaujinti.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort Package Update?
lt: Ar tikrai nutraukti paketų atnaujinimą?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
lt: &Nutraukti atnaujinimą

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
lt: Tęsti atnaujinimą

en: Patch information
lt: Pataisų informacija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: New Version
lt: Naujas versija

en: Package Update information
lt: Paketo atnaujinimo informacija

en: Update is finished.
lt: Atnaujinimas užbaigtas.

en: Status of last update:
lt: Paskutinio atnaujinimo būklė:

en: ALL installed security patches:
lt: Visos įdiegtos apsaugos pataisos:

en: ALL installed recommended patches:
lt: Visos įdiegtos rekomenduotos pataisos:

en: &Details
lt: &Detalės

en: Remove source-packages after update.
lt: Po atnaujinimo pašalinti išeities paketus

note: helptext  update is finished
en: <p>
    Online Update is finished.
    Your installation is up to date now.
    It is recommended to check if there are
    new patches available in regular periods.<br></p>
lt: <p>
    Tiesioginio ryšio atnaujinimas užbaigtas.
    Jūsų įdiegta sistema atnaujinta.
    Rekomenduojama periodiškai patikrinti,
    ar neatsirado naujų pakeitimų.<br></p>

en: <p>
    If any error occurs during download or installation
    of the patches, you can check the <b>Details</b>
    for further information.
    </p>
lt: <p>
    Jei pataisos parsiuntimo ir įdiegimo metu atsiranda
    klaidų, tolesnę informaciją galite pamatyti paspaudę
    <b>Detalės</b>.
    </p>

en: <p>
    Please try to do the update again, if important
    patches could not be installed.
    </p>
lt: <p>
    Jei neišeina įdiegti svarbių pataisų, prašome
    pamėginti tai atlikti dar kartą.
    </p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Online Update Confirmation
lt: Tiesioginio ryšio atnaujinimo patvirtinimas

note: changing Label to Finish for the last step
en: &Finish
lt: &Pabaiga

en: Days since update:
lt: Anksčiau atlikti atnaujinimai:

en: Status of last update:
lt: Paskutinio atnaujinimo būklė:

en: Number of recommended patches:
lt: Rekomenduojamų pataisų skaičius:

en: Number of security patches:
lt: Apsaugos pataisų skaičius:

en: Last update information
lt: Paskutinio atnaujinimo informacija

en: Information about all installed patches
lt: Informacija apie visas įdiegtas pataisas

en: Patch
lt: Pataisa

en: &Show patch information
lt: &Rodyti informaciją apie pataisą

note: helptext  "main dialog online_update"
en: <p>
    This dialog shows detailed information about the
    last package update and about all patches
    installed on your system.
    </p>
lt: <p>
    Šis dialogas rodo išsamią informaciją apie paskutinio
    paketo atnaujinimą ir apie visas į sistemą
    įdiegtas pataisas.
    </p>

en: <p>
    More detailed information about a special patch can
    be obtained. First select the patch from the list and then
    click on the <b>Show Patch Info</b> button.
    </p>
lt: <p>
    Gali būti gauta išsamesnė informacija apie tam tikrą
    pataisą. Pirma iš sąrašo išsirinkite pataisą ir poto
    paspauskite <b>Rodyti informaciją apie pataisą</b> mygtuką.
    </p>

en: Connected to
lt: Prisijungta prie

en: Status of connection
lt: Prisijungimo būklė

note: helptext  "main dialog online_update"
en: <p>After connecting to SuSE server,
    YaST2 will download all available patches.
    This could take some time. Several details are shown.</p>
lt: <p>Po prisijungimo prie SuSE tarnybinės
    stoties, YaST2 parsisiųs visas esamas pataisas.
    Tai turėtų užimti kažkiek laiko. Kai kurios detalės yra rodomos.</p>

en: <p>
    The fields above show information about the connection and
    time of data transfer.
    The box below displays data from ftp logfile. If something
    goes wrong, please check this source of information. 
    </p>
lt: <p>
    Viršuje esantys laukeliai rodo informaciją apie prisijungimą
    ir duomenų siuntimo laiką.
    Laukelis apačioje rodo duomenis iš ftp registracijos bylos.
    Jei kažkas yra blogai, prašome patikrinti šį informacijos šaltinį.
    </p>

en: <p>
    If you decide to <b>Abort Update</b>, the download of
    patches will be interrupted. No patch will be installed.
    The ftp connection will be closed. 
    </p>
lt: <p>
    Jei nusprendėte <b>Nutraukti atnaujinimą</b>, pataisų
    siuntimas bus nutrauktas. Pataisos nebus įdiegtos.
    Ftp ryšys bus nutrauktas.
    </p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Connection and Data transfer
lt: Ryšys ir duomenų siuntimas

en: closed
lt: uždaryta

en: active
lt: aktyvus

en: Can't get patch "%1" from
    server "%2".
    You may try to download remaining patches or
    go on with installing of already got ones.
    In manual mode click on Next to proceed.
lt: Neišeina paimti "%1" pataisos iš
    "%2" tarnybinės stoties.
    Galite bandyti parsisiųsti likusias pataisas
    arba įdiegti jau parsiųstas.
    Norėdami tęsti, rankinėje veikoje paspauskite Toliau.

en: &Download
lt: &Parsiųsti

en: Download of patches will be stopped.
    You may continue with installation of already
    loaded patches or abort update completely.
lt: Pataisų parsiuntimas bus sustabdytas.
    Jūs galite tęsti jau parsiųstų pataisų įdiegimą
    arba visiškai nutraukti atnaujinimą.

en: The patch %1 will not be installed 
    cause package %2 is corrupted
lt: %1 pataisa nebus įdiegta, kadangi 
    %2 paketas pažeistas

en: Warning for patch %1
lt: Įspėjimas %1 pataisai

en: &Skip patch
lt: &Praleisti pataisą

en: Information for patch %1
lt: %1 pataisos informacija

en: &Ok
lt: &Gerai

en: The patch %1 needs the version %2 of YaST2.
    You have installed version %3
lt: %1 pataisai reikalinga %2 YaST2 versija.
    Pas jus įdiegta %3 versija

en: Connection to ftp server failed.
    Please try to get connection to another SuSE ftp server.
lt: Ryšys su ftp tarnybine stotimi nutrūko.
    Prašome bandyti prisijungti prie kitos SuSE ftp tarnybinės stoties.

en: Can't get patches from server.
    Please try to get patches from another SuSE ftp server.
lt: Iš tarnybinės stoties neišeina gauti pataisų.
    Prašome mėginti gauti pataisas iš kitos SuSE ftp tarnybinės stoties.

en: There is no patch which will have to be installed.
lt: Čia nėra pataisos, kurią reikėtų įdiegti

en: No patch will be installed.
lt: Pataisų nebus įdiegta

en: Mode
lt: Veika

en: &Show description
lt: &Rodyti aprašymą

en: <p>This dialog shows all patches which are
    available for download on SuSE ftp server.<br>
    Mode "recommended" means you should install the patch.
    "security" is a security patch and it is highly recommended to install it.
    </p>
lt: <p>Šis dialogas rodo visas pataisas, kurias
    galite parsisiųsti iš SuSE ftp tarnybinės stoties.<br>
    Veika "rekomenduojama" reiškia, kad jųs turėtumėte įdiegti pataisą.
    "apsauga" yra apsaugos pataisa ir primygtinai rekomenduotumėm ją įdiegti.
    </p>

en: <p>Meaning of the status flags:</p>
    <p>
    <b>X</b>: Patches concerning your installation are preselected.
    They will be downloaded and installed on your system.
    If you don't want a certain patch, double
    click on line to deselect it (or select line and use Crtl A).
    </p>
lt: <p>Būsenos vėlevėlių reikšmė:</p>
    <p>
    <b>X</b>: Įdiegimui skirtos pataisos pažymėtos iš anksto.
    Jos bus parsiųstos ir įdiegtos į jūsų sistemą.
    Jei nenorite tam tikros pataisos, paspauskite
    ant eilutės dukart, kad nuimtumėte pažymėjimą (arba pažymėkite
    eilutę ir paspauskite Ctrl A).
    </p>

en: <p>
    <b>G</b>: patch is available but not relevant for your installation
    (concerns packages which are not installed).
    You can download the patch but it will not be installed.
    </p>
    <p>
    <b>_</b>: you have deselected this patch, it will neither
    be downloaded nor installed.
    </p>
lt: <p>
    <b>G</b>: pataisa prieinama, tačiau nėra svarbu ją įdiegti
    (liečia paketus, kurie nėra įdiegti).
    Jūs galite parsisiųsti pataisą, tačiau ji nebus įdiegiama.
    </p>
    <p>
    <b>_</b>: jūs atžymėjote šią pataisą. ji nebus nei parsiųsta,
    nei įdiegta.
    </p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: List of available patches
lt: Esamų pataisų sąrašas

en: This patch needs the version %1 of YaST2.
    You have installed version %2
lt: Šiai pataisai reikia %1 YaST2 versijos.
    Pas jus įdiegta %2 versija

note: initialize PKGINFO
en: Initializing for ftp update; One moment please...
lt: Inicializuojama atnaujinimui per ftp; Truputį palaukite...

note: Popup is shown if the yast2 component responsible for the ftp update cannot be initialised. This does not mean, connection failed to ftp server, but any other error occured.
en: Initialisation of ftp server failed.
    
    Please check www.suse.de
    for further information .
lt: Ftp tarnybinės stoties inicializacija nutrūko.
    
    Tolesnei informacijai prašome
    patikrinti www.suse.de
     .

en: Last update was executed
     %1 days ago.
lt: Paskutinis atnaujinimas vyko
     prieš %1 dienas.

en: Choice of update mode
lt: Atnaujinimo veikos pasirinkimas

en: &Automatic Update
lt: &Automatinis atnaujinimas

en: &Manual Update
lt: Atnaujinimas &rankiniu būdu

en: Choice of installation-source
lt: Įdiegimo šaltinio pasirinkimas

en: Installation-source
lt: Įdiegimo šaltinis

en: &Expert
lt: &Ekspertas

note: helptext dialog online update start screen
en: <p>
    SuSE online update is the easy way to get all recommended
    patches and security fixes from SuSE ftp server.<br>
    <b>Automatic Update</b> will connect to the server,
    fetch the files and install the patches.</p>
lt: <p>
    SuSE tiesioginis atnaujinimas - lengvas būdas gauti visas
    rekomenduojamas ir apsaugos pataisas iš SuSE ftp tarnybinės stoties.<br>
    <b>Automatinis atnaujinimas</b> prisijungs prie tarnybinės stoties,
    priims bylas ir įdiegs pataisas.</p>

en: <p>
    <b>Manual Update</b> will display all available patches
    and you can choose which patches should be installed.<br>
    Information about the last update will be shown
    if you click on the <b>Details</b> button.
    </p>
lt: <p>
    <b>Atnaujinimas rankiniu būdu</b> parodys visas prieinamas pataisas
    ir jūs galėsite pasirinkti, kurias pataisas įdiegti.<br>
    Jei paspausite mygtuką <b>Detalės</b>, pamatysite
    informaciją apie paskutinį atnaujinimą.
    </p>

en: <p>
    If you click on button <b>Expert</b> you can select an local
    installation-source instead of a ftp-server or select another ftp-server.
    </p>
lt: <p>
    Jei paspausite mygtuką <b>Ekspertas</b>, galėsite pasirinkti loginį
    įdiegimo šaltinį vietoj ftp, arba kitą ftp tarnybinę stotį.
    </p>

en: Initialization failed - please try again.
    If failure continues, please choose
    another SuSE ftp server.
lt: Inicializacija nutrūko. Prašome pamėginti iš naujo.
    Jei klaidos kartosis, pasirinkite kitą
    SuSE tarnybinę stotį.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Online Update
lt: Tiesioginis atnaujimas

en: Launch this module to get patches (online update).
    A patch updates, improves or corrects your existing installation.
lt: Norėdami gauti pataisas, paleiskite šį modulį (tiesioginis atnaujinimas).
    Pataisa atnaujina, pataiso arba pakoreguoja egzistuojančią sistemą.

en: <p>You need to be logged in as <i>root</i> in order to do this.</p>
lt: <p>Norint tai daryti, reikia prisijungti kaip <i>root<i>.</p>

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Get patches, to correct and improve your existing installation
lt: Gauti pataisas norint pakoreguoti ir ištaisyti jūsų egzistuojančią sistemą

note: optional warning dialog text
en: Error code %1
lt: Klaidos kodas %1

note: description of input field
en: &User
lt: &Vartotojas

note: description of input field
en: &Password
lt: &Slaptažodis

note: description of input field
en: &Ethernet card
lt: &Ethernet plokštė

note: description of Checkbox
en: Configure A&DSL as default for internet connection
lt: Derinti A&DSL kaip įprastą prisijungimą prie interneto

note: helptext  main dialog ADSL"
en: 
    <p><b>First</b> you have to configure your ethernet card.</p>
lt: 
    <p><b>Pirma</b> turite suderinti savo ethernet plokštę.</p>

note: helptext  main dialog ADSL"
en: 
    <p><b>Second</b> you have to enter your registration data.
    You have to enter your <i>user name</i> and your <i>password</i>.</p>
lt: 
    <p><b>Antra</b> jūs turite įvesti savo registracijos duomenis.
    Jūs turite įvesti savo <i>vartotojo vardą</i> ir <i>slaptažodį</i>.</p>

note: helptext  main dialog ADSL"
en: <p>Then you have to enter the device of your ethernet card, e.g. <i>eth0</i>
    or if you have two cards, it could also be <i>eth1</i>.</p>
lt: <p>Tuomet jūs turite įvesti savo ethernet plokštės įrenginį, pvz. <i>eth0</i>
    arba, jei turite dvi plokštes, tai galėtų būti <i>eth1</i>.</p>

note: helptext  main dialog ADSL"
en: 
    <p>If you choose <i>Configure ADSL as default</i>, your system uses ADSL for the
    dial into the internet. After you log in, you will see an icon on your KDE panel.
    With that icon, you can easily turn your internet connection on or off.
    If you do not use KDE, a little window appears, with the same functionality</p>
lt: 
    <p>Jei jūs renkatės <i>Derinti ADSL kaip įprastą</i>, jūsų sistema
    naudoja ADSL prisiskambinimui prie interneto. Po jūsų įėjimo į sistemą KDE
    skydelyje jūs pamatysite piktogamą. Pasinaudoję ja jūs lengvai galite prisijungti arba
    atsijungti nuo interneto. Jei jūs nenaudojate KDE, jūs matysite mažą langelį,
    kurio veikimo principas yra analogiškas</p>

note: using SetContents (define in adsl.ycp)
en: Configuration for ADSL
lt: ADSL derinimas

en: Error: ADSL is not configured.
    Could not write the configuration file /etc/pppoed.conf.
lt: Klaida: ADSL nesuderintas.
    Neišeina įrašyti konfigūracijos bylą /etc/pppoed.conf.

en: 
    Perhaps this module was not started as root.
    
    To configure ADSL, please start this module again
lt: 
    Galbūt šis modulis nepaleistas root teisėmis.
    
    Norėdami derinti ADSL, prašome iš naujo paleisti šį modulį

en: ADSL is now configured and usable,
    You will get your dial-in icon at the next login,
    where you can turn on/off your internet connection
lt: ADSL yra suderintas ir tinkamas naudojimui,
    Sekantį kartą įėję į sistemą jūs turėsite prisiskambinimui skirtą piktogramą,
    su kuria galėsite prisijungti arba atsijungti nuo interneto

en: ADSL is now configured and usable
lt: ADSL suderintas ir tinkamas naudojimui

note: No line is selcted:
en: One input field is missing.
    Please enter username and password.
lt: Neužpildytas vienas įvedimo laukelis.
    Prašome įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: Launch this module to configure your ADSL internet
       connection. This module is ONLY for Germany.
lt: Norėdami derinti ADLS interneto ryšį,
    paleiskite šį modulį. Šis modulis yra tik gyvenantiems Vokietijoje.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Configure your ADSL connection with ppp over ethernet
       (ADSL/pppoed is used in germany, but not in the U.S.
lt: Derinti jūsų ADSL prisijungimą su ppp per ethernet
       (ADSL/pppoed yra naudojamas Vokietijoje, bet ne JAV

note: description of input field
en: &Usercode
lt: &Vartotojo kodas

note: description of Checkbox
en: Configure T-&DSL as default for internet connection
lt: Derinti T-&DSL kaip įprastą interneto prisijungimui

note: helptext  main dialog T-DSL"
en: <p>This module is ONLY used for the <b>GERMAN T-Online T-DSL</b> service.
    For example, in the U.S. your DSL connection is NOT configured in this dialogue, you only need to
    configure your ethernet card in the "Network/Base" module within YaST2.
    </p>
lt: <p>Šis modulis naudojamas TIK <b>Vokietijos T-Online T-DSL</b> tarnybai.
    Pavyzdžiui JAV DSL prisijungimas NĖRA derinamas šiame dialoge, jūs turite tik su YaST2
    suderinti savo ethernet plokštę "Tinklas/Pagrindai" modulyje.
    </p>

note: helptext  main dialog T-DSL"
en: 
    <p>First you have to configure your ethernet card.</p>
lt: 
    <p>Pirma turite suderinti savo ethernet plokštę.</p>

note: helptext  main dialog T-DSL"
en: 
    <p>Second you have to enter your registration data.
    You have to enter your <i>Line ID</i> (Anschlusskennung) e.g. 00056780362,
    the <i>T-Online ID</i> e.g. 870008594732, the <i>usercode</i> (Mitbenutzernummer),
    typically 0001, and your <i>password</i>.</p>
lt: 
    <p>Antra, jūs turite įvesti savo registracijos duomenis.
    Jūs turite įvesti savo <i>Line ID</i>, pavyzdžiui 00056780362,
    savo <i>T-Online ID</i>, pavyzdžiui 870008594732, <i>vartotojo kodą</i>,
    paprastai 0001, ir <i>slaptažodį</i>.</p>

note: helptext  main dialog T-DSL"
en: 
    <p>If you choose <i>Configure T-DSL as default</i>, your system uses T-DSL 
    for 
    dialing into the internet. After you log in, you will see an icon on your KDE 
    panel.
    With that icon, you can easily turn your internet connection on or off.
    Even if you do not use KDE, a little window will appear on your desktop
     with the same functionality</p>
lt: 
    <p>Jei jūs renkatės <i>Derinti T-DSL kaip pagrindinį</i>, jūsų sistema
    naudoja 
    T-DSL prisiskambinimui prie interneto. Kai jūs įeisite į sistemą, KDE skydelyje 
    jūs pamatysite
    piktogramą. Net jei jūs ir nenaudojate KDE, jūsų darbastalyje atsiras mažas
    langelis su tom pačiom galimybėm</p>

note: using SetContents (define in adsl.ycp)
en: Configuration for GERMAN T-DSL / ADSL
lt: VOKIEČIŲ T-DSL / ADSL derinimas

en: Error: TDSL is not configured.
    Could not write the configuration file /etc/pppoed.conf.
lt: Klaida: TDSL nesuderintas.
    Neišeina įrašyti konfigūracijos bylą /etc/pppoed.conf.

en: 
    Perhaps this module was not started as root.
    
    To configure TDSL, please start this module again
lt: 
    Galbūt šis modulis nepaleistas root teisėmis.
    
    Norėdami suderinti TDSL, prašome paleisti šį modulį iš naujo.

en: T-DSL is now configured and usable,
    You will get your dial in icon at the next login,
    where you can turn on/off your internet connection
lt: T-DSL suderintas ir tinkamas naudojimui,
    Sekantį kartą įėję į sistemą jūs turėsite
    prisiskambinimui reikalingą piktogramą, su kuria galėsite
    prisijungti ir atsijungti nuo interneto

en: T-DSL is now configured and usable
lt: T-DSL suderintas ir tinkamas naudojimui

note: No line is selcted:
en: One input field is missing.
    Please enter Line ID, T-Online ID, usercode and password.
lt: Trūksta vieno įvedimo laukelio.
    Prašome įvesti Line ID, T-Online ID, vartotojo kodą ir slaptažodį.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: German T-DSL
lt: Vokiečių T-DSL

note: explanation of yast2 menueentry
en: Launch this module to configure your T-DSL (TDSL) internet
       connection. This module is ONLY for Germany.
lt: Norėdami derinti savo T-DSL (TDSL) internetą, paleiskite
       ši modulį. Šis modulis yra TIK Vokietijai.

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Configure your T-DSL modem
lt: Derinti T-DSL modemą

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Configure boot mode
lt: Derinti pakrovimo veiką

en: Enable/disable inetd:
lt: Įjungti/išjungti inetd

note: main dialog: RasioButton: don't start inetd
en: O&ff, don't start inetd
lt: I&šjungti, nepaleisti inetd

note: main dialog: RasioButton: don't start inetd
en: On with d&efault configuration
lt: Įjungti su į&prasta konfigūracija

note: main dialog: RasioButton: don't start inetd
en: On with c&ustom configuraton ...
lt: Įjungti su &pasirinkta konfigūracija

note: helptext inetd configuration
en: <p>Starting inetd will enable "others" to connect
    to network services installed on your server
    (e.g telnet, finger, ftp). Inetd is also
    needed for printing, as well as formatting the
    man-pages in the SuSE help package.
    Do you wish inetd to be started at boot time?
    </p>
lt: <p>Inetd paleidimas leis "kitiems" naudotis jūsų
    tarnybinėj stoty įdiegtomis tinklo paslaugomis
    (pvz. telnet, finger, ftp). Inetd taip pat
    reikalingas spausdinimui, taip pat ir 'man' puslapių
    formatavimui SuSE pagalbos pakete.
    Ar norite, kad sistemos krovimosi metu būtų paledžiamas inetd?
    </p>

note: helptext inetd configuration
en: 	
    <p>
    If you want to start the inetd, you can choose
    the SuSE default configuration. If you choose
    the custom configuration, you can edit the default
    configuration for your needs in the next step.
    </p>
lt: 	
    <p>
    Jei norite paleisti inetd, galite pasirinkti
    įprastą SuSE konfigūraciją. Jei renkatės vartotojo
    pasirinktą, tuomet kitame žingsnyje galėsite redaguoti
    įprastą konfigūraciją pagal savo poreikius.
    </p>

note: Main dialog: Header
en: Network services
lt: Tinklo paslaugos

note: helptext for popup create inetd-service
en: 
    <p>To create a valid entry i.e. service for the inetd you
    have to enter</p> 
    <ul>
    <li>service name            
    <li>socket type		    
    <li>protocol		    
    <li>wait/nowait[.max]	    
    <li>user[.group]	    
    <li>server program	    
    <li>server program arguments
    </ul>
    <p>To specify an Sun-RPC based service, the entry would contain these
    fields:</p>
    <ul>
    <li>service name/version    
    <li>socket type		    
    <li>rpc/protocol	    
    <li>wait/nowait[.max]	    
    <li>user[.group]	    
    <li>server program	    
    <li>server program arguments
    </ul>
    
    <p>Here a short description, for details see <b>info inetd.conf</b>
    </p>
    
    <p>The <b>service-name</b> entry is the name of a valid service
    </p>
    
    <p>The <b>socket-type</b> should be one of stream, dgram, raw, rdm,
    or seqpacket, depending on whether the socket is a stream, datagram,
    raw, reliably delivered message, or sequenced packet socket.
    
    </p>
    <p>The <b>protocol</b> must be a valid protocol as given in /etc/protocols. 
    Examples might be <i>tcp</i>,<i>udp</i>,<i>rpc/tcp</i> or <i>rpc/udp</i>.
    </p>
    
    <p>The <b>wait/nowait</b> entry is applicable to datagram sockets only.
    The optional <i>max</i> suffix specifies the maximum number of
    server instances that may be spawned from inetd within an interval of 60
    seconds. 
    </p>
    
    <p>The <b>user</b> entry should contain the user name of the user as whom the 
    server should run.
    </p>
    
    <p>The <b>server-program</b> entry should contain the pathname of the program which
    is to be executed by inetd when a request is found on its socket. 
    
    </p>
    <p>---</p>
lt: 
    <p>Norėdami sukurti teisingą inetd įrašą, t.y. paslaugą, jūs
    turite įvesti</p> 
    <ul>
    <li>paslaugos pavadinimą    
    <li>socket tipą		    
    <li>protokolą		   
    <li>laukti/nelaukti[.maks]	
    <li>vartotoją[.grupę]	    
    <li>serverio programą	    
    <li>serverio programos argumentus
    </ul>
    <p>Norint aprašyti Sun-RPC pagrįstą paslaugą, įrašas turi turėti šiuos
    laukus:</p>
    <ul>
    <li>paslaugos vardą/versiją    
    <li>socket tipą		    
    <li>rpc/protokolą	    
    <li>laukti/nelaukti[.maks]	    
    <li>vartotoją[.grupę]	    
    <li>serverio programą	    
    <li>serverio programos argumentus
    </ul>
    
    <p>Čia yra trumpas aprašymas, išsamiau žiūrėkite <b>info inetd.conf</b>
    </p>
    
    <p><b>Paslaugos-vardo</b> yra teisingas paslaugos įrašas
    </p>
    
    <p><b>Socket-tipas</b> turėtų būti vienas iš stream, dgram, raw, rdm
    arba seqpacket, priklausomai nuo to, ar socket yra stream, datagram,
    raw, patikimai pristatyta žinutė, ar nuoseklių paketų socket.
    
    </p>
    <p><b>Protokolas</b> turi būti teisingas protokolas, koks duotas /etc/protocols. 
    Pavyzdžiui <i>tcp</i>,<i>udp</i>,<i>rpc/tcp</i> or <i>rpc/udp</i>.
    </p>
    
    <p><b>Laukti/nelaukti</b> yra tinkamas tik socket datagramai.
    Nebūtina <i>maks</i> priesaga nusako maksimalų serverio užklausimų skaičių,
    kurį inedt gali sukelti per 60 sekundžių
    intervalą. 
    </p>
    
    <p><b>Vartotojas</b> - tai vartotojo vardas, kuriuo serveris turėtų
    būti paleistas.
    </p>
    
    <p><b>Serverio-programa</b> turi turėti kelią programos, kurią paleidžia
    inetd, kai jo socket'e atsiranda užklausa. 
    
    </p>
    <p>---</p>

note: popup create edit service: Framedescription here values for the inetd service can be set
en: Edit service
lt: Redagavimas

note: popup create/edit inetd service : Description Inputfield
en: &Service
lt: &Paslauga

note: popup create/edit inetd service : Description Inputfield
en: &Type
lt: &Tipas

note: popup create/edit inetd service : Description Inputfield
en: &Protocol
lt: &Protokolas

note: popup create/edit inetd service : Description Inputfield
en: &Flags
lt: &Vėliavėlės

note: popup create/edit inetd service : Description Inputfield
en: S&erver / Args
lt: S&erveris / Argumentai

note: popup create
en: &Comment
lt: &Komentarai

note: `VWeight( 0,`Frame( _("Previous block comment in inetd.conf"), `Label( previous_comment )))
en: Previous block comment in inetd.conf
lt: Prieš tai esančio bloko komentaras inetd.conf

note: Column header: minimum = 5 characters   fill with space if needed
en: Service
lt: Paslauga

note: Column header: minimum = 4 characters   fill with space if needed
en: Type
lt: Tipas

note: Column header: Abbrev. for protocol
en: Proto
lt: Protokolas

note: Column header: minimum = 4 characters /  fill with space if needed
en: Flags
lt: Vėlevėlės

note: Column header
en: User
lt: Vartotojas

en: Server / Args
lt: Serveris / Argumentai

note: main dialog: Button Create service
en: &Create
lt: &Sukurti

note: main dialog: Button Delete service
en: &Delete
lt: &Ištrinti

note: main dialog: Button Edit service
en: &Edit
lt: &Redaguoti

note: main dialog: Button Edit service
en: &Activate/Inactivate
lt: &Aktyvuoti/Deaktyvuoti

note: helptext  "main dialog edit inetd.conf"
en: <p>In the listbox you see all services preconfigured by SuSE</p>
lt: <p>Sąrašo langelyje jūs matote visas SuSE iš anksto suderintas paslaugas</p>

en: <p>All services marked with "#" are <i>inactive</i> (locked).
    All services marked with "Active!" are <i>active</i> (unlocked).</p>
lt: <p>Visos paslaugos, pažymėtos "#", yra <i>neaktyvios</i> (išjungtos).
    Visos paslaugos, pažymėtos "Aktyvu!" yra <i>aktyvios</i> (įjungtos).</p>

en: <p>Inactive means, that these services are preconfigured in the configuration
    file of inetd (/etc/inetd.conf), but they are locked.</p>
lt: <p>Neaktyvios- reiškia, jog šios paslaugos yra iš anksto suderintos inetd
    konfigūracijos byloje (/etc/instd.conf), bet išjungtos.</p>

en: <p>With a click to this entry, and a second click
    on the button activate/inactivate you can unlock an inactive entry, or
    lock an active entry.</p>
lt: <p>Paspaudę ant šio įrašo ir poto paspaudę mygtuką
    aktyvuoti/deaktyvuoti, jūs galite įjungti neaktyvų įrašą arba išjungti
    aktyvų.</p>

en: <p>With a click to an entry, and a second click
    on the button edit you can change parameters of this service
    </p>
lt: <p>Paspaudę ant įrašo, o poto paspaudę mygtuką
    redaguoti, jūs galite keisti šios paslaugos parametrus
    </p>

note: using SetContents (define in lan_inetd.ycp)
en: Enable/disable network services
lt: Įjungti/išjungti tinklo paslaugas

note: ///////////////////////////////////////// - create line and comment - insert line in Database - compute comment
en: Create a new service entry
lt: Sukurti naują paslaugos įrašą

note: No line is selcted:
en: To delete a service, you have to select one in main dialog
lt: Norėdami ištrinti paslaugą, turite ją pažymėti pagrindiniame dialoge

note: No line is selcted:
en: To activate/inactivate a service, you have to select one in main dialog
lt: Norėdami aktyvuoti/deaktyvuoti paslaugą, jūs turite ją pažymėti pagrindiniame dialoge

note: edit line and comment
en: Edit a service entry
lt: Redaguoti paslaugos įrašą

note: No line is selcted:
en: To edit a service, you have to select one in main dialog
lt: Norėdami redaguoti paslaugą, jūs turite pažymėti ją pagrindiniame dialoge

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shon in curses menu and ycc                             //
en: Start/stop services (inetd)
lt: Palesti/sustabdyti paslaugas (inetd)

en: Launch this module to configure your network services.
lt: Norėdami derinti savo tinklo paslaugas, paleiskite šį modulį

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Configure your network services which are started via inetd
lt: Derinti jūsų tinklo paslaugas, kurios yra paleistos pleistos per inetd

en: YaST2 System Configuration and Administration
lt: YaST2 sistemos derinimas ir administravimas

en: Available modules
lt: Turimi moduliai

en: &Launch module
lt: &Paleisti modulį

en: &Quit
lt: &Išeiti

en:  WELCOME
lt: SVEIKI ATVYKĘ

en: Welcome to YaST2!
lt: Sveiki atvykę į YaST2

en: YaST2/Remote Administration
lt: YaST2/Nuotolinis administravimas

en: This module lets you start YaST2 components on a remote machine 
    via a network connection or on the local machine as a different
    user. Several protocols are supported.
lt: Šis modulis jums leidžia per tinklą paleisti YaST2 komponentus
    nutolusiame kompiuteryje arba lokaliame kompiuteryje kaip kitas
    vartotojas. Palaikomi keleti protokolai.

en: remote host
lt: nutolęs host

en: Login name
lt: Prisijungimo vardas

en: Module to start
lt: Paleisti modulį

en: &Do it now
lt: &Daryti tai dabar

en: Scanning for hosts on this LAN...
lt: Ieškomi host šiame LAN'e...

en: YaST2/Remote Install
lt: YaST2/Nuotolinis įdiegimas

en: Launch this module, if you want to install a
    computer with YaST2 that is connected to this computer
    via serial null modem cable.
lt: Jei norite su YaST2 įdiegti kompiuterį, kuris yra prijungtas
    prie šio kompiuterio per nuoseklų null modeminį kabelį,
    paleiskite šį modulį.

en: Choose the serial interface to use
lt: Pasirinkite, kokią nuoseklią sąsają naudosite

en: &Other:
lt: &Kita:

en: Device
lt: Įrenginys

en: Hardware
lt: Įtaisai

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Network
lt: Tinklas

en: YaST2 Control Center
lt: Yast2 valdymo centras

en: Please enter keywords:
lt: Prašome įvesti raktinius žodžius:

en: Reading module list...
lt: Skaitomas modulių sąrašas...

en: *** Reading module list failed ***
lt: *** Modulių sąrašo skaitymas nutrūko ***

en: Quit
lt: Išeiti

en: calling module %1 ...
lt: iškviečiamas %1 modulis...

en: Ok
lt: Gerai

en: By clicking on icons on the left side, you can choose the type
    of the displayed configuration modules (e.g. Hardware or Software).
lt: Spausdami kairėje pusėje esančias piktogramas, galite pasirinkti
    rodomų konfigūracijos modulių tipą (pvz. Įtaisai arba Programinė įranga)

en: To run one of the modules on the right side, simply click once on it's icon.
    Be patient, starting of modules can take some seconds.
lt: Norėdami paleisti vieną iš dešinėje esančių modulių, paspauskite vieną kartą
    ant jo piktogramos. Būkite kantrūs- modulio paleidimas trunka keletą sekundžių.

en: You can also search for keywords (e.g. internet) by clicking on the "Search" button
lt: Taip pat jūs galite ieškoti raktinių žodžių (pvz. internet) spausdami mygtuką "Paieška"

en: YaST2 was unable to create the list of available sections.
    
    This means that either YaST2 or this Control Center are
    not correctly installed, or that you don't have sufficient
    permissions.
lt: YaST2 negali sukurti esamų skyrių sąrašo.
    
    Tai reiškia, kad YaST2 arba šis Valdymo centras nėra
    teisingai įdiegtas, arba jūs neturite pakankamai teisių

en: For the first case reinstall all YaST2 components,
    for the latter try to run the Control Center as root.
    Also make sure that you did not run out of disk space.
lt: Pirma įdiekite iš naujo visus YaST2 komponentus,
    poto pamėginkite Valdymo centrą paleisti kaip root.
    Tai pat įsitikinkite, kad turite diske laisvos vietos.

en: It was not possible to open the file %1
    
    Please make sure that you have read and write permissions for this file
lt: Neįmanoma atidaryti bylą %1
    
    Prašome įsitikinti, kad šiai bylai turite skaitymo ir rašymo teises

en: YaST2
    Load rc.config database ...
lt: YaST2
    Pakraunama rc.config duomenų bazė ...

en: Edit rc_config
lt: Redaguoti rc_config

note: Initial Settings:
en: <p>With this Editor, you can edit the variables in /etc/rc.config,
    the central configuration file of your SuSE Linux</p>
lt: <p>Su šiuo redaktoriumi galite redaguoti kintamuosius /etc/rc.config
    byloje - pagrindinėje SuSE Linux konfigūracijos byloje.</p>

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: No entrys found
lt: Įrašų nerasta

note: helptext for popup
en: <p>With this Editor, you can edit the variables in <b>/etc/rc.config,
    the central configuration file</b> of your SuSE Linux</p>
lt: <p>Su šiuo redaktoriumi galite redaguoti kintamuosius <b>/etc/rc.config</b>
    byloje - pagrindinėje SuSE Linux <b>konfigūracijos byloje</b></p>

note: helptext for popup
en: <p>After you save your changes, this editor changes the variables in the
    corresponding  rc.config file, in /etc/rc.config or /etc/rc.config.d/ *. Then it runs
    SuSEconfig, which changes the underlying configuration files, resp. stops/starts deamons,
    runs  low level configuration tools, so that your configuration in rc.config take affect.</p>
lt: <p>Išsaugojus pakeitimus, šis redaktorius pakeičia kintamuosius atitinkamoje
    rc.config byloje, /etc/rc.config arba /etc/rc.config.d/ *.Poto jis paleidžia SuSEconfig,
    kuris pakeičia svarbius konfigūracijos failus, atitinkamai paleidžia/sustabdo demonus, paleidžia
    žemojo lygio konfigūracijos įrankius, kad suveiktų jūsų rc.config konfigūracija.</p>

en: <p><b>Important:</b> You still can edit each individual configuration file manually.
lt: <p><b>Svarbu:</b> Jūs vis dar galite redaguoti kiekvieną atskirą konfigūracijos bylą rankiniu būdu.

en: Error
lt: Klaida

en: An error occured, during execution SuSEconfig
    Probably "/sbin/SuSEconfig" is missing or the module has no root permission
lt: Paleidžiant SuSEconfig įvyko klaida
    Galbūt nėra "/sbin/SuSEconfig" arba modulis neturi root teisių

en: &OK and Exit
lt: &Gerai ir Išeiti

en: SuSEConfig Logging
lt: SuSEConfig Registracija

note: e.g. `Richtext()
en: OK and Exit
lt: Gerai ir Išeiti

en: Your changes are set, and SuSEconfig was run.
    Would now you like to see the logging of SuSEConfig?
lt: Jūsų pakeitimai nustatyti ir buvo paleistas SuSEconfig.
    Ar norėtumėte pamatyti SuSEConfig registravimo bylą?

en: Show Logfile
lt: Parodyti registracijos bylą

en: Don't show logfile and exit
lt: Nerodyti registracijos bylos ir išeiti

en: SuSEConfig is running ...
lt: SuSEConfigpaleistas ...

en: Depending on  the CPU and the amount of memory,
    this procedure can take some time.
lt: Priklausomai nuo CPU ir atmintinės kiekio, ši
    procedūra gali užimti šiek tiek laiko.

note: Main dialog edit rc_config
en: Config options
lt: Konfigūracijos pasirinkimai

note: helptext for popup search
en: Type the word related to the information you are looking for
lt: Įrašykite informaciją, kurios jūs ieškote

note: heading of popup
en: Search for a rc.config variable
lt: Ieškoti rc.config kintamojo

en: &Search for:
lt: &Ieškoti:

en: abg matches AbG
lt: abg atitinka AbG

en: Search keyname
lt: Ieškoti raktinio vardo

en: Search description
lt: Ieškoti aprašo

en: Search value
lt: Ieškoti vertės

en: Help
lt: Pagalba

note: helptext for popup create partition line 1 of 6
en: Here you see the values, YaST2 will change.
    Choose "OK" and YaST2 will save these changes.
    Choose "Cancel" to edit the values again
lt: Čia matote vertes, kurias pakeis YaST2.
    Pasirinkite "Gerai", ir YaST2 išsaugos šiuos pakeitimus.
    Pasirinkite "Atšaukti", norėdami vėl redaguoti šias vertes

note: heading of popup
en: Save rc.config variables
lt: Išsaugoti rc.config kintamuosius

en: NEW VALUE
lt: NAUJA VERTĖ

note: helptext for popup create partition line 1 of 6
en: Here you see the results of your search. If you see your item you have searched for, click at this item and then click "OK", else click "Cancel" to quit the search.
lt: Čia matote paieškos rezultatus. Jei matote tai, ko ieškojote, paspauskite ant jo ir poto paspauskite "Gerai", kitu atveju, norėdami išeiti iš paieškos, spauskite "Atšaukti".

en: Value
lt: Vertė

note: ycc menu help
en: Configure all local security settings.
    <p>You need to be logged in as <i>root</i>
    in order to do this.</p>
lt: Konfigūruoti visas lokalias apsaugos nuostatas.
    <p>Norint tai daryti, reikia būti prisijungus
    kaip <i>root</i>
    </p>

note: info text show at end of module
en: Please wait while updating configuration files.
lt: Prašome palaukti, kol atnaujinamos konfigūracijos bylos.

note: main screen caption
en: Local security configuration
lt: Lokali apsaugos konfigūracija

en: <p>With this module you can change the local security settings.</p>
lt: <p>Su šiuo moduliu galite pakeisti lokalios apsaugos nuostatas.</p>

en: <p>The local security settings consists of the boot configuration, login
    settings, password settings, some user adding settings, file permissions
    and some other settings.</p>
lt: <p>Lokalios apsaugos nuostatos susideda iš sistemos pakrovimo konfigūracijos,
    prisijungimo nuostatų, slaptažodžio nuostatų, kai kurių vartotojo pridėtų nuostatų,
    teisių į bylas ir kai kurių kitų nuostatų.</p>

en: <p>All particular settings are described in the respective dialogs.</p>
lt: <p>Visos konkrečios nuostatos aprašytos atitinkamuose dialoguose.</p>

en: <p>You can choose one of the preset configurations or you can make your
    own settings.</p>
lt: <p>Galite pasirinkti vieną iš iš anksto paruoštų konfigūracijų, arba galite
    nustatyti savo nuostatas.</p>

en: <p>Use <b>Home workstation</b> for the computer at home, not connected
    to any type of a network.</p>
lt: <p>Pasinaudokite <b>Namų darbo stotimi</b> kompiuteriui, kuris yra namuose
    ir nėra prijungtas prie jokio tinklo.</p>

en: <p>Use <b>Networked workstation</b> for the computer at home, connected
    to any type of a network or internet.</p>
lt: <p>Pasinaudokite <b>Tinklo darbo stotimi</b> kompiuteriui, esančiam namuose ir
    prijungtam prie bet kokio tipo tinklo arba interneto.</p>

en: <p>Use <b>Network server</b> for the computer which will be serving
    any kind of service, either network or any other.</p>
lt: <p>Pasinaudokite <b>Tinklo tarnybine stotimi</b> kompiuteriui, kuris bus
    naudojamas tinklo ar kitokiom paslaugom teikti.</p>

en: <p>Or use <b>Custom settings</b> if you want your own configuration.</p>
lt: <p>Arba pasirinkite <b>Pasirinktas nuostatas</b>, jei norite savo konfigūracijos.</p>

note: caption for screen
en: Boot settings
lt: Pakrovimo nuostatos

en: <p>In this dialog you can change various boot settings.</p>
lt: <p>Šiame dialoge galite pakeisti įvairias pakrovimo nuostatas.</p>

en: <p><b>How to interpret Ctrl-Alt-Del</b><br>
    When someone at the console has pressed the CTRL-ALT-DEL key
    combination, the system usually reboots. Sometimes it is
    desirable to ignore this event, for example when the system
    serves as both workstation and server.</p>
lt: <p><b>Kaip suprasti Ctrl-Alt-Del</b><br>
    Jai kas nors konsolėje paspaudė CTRL-ALT-DEL klavišų kombinaciją,
    sistema dažniausiai persikrauna. Kartais yra numatyta ignoruoti
    šį įvykį, pavyzdžiui, kai sistema aptarnauja ir darbo stotį
    ir tarnybinę stotį.</p>

en: <p><b>Shutdown behaviour of KDM</b><br>
    With KDM you can control who is allowed to shutdown the machine from KDM.
lt: <p><b>KDM išsijungimo funcionavimas</b><br>
    Su KDM galite kontroliuoti, kam leidžiama išjungti kompiuterį iš KDM.

note: caption for screen
en: Login settings
lt: Prisijungimo nuostatos

en: <p>In this dialog you can change various login settings. These
    settings are mainly stored in the '/etc/login.defs' file.</p>
lt: <p>Šiame dialoge galite pakeisti daugelį prisijungimo nuostatų. Šios
    nuostatos saugomos pagrinde /etc/login.defs byloje.</p>

en: <p><b>Seconds to wait after an incorrect login attempt</b><br>
    It is advisable to wait some time after an incorrect login attempt
    to prevent password guessing. On the other hand, make the
    time so small that if a password is mistyped, you do not need
    to wait to retry. A sensible value is '3' seconds.</p>
lt: <p><b>Sekundės, kurios turi praeiti po nepavykusio bandymo prisijungti</b><br>
    Po nepavykusio bandymo prisijungti patartina kurį laiką palaukti,
    norint apsisaugoti nuo slaptažodžio spėliojimų. Iš kitos pusės,
    pasirinkite nedidelį laiko tarpą, kad neteisingai įvedus slaptažodį, jums
    nereikėtų ilgai laukti pakartojimo. Pakankamai gera vertė yra '3' sekundės.</p>

en: <p><b>Record failed login attempts</b><br>
    It is useful to know if somebody is trying to log in and failed.
    For example if someone is trying to guess the password of other users.
    By checking this option, you control if the failed login attempts
    will be logged in the system logfile.</p>
lt: <p><b>Įrašyti nepavykusį bandymą prisijungti</b><br>
    Naudinga žinoti, kam nepavyko prisijungti.
    Pavyzdžiui, jei kažkas bando atspėti vartotojų slaptažodžius.
    Pažymėję šį parametrą, jūs kontroliuojate, ar užregistruoti
    nepavykusius bandymus prisijungti į sistemos registracijos bylą.</p>

en: <p><b>Record successful login attempts</b><br>
    Logging succesful login attempts is useful.  It can help to warn
     you of unauthorised access to the sysem (for
    example, a user logging in from a different location than usual).</p>
lt: <p><b>Įrašyti sėkmingus prisijungimus</b><br>
    Naudinga registruoti sėkmingus prisijungimus. Tai gali padėti įspėti jus
    apie pašalinįų priėjimą prie jūsų sistemos (pavyzdžiui,
    vartotojas jungiasi iš kitos vietos, nei įprastai).</p>

note: caption for screen
en: Password settings
lt: Slaptažodžio nuostatos

en: <p>In this dialog you can change various password settings. These
    settings are mainly stored in the "/etc/login.defs" file.</p>
lt: <p>Šiame dialoge galite pakeisti įvairias slaptažodžio nuostatas. Šios
    nuostatos saugomos pagrinde "/etc/login.defs" byloje.</p>

en: <b>Checks for new passwords</b><br>
    It is wise to choose a password that cannot be found in a dictionary,
    names or other simple, common words. By checking the box you enforce password checking
    with regards to the above rules.</p>
lt: <b>Naujų slaptažodžių tikrinimas</b><br>
    Yra protinga pasirinkti slaptažodį, kurio nėra žodyne, kuris nėra vardas
    ar kitas paprastas, bendras žodis. Pažymėję langelį, jūs priverčiate tikrinti slaptažodžius
    atsižvelgiant į aukščiau paminėtas taisykles.</p>

en: <p><b>Plausibility test for passwords</b><br>
    Sometimes it is required that passwords are constructed using a mixture of characters. This makes 
    the guessing of passwords very difficult. Check this box to enable additional
    checks.</p>
lt: <p><b>Patikimas slaptažodžių testas</b><br>
    Kartais reikalinga, kad slaptažodžiai būtų sudaryti naudojant simbolių mišinį. Tai daro slaptažodžių
    spėliojimą labai sudėtingu. Pažymėkite šį langelį, norėdami įjungti papildomus
    tikrinimus.</p>

en: <p><b>Password length</b><br>
    Set the minimum and maximum password length.</p>
lt: <p><b>Slaptažodžio ilgis</b><br>
    Nustatykite mažiausią ir didžiausią slaptažodžio ilgį.</p>

en: <p><b>Days of password change warning</b><br>
    Set the minimum and maximum time for warning if the password must
    be changed.</p>
lt: <p><b>Dienos iki įspėjimo apie slaptažodžio keitimą</b><br>
    Nustatykite trumpiausią ir ilgiausią laiką įspėjimams, jei turi
    būti pakeistas slaptažodis.</p>

en: <p><b>Days before password expiry warning?</b><br>
    This entry sets the number of days the user is warned before their password
     expiry. The longer the time, the less likely it is that a user can guess passwords.</p>
lt: <p><b>Dienos iki įspėjimas apie slaptažodžio galiojimo pabaigą?</b><br>
    Šis įrašas nustato dienų skaičių iki slaptažodžio galiojimo pabaigos, kada
    vartotojas gauna įspėjimą. Kuo didesnis laikas, tuo mažesnė tikimybė, kad vartotojas gali spėlioti slaptažodžius.</p>

note: caption for screen
en: Adduser settings
lt: Vartotojo sukūrimo nuostatos

en: <p>In this dialog you can change various adduser settings.</p>
lt: <p>Šiame dialoge galite pakeisti įvairias adduser nuostatas

en: <p><b>User ID limitations</b><br>
    Set the minimum and maximum possible user ID.</p>
lt: <p><b>Vartotojo ID apribojimai</b><br>
    Nustatyti mažiausią ir didžiausią galimą vartotojo ID.</p>

en: <p><b>Group ID limitations</b><br>
    Set the minimum and maximum possible Group ID.</p>
lt: <p><b>Grupės ID apribojimai</b><br>
    Nustatyti mažiausią ir didžiausią galimą Grupės ID.</p>

note: caption for screen
en: Miscellaneous settings
lt: Įvairios nuostatos

en: <p>In this dialog you can change miscellaneous settings.</p>
lt: <p>Šiame dialoge galite pakeisti įvairias nuostatas.</p>

en: <p><b>Setting of files premissions</b><br>
    Settings for the permissions of certain system files are set
    according to the data in /etc/permissions.secure or
    /etc/permissions.easy. Which file is used depends upon this
    selection. Launching SuSEconfig sets these permissions
    according to /etc/permissions.*. This fixes files with
    incorrect permissions, whether this occured accidentally or
    by intruders.
    </p><p>
    "easy": Most of the system files that are only readable
      by root (via secure) are modified so that other users can
      also read these files.
    </p><p>
    "secure": Certain system files (e.g. /var/log/messages) can
      only be viewed by the user root. Some programs can only be
      launched by root or by daemons, not by an ordinary user.
    </p><p>
    "paranoid":  If you are really paranoid, use this setting.
      You must decide which users will be able to
      run X applications and set-uid programs.
    </p>
lt: <p><b>Bylų teisių nuostatos</b><br>
    Pagrindinių sistemos bylų teisių nuostatos yra nustatytos
    atitinkamai duomenims bylose /etc/permissions.secure arba
    /etc/permissions.easy. Nuo šio pasirinkimo priklauso, kuri byla
    bus naudojama. Paleidus SuSEconfig, šios teisės nustatomos
    atitinkamai /etc/permissions.*. Tai sutvarko bylas su neteisingomis
    teisėmis, jei tai atsitinka atsitiktinai arba 
    dėl įsilaužėlių.
    </p><p>
    "paprastas": Dauguma sistemos bylų, kurias gali skaityti
      root (saugioj veikoj), modifikuotos taip, kad kiti vartotojai taip
      pat galėtų jas skaityti.
    </p><p>
    "saugus": Tam tikros sistemos bylos (pvz. /var/log/messages) gali
      būti matomos tik root vartotojo. Kai kurios programos gali būti
      paleistos tik root arba demonų, bet ne atskirų vartotojų.
    </p><p>
    "paranojinis": Jei jūs tikras paranojikas, panaudokite šią nuostatą.
      Jūs turėsite nuspręsti, kuris vartotojas turės galimybę
      paleisti X programas
    </p>

en: <p><b>User launching updatedb</b><br>
    The program updatedb runs regularly, once a day. It scans
    your whole filesystem and creates a database (locatedb)
    where the location of EVERY file is stored. The database can
    be searched by the program "locate".
    </p><p>
    By setting this entry, you can select the user to run this
    command:
    </p><p>
    "nobody": only files which the user "nobody" can access
      are added into the database. All users can choose if the
      file will be in the database or not.
    </p><p>
    "root": all files in the system are added into the
      database
    </p>
lt: <p><b>Vartotojo updatedb paleidimas</b><br>
    Programa updatedb pasileidžia reguliariai kartą į dieną. Ji skanuoaja
    visą jūsų failų sistemą ir sukuria duomenų bazę (locatedb),
    kur saugoma visų bylų buvimo vieta. Duomenų bazėje galima ieškoti
    su programa "locate".
    </p><p>
    Nustatydami šį įrašą, galite pasirinkti vartotoją, kuris
    gali paleisti šią komandą:
    </p><p>
    "niekas": į duomenų bazę įdedamos tik tos bylos, kurias gali pasiekti
      vartotojas "niekas". Visi vartotojai gali pasirinkti, ar byla bus
      duomenų bazėje, ar ne.
    </p><p>
    "root": visos sistemos bylos įdedamos į duomenų
      bazę
    </p>

en: <p><b>Omit current directory from the path of user root</b><br>
    On a DOS system, executable files (programs), are first
    searched for in the current directory, and in the current
    path variable afterwards. In contrast, on a UNIX system they
    are exclusively searched for via the search path (variable
    PATH).
    </p><p>
    Some systems set up a 'workaround' by adding the dot (".")
    to the search path, thus enabling files in the current path
    to be found and executed. This is highly dangerous since you
    may accidentally launch unknown programs in the current
    directory instead of the usual system-wide files. As a
    result, creating 'Trojan Horses' which exploit this weakness
    and intrude your system is rather easy if you set this
    option.
    </p><p>
    "yes": the user root always has to launch programs in the
      current directory prefixed with a "./". Example: "./configure".
    </p><p>
    "no": the dot (".") is attached to the end of the search
      path of root, making it the last to be searched.
    </p>
lt: <p><b>Praleisti einamąjį katalogą iš vartotojo root kelio</b><br>
    DOS sistemoje paleidžiamosios bylos (programos) pirma ieškomos
    einamajame kataloge ir tik poto kelio kintamajame. Priešingai tam,
    UNIX sistemose jos ieškomos paieškos kelyje
    (kintamasis PATH).
    </p><p>
    Kai kurios sistemos 'darbą netoliese' nustato pridėdami tašką (".")
    prie paieškos kelio, kas leidžia einamajame kelyje surasti bylas ir jas
    paleisti. Tai labai pavojinga, nes tuomet jūs netyčia galite
    paleisti nežinomas programas einamajame kataloge vietoj įprastinių
    sisteminių bylų. Nustačius šį parametrą, rezultate sukuriami 'Trojos
    arkliai', kurie pasinaudoja šia silpna vieta ir įsiskverbimas į
    sistemą tampa gerokai lengvesnis.
    </p><p>
    "taip": vartotojas root visuomet turi paleisti programas einamajame
      kataloge su priešdėliu "./". Pavyzdys: "./configure".
    </p><p>
    "ne": taškas (".") pridėtas į root paieškos kelio pabaigą, kur
      ieškoma paskiausiai.
    </p>

en: <p><b>Disable telnet for user root</b><br>
    It is not very wise to allow telnet for the user root. During
    the telnet session the passwords are sent in the plain form,
    so they can be stolen by the third-party. Check this box to
    disable telnet for root.
    <\p>
lt: <p><b>Vartotojui root išjungti telnet</b><br>
    Nėra labai išmintinga vartotojui root leisti naudotis telnet. Telnet
    sesijos metu slaptažodžiai siunčiami nekoduoti, taigi jie gali būti
    pavogti trečiųjų asmenų. Norėdami root'ui atjungti telnet, pažymėkite
    šį langelį.
    <\p>

note: Boot options combo box caption
en: How to interpret Ctrl-Alt-Del:
lt: Kaip suprasti Ctrl-Alt-Del:

note: Boot options combo box options
en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Reboot
lt: Perkrauti

en: Halt
lt: Sustabdyti

note: Boot options combo box caption
en: Shutdown behaviour of KDM:
lt: KDM sistemos išjungimo funkcionavimas:

note: Boot options combo box options
en: Only root
lt: Tik root

en: All users
lt: Visi vartotojai

en: Nobody
lt: Niekas

en: Local users
lt: Vietiniai vartotojai

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Record failed login attempts
lt: Įrašyti nepavykusius bandymus prisijungti

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Seconds to wait after an incorrect login attempt:
lt: Sekundės, kiek reikia palaukti po nesėkmingo bandymo prisijungti

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Record successful login attempts
lt: Įrašyti sėkmingus prisijungimus

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Disable telnet login for user root
lt: Atjungti prisijungimą per telnet vartotojui root

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Checks for new passwords
lt: Tikrinti naujus slaptažodžius

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Plausibility test for password
lt: Slaptažodžių patikimumo testas

note: login options (please, stick to 50 characters per line)
en: Days before password expires warning:
lt: Dienos iki įspėjimo apie slaptažodžio keitimą

note: perms options combo box caption
en: Setting of file permissions:
lt: Bylų teisių nustatymas:

note: perms options combo box options
en: Easy
lt: Paprastas

en: Secure
lt: Saugus

en: Paranoid
lt: Paranojinis

note: Other options (please, stick to 50 characters per line)
en: Omit current directory from the path of user root
lt: Praleisti einamąjį katalogą iš vartotojo root kelio

note: label for updatedb (please, stick to 50 characters per line)
en: User launching updatedb:
lt: Vartotojo updatedb paleidimas:

note: minimum field label (please, stick to 50 characters per line)
en: Minimum
lt: Mažiausiai

note: maximum field label (please, stick to 50 characters per line)
en: Maximum
lt: Daugiausiai

note: popup message
en: Do you really want to abort the security configuration?
    All changes you made will be lost.
lt: Ar tikrai norite nutraukti apsaugos konfogūraciją?
    Visi jūsų pakeitimai bus prarasti.

note: popup if level 3 is choosen
en: You have chosen 'Level 3'. This setup
    provides a basic configuration for network servers
    but not a completed 'full security' setting.
    
    You need expert knowledge to make a
    network server secure.
lt: Jūs pasirinkote 'Lygį 3'. Čia paruošiama
    pagrindinė tinklo tarnybinės stoties konfigūracija, bet
    ne užbaigta 'visiškos apsaugos' nuostata.
    
    Norint tinklo tarnybinę stotį padaryti saugia,
    jums reikia būti ekspertu.

note: bad password data
en: The minimum password length cannot be larger than maximum
lt: Trumpiausias slaptažodžio ilgis negali būti ilgesnis nei didžiausias

note: bad password data
en: The minimum number of days cannot be larger than maximum
lt: Mažiausias dienų skaičius negali būti didesnis nei didžiausias

note: SecurityAdduserDialog error
en: The minimum user ID cannot be larger than maximum
lt: Mažiausias vartotojo ID negali būti didesnis nei didžiausias

note: SecurityAdduserDialog error
en: The minimum group IDs cannot be larger than maximum
lt: Mažiausi grupės ID negali būti didesni už didžiausius

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// name of the entry, shown in curses menu and ycc                             //
en: Security settings
lt: Apsaugos nuostatos

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center                                         //
en: Configure all local security settings
lt: Konfigūruoti visas lokalios apsaugos nuostatas

en: Hardware/Sound
lt: Įtaisai/Garsas

en: Launch this module to configure your sound card.
lt: Norėdami suderinti garso plokštę, paleiskite šį modulį

note: label message
en: Initializing ...
lt: Inicializacija ...

note: To translators: label message 1/2 The sound card XY will be configured.
en: The sound card
lt: Garso plokštė

note: dialog title
en: Sound card configuration
lt: Garso plokštės konfigūracija

note: help text 1/3
en: <p>Please select what kind of card you want to configure.</p>
lt: <p>Prašome pasirinkti, kokią plokštės rūšį norite suderinti.</p>

note: help text 2/3
en: <p>If the list contains <b>autodetected</b> (and not yet configured) cards, select one and go ahead.
lt: <p>Jei sąraše yra <b>automatiškai surastų</b> (ir dar nesuderintų) plokščių, pasirinkite vieną ir tęskite toliau.

note: help text 3/3
en: Otherwise use <b>manual selection</b>.</p>
lt: Kitu atveju pasinaudokite <b>rankiniu pasirinkimu</b>.</p>

note: frame label
en: Select
lt: Pasirinkti

note: label of radiobutton
en: &Autodetected
lt: Nustatyti &automatiškai

note: label of list with autodetected cards
en: List of autodetected
lt: Automatiškai nustatytų sąrašas

note: dialog title
en: Sound configuration
lt: Garso konfigūracija

note: help text 1/4
en: <p>The complete sound cards list. Use the <b>Finish</b> button to save sound card information.</p>
lt: <p>Užbaigtas garso plokščių sąrašas. Spauskite mygtuką <b>Pabaigti</b>, norėdami išsaugoti informaciją apie garso plokštę

note: help text 3/4
en: <p>Use the <b>start ALSA</b> check button to enable (resp. disable) ALSA start-up during boot time. Check the <b>start sequencer</b> if you want to load modules for playing MIDI files during boot-time (these modules can be loaded on demand).</p>
lt: <p>Spauskite <b>paleisti ALSA</b>, norėdami įjungti (arba išjungti) ALSA paleidimą sistemos pakrovimo metu. Pažymėkite <b>paleisti sequencer</b>, norint pakrauti MIDI bylų grojimo modulius sistemos pakrovimo metu (šie moduliai bus kraunami iškilus poreikiui).</p>

note: table header labels
en: Number
lt: Skaičius

en: Card name
lt: Plokštės pavadinimas

note: Delete - button label
en: Delete
lt: Trinti

note: Add soundcard ... - button label
en: Add soundcard ...
lt: Pridėti garso plokštę ...

note: check button label
en: Start ALSA
lt: Paleisti ATSA

note: check button label
en: Start sequencer
lt: Paleisti sequencer

note: To translators: To reset the sound configuration these programs must be terminated To translators: label message
en: There are programs running that are currently using the audio device.
lt: Yra paleistos programos, kurios naudoja audio įrenginį.

note: To translators: label message
en: To reset the configuration these programs must be terminated. Proceed?
lt: Norint atstatyti konfigūracija, šios programos turi būti sustabdytos. Tęsti?

note: error popup message
en: Cannot delete this entry!
lt: Neišeina ištrinti šio įrašo!

note: in the modules/cards list - to see all available cards
en: All
lt: Visos

note: Help text - manual configuration 1/2
en: <p>Please <b>manually</b> choose the sound card, you want to configure. You can search for a particular sound card by entering the name in the search box.</p>
lt: <p>Garso plokštę, kurią norite derinti, prašome pasirinkti <b>rankiniu budu</b>. Tam tikros plokštės galite ieškoti įvesdami vardą i paieškos laukelį.</p>

note: Help text - manual configuration 2/2
en: <p>Select <b>All</b> if you want to see the whole list of supported sound card models.</p>
lt: <b>Pasirinkite <b>Visos</b>, jei norite matyti visą palaikomų garso plokščių sąrašą.</p>

note: label if no module name found
en: Unknown module name
lt: Nežinomas modulio vardas

note: To translators: selection box title
en: Sound card driver
lt: Garso plokštės tvarkyklė

note: To translators: selection box title
en: Sound card model
lt: Garso plokštės modelis

note: textetry label
en: Search
lt: Paieška

note: To translators: text entry label con = add (con, `TextEntry (`id(`search), `opt(`notify), _("Search"))); dialog title
en: Sound manual configuration
lt: Rankinė garso konfigūracija

note: To translators: popup message, wrong value
en: The value: %1 must be a number
lt: Vertė: %1 turi būti skaitinė

note: To translators: "space" means blank character
en: (space)
lt: (tarpas)

note: To translators: popup message, wrong value
en: String cannot contain: %1
lt: Eilutė negali turėti: %1

note: To translators: popup message, wrong value
en: The value must be one of %1
lt: Vertė turi buti viena iš %1

note: Help text for options 1/4
en: Here, you can modify the options for the sound modules.
lt: Čia galite modifikuoti garso modulių parametrus

note: Help text for options 2/4
en: If you are not <b>absolutely sure</b> what you are doing, please leave this dialog untouched.
lt: Jei nesate <b>absoliučiai tikras</b> tuo, ką darote, prašome neliesti šio dialogo.

note: Help text for options 3/4
en: <p>Choose the option you want to set, use the <b>Set</b> button to enable new value. You can reset all values by pressing <b>Reset</b>. Numeric values can be entered as decimal or hexadecimal (hexadecimal with a <b>0x</b> prefix).</p>
lt: <p>Pasirinkite parametrą, kurį norite nustatyti. Paspaudę mygtuką <b>Nustatyti</b>, įjungsite naują vertę. Atstatyti visas vertes galite nuspaudę <b>Atstatyti</b>. Skaitinės vertės gali buti dešimtainės arba šešioliktainės (šešioliktainės su priešdėliu <b>0x</b>).</p>

note: if no option name is available
en: No name available
lt: Nėra pavadinimo

en: Option
lt: Parametras

note: "set" button: Sets the option value
en: &Set
lt: &Nustatyti

note: "reset" button: Resets all values
en: &Reset
lt: &Atstatyti

note: To translators: label message
en: There are no options for this module
lt: Šiam moduliui neėa parametrų

note: dialog title
en: Sound cards
lt: Garso plokštės

note: Error message
en: Error while saving '/etc/modules.conf'.
lt: Issaugant '/etc/modules.conf' ivyko klaida.

note: Error message
en: Error while setting volume.
lt: Nustatant garso stiprumą įvyko klaida.

note: Error message
en: Error while saving file: %1
lt: Išsaugant bylą %1 įvyko klaida

note: label message
en: Saving ...
lt: Išsaugoma ...

note: Error popup message
en: These errors occurred during saving configuration:
    %1
lt: Šios klaidos atsirado išsaugant konfigūraciją:
    %1

note: final success message
en: The sound card was successfully configured.
    You can now use it immediately.
lt: Garso plokštė suderinta sėkmingai.
    Ją galite pradėti naudoti tuojau pat.

note: message displayed just in the test mode
en: (TEST MODE)
lt: (TESTAVIMO VEIKA)

note: To translators: just one file will be displayed To translators: if the test audio file can not be found this message is displayed To translators: This is just popup message, shouldn't be too long
en: Cannot find file:
     %1
    
    (test audio file)
lt: Neišeina rasti bylos:
     %1
    
    (patikrinkit audio bylą)

note: To translators: error message
en: Invalid module name.
lt: Neteisingas modulio vardas.

note: To translators: label to error popup
en: The kernel module %1 for sound support
    could not be loaded.
lt: Neišeina užkrauti branduolio modulį %1 ,
    reikalingą garso palaikymui.

note: Help text - adjusting volume 1/4
en: <p>Please adjust the volume.</p>
lt: <p>Prašome sureguliuoti stiprumą.</p>

note: Help text - adjusting volume 2/4
en: <p>You can test your sound card by pressing the <b>Test</b> button.</p>
lt: <p>Galite išmėginti savo garso plokštę, paspaudę mygtuką <b>Testas</b>.</p>

note: Help text - adjusting volume 3/4
en: <p>After the configuration is done you can use <b>amixer</b> (or any program of your choice) for adjusting the volume.</p>
lt: <p>Po konfigūracijos užbaigimo, garso stiprumo reguliavimui galite naudoti <b>amixer</b> (arba bet kokią jūsų pasirinktą).</p>

note: Help text - adjusting volume 4/4
en: <p><b>WARNING/SPECIAL NOTE:</b>Please start testing your sound card with <b>very</b> low volume settings to prevent an accident with too much loud noise.</p>
lt: <p><b>ISPEJIMAS/SPECIALI PASTABA:</b>Garso plokstę prašome pradėti tikrinti nustačius <b>labai</b> žemą signalo lygį, norint apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų dėl per didelio garso.</p>

note: slider label
en: Volume
lt: Stiprumas

note: dialog title
en: Settings for sound card
lt: Garso plokštės nuostatos

note: message label
en: Press 'Test' to start playing sound sample
lt: Norint paleisti groti pavyzdį, spauskite 'Testas'

en: Sound volume and the configuration
    for the sound card will be saved now.
lt: dabar bus išsaaugota garso plokštės 
    kofigūracija ir garso stiprumas.

note: Help text - intenal YaST2 error 1/3
en: <p>An error has occurred. </p>
lt: <p>Įvyko klaida. </p>

note: Help text - intenal YaST2 error 2/3
en: <p>You should check that you have correctly installed the <b>ALSA</b> package (from the series 'snd') and that you are running this as a root.</p>
lt: <p>Turite patikrinti, ar teisingai įdiegtas <b>ALSA</b> paketas (iš serijos 'snd') ir ar leidžiate jį kaip root.</p>

note: Help text - intenal YaST2 error 3/3
en: <p>If the the problem persists, you can try to pass some <b>options</b> to the ALSA module. If you still can't get your sound card working, you can try <i>OSS/Free</i> or another module.</p> <p>However, <b>YaST2</b> sound configuration currently only supports ALSA.</p>
lt: <p>Jei problema išlieka, galite pamėginti <b>ALSA</b> moduliui paduoti tam tikrus parametrus. Jei poto garso plokštė vis dar neveiks, galite pamėginti <i>OSS/Laisva</i> ar kitokį modulį.</p> <p>Tačiau <b>YaST2</b> garso konfigūracija šiuo metu palaiko tik ALSA.</p>

note: error message
en: An error occured during installing
lt: Įdiegiant įvyko klaida

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Icon used in y2contolcenter                                                //
en: soundcard.png
lt: souncard.png

note: ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// explanation in YaST2 Control Center
en: Configure your sound card
lt: Derinti jūsų garso plokštę

note: description of an checkbox option in system tuning
en: This option can improve your hard disk performance, but beware.
    Some buggy hardware (chipsets, disks) can destroy your data with
    this option turned on.
lt: Šis parametras gali pagerinti jūsų kietojo disko charakteristikas, tačiau saugokitės.
    Kai kurie įtaisai (lustai, diskai), įjungus šį parametrą, gali sugadinti jūsų duomenis.

note: additional description of an checkbox option in system tuning (empty lines are intentionally!)
en: 
    
    Even though the kernel has an internal 'black list' of drivers and
    chipsets that don't support this option, please use this
    option only if you are absolutely sure your hardware supports
    Ultra DMA on Linux.
lt: 
    
    Nors branduolys ir turi vidinį tvarkyklių ir lustų, kurie nepalaiko šio
    parametro, 'juodąjį sąrašą', prašom naudoti šį parametrą tik tuomet, jei
    jūs absoliučiai tikras, jog jūsų įtaisas Linux'e palaiko
    Ultra DMA.

note: helptext  "main dialog tuneing options"
en: <p>
    This dialog provides some tuning options that may or may not improve
    system performance - depending on your hardware.
    </p>
lt: <p>
    Šis dialogas pateikia kai kuriuos reguliavimo parametrus, kurie gali (arba ne)
    pagerinti sistemos charakteristikas - priklausomai nuo jūsų įtaisų.
    </p>

note: helptext  "main dialog tuneing options"
en: <p>
    Some hardware may even be incompatible with certain tuning options, so
    please make sure you know what you are doing.
    </p>
lt: <p>
    Kai kurie įtaisai gali būti nesuderinami su tam tikrais reguliavimo parametrais,
    todėl būkite tikri, jog žinote, ką darote.
    </p>

note: helptext  "main dialog tuneing options"
en: <p>
    The default settings are always on the safe side, so if you are
    unsure, leave them as they are.
    </p>
lt: <p>
    Įprastos nuostatos visuomet yra saugios, taigi jei nesate užtikrinti,
    palikite jas tokias, kokios yra.
    </p>

note: helptext  "main dialog tuneing options"
en: <p>
    And always remember to have fun!
    </p>
lt: <p>
    Ir niekada nepraleiskite progos pasilinksminti!
    </p>

note: Checkbox description: Want to use
en: &Ultra DMA support for IDE-disks
lt: IDE diskų &Ultra DMA palaikymas

note: Description of the textenty field, where the user have list devices he wants to use for UDMA
en: &Activate UDMA for the following devices:
lt: &aktyvuoti UDMA sekantiems įrenginiams:

note: using SetContents (define in adsl.ycp)
en: Module for tuning the system
lt: Sistemos derinimo moduliai

note: Acknowledgment popup, when the user has choosen UDMA
en: ENABLE THE FOLLOWING TUNING OPTIONS:
    
    - Ultra DMA support for
lt: ĮJUNGTI SEKANČIAS DERINIMO PARINKTIS:
    
    - Ultra DMA palaikymas

note: Acknowledgment popup, when the user has choosen UDMA (second part)
en: 			
    
    Caution:
    
    This option will take effect after you reboot your system.
lt: 			
    
    Dėmesio:
    
    Šis parametras pradės veikti po jūsų sistemos perkrovimo.

note: Acknowledgment popup, when the user has choosen UDMA (third part)
en: 
    In order to start the DMA support immediately, enter
    "rcidedma start" as root user. 
    
    If there are any problems with DMA support, it is much easier to fix them at boot time.
    This is why DMA support is not automatically started right here.
lt: 
    Norint DMA palaikymą paleisti tuojau pat, kaip root
    vartotojas įveskite "rcidedma start". 
    
    Jei su DMA palaikymu atsiranda problemų, jas žymiai paprasčiau sutvarkyti sistemos pakrovimo metu.
    Štai kodėl DMA palaikymas nepaleidžiamas automatiškai tiesiog čia.

note: Acknowledgment popup, when the user has not choosen UDMA
en: 
    Tuning options:
    
    Ultra DMA is disabled
lt: 
    Derinimo parametrai:
    
    Ultra DMA išjungtas

note: Failure popup
en: Turning on UltraDMA for IDE disks has failed
lt: IDE diskams nepavyko įjungti UltraDMA

note: Failure popup
en: Turning off UltraDMA for IDE disks has failed
lt: IDE diskams nepavyko išjungti UltraDMA

en: Ghostscript devices
lt: Ghostscript įrenginiai

en: <P>Apple Imagewriter in high-resolution mode 120x144 dpi</P>
lt: <P>Apple Imagewriter didelės raiškos 120x144 dpi veikoje</P>

en: <P>Apple Imagewriter in low-resolution mode 120x72 dpi</P>
lt: <P>Apple Imagewriter mažos raiškos 120x72 dpi veikoje</P>

en: <P>Apple Imagewriter LQ in 320x216 dpi mode</P>
lt: <P>Apple Imagewriter LQ 320x216 dpi veikoje</P>

en: <P>Tektronix 4693d color printer, 2 bits per R/G/B component</P>
lt: <P>Tektronix 4693d spalvinis spausdintuvas, 2 bitai R/G/B komponentui</P>

en: <P>Tektronix 4693d color printer, 4 bits per R/G/B component</P>
lt: <P>Tektronix 4693d spalvinis spausdintuvas, 4 bitai R/G/B komponentui</P>

en: <P>Tektronix 4693d color printer, 8 bits per RGB component</P>
lt: <P>Tektronix 4693d spalvinis spausdintuvas, 8 bitai RGB komponentui</P>

en: <P>Tektronix 4695/4696 inkjet plotter</P>
lt: <P>Tektronix 4695/4696 inkjet braižiklis</P>

en: resolution
lt: raiška

en: <P>Epson AP3250 printer</P>
lt: <P>Epson AP3250 spausdintuvas</P>

en: <P>Epson-compatible dot matrix printers (9 or 24 pin)</P>
lt: <P>Su Epson suderinami adatiniai spausdintuvai (9 or 24 pin)</P>

en: <P>Epson compatible 9 pin, interleaved lines (intermediate resolution)</P>
lt: <P>Su Epson suderinamas 9 adatų, interleaved lines (vidutinė raiška)</P>

en: <P>Epson compatible 9 pin, interleaved lines (triple resolution)</P>
lt: <P>Su Epson suderinamas 9 adatų, interleaved lines (triguba raiška)</P>

en: <P>Epson LQ-2550 and Fujitsu 3400/2400/1200 color printers</P>
lt: <P>Epson LQ-2550 ir Fujitsu 3400/2400/1200 spalviniai spausdintuvai</P>

en: <P>Epson LP-8000 laser printer</P>
lt: <P>Epson LP-8000 lazerinis spausdintuvas</P>

en: <P>Epson LQ850 printer at 360x360 dpi</P>
lt: <P>Epson LQ850 360x360 dpi spausdintuvas</P>

en: <P>Epson Stylus 800 printer</P>
lt: <P>Epson Stylus 800 spausdintuvas</P>

en: not set (use the driver default)
lt: nenustatytas (naudoti tvarkyklės)

en: standard monochrome printing
lt: standartinis vienspalvis spausdinimas

en: CMYK color printing
lt: CMYK spalvinis spausdinimas

en: RGB color printing
lt: RGB spalvinis spausdinimas

en: Floyd-Steinberg monochrome printing
lt: Floyd-Steinberg vienspalvis spausdinimas

en: Floyd-Steinberg RGB color printing
lt: Floyd-Steinberg RGB spalvinis spausdinimas

en: Floyd-Steinberg CMYK color printing
lt: Floyd-Steinberg CMYK spalvinis spausdinimas

en: faster Floyd-Steinberg CMYK color printing
lt: greitesnis Floyd-Steinberg CMYK spalvinis spausdinimas

en: enable the printers microeaving
lt: įjungti spausdintuvų microeaving

en: enable weaving of the driver
lt: įjungti tvarkyklės weaving

en: Output Code
lt: Išvesties kodas

en: runlength encoding
lt: runlenght koduotė

en: uncompressed encoding
lt: nesuspausta koduotė

en: deltarow encoding
lt: deltarow koduotė

en: <P>Brother HL720 and HL730 (but not HL760 which works with ljet4)</P>
lt: <P>Brother HL720 ir HL730 (bet ne HL760, kuris dirba su ljet4)</P>

en: <P>HP DeskJet 500C (1 bit per pixel color)</P>
lt: <P>HP DeskJet 500C (1 bitas pikselio spalvai)</P>

en: <P>HP DeskJet 500C (24 bits per pixel color , Floyd-Steinberg dithering)</P>
lt: <P>HP DeskJet 500C (24 bitai pikselio spalvai , Floyd-Steinberg dithering)</P>

en: <P>HP DeskJets (monochrome)</P>
lt: <P>HP DeskJets (vienspalvis)</P>

en: 50% interlaced multi pass printing
lt: 50% interlaced multi pass spausdinimas

en: 25% interlaced multi pass printing (best)
lt: 25% interlaced multi pass spausdinimas (geriausias)

en: no interlaced multi pass printing (fastest)
lt: ne interlaced multi pass spausdinimas (greičiausias)

en: 25% dot removal (best for graphics ?)
lt: 25% tašku pašalinimas (geriausia grafikai ?)

en: 50% dot removal
lt: 50% tašku pašalinimas

en: no dot removal (for transparencies ?)
lt: be tašku pašalinimo (skaidruoliams ?)

en: Black Correction
lt: Juodos korekcija

en: print quality
lt: spausdinimo kokybė

en: 0 (normal)
lt: 0 (normali)

en: 1 (presentation)
lt: 1 (pristatymo)

en: -1 (draft)
lt: -1 (juodraštinė)

en: papertype
lt: popieriaus tipas

en: 0 (normal plain paper)
lt: 0 (normalus popierius)

en: 1 (bond paper)
lt: 1 (standus popierius)

en: 3 (glossy film)
lt: 3 (blizgantis lygus skaidruolis)

en: 4 (transparency film)
lt: 4 (skaidruolis)

en: 1 (C-RET on)
lt: 1 (C-RET įjungtas)

en: 0 (C-RET off)
lt: 0 (C-RET išjungtas)

en: <P>HP DeskJet 890C (for the 895C better use cdj880)</P>
lt: <P>HP DeskJet 890C (895C geriau naudoti cdj880)</P>

en: <P>H-P 970Cxi Driver under development</P>
lt: <P>H-P 970Cxi eksperimentinė tvarkyklė</P>

en: duplex mode
lt: dvikryptė veika

en: 0 (no duplex)
lt: 0 (vienkryptė)

en: 1 (block duplex)
lt: 1 (blokinė dvikryptė)

en: 2 (book duplex)
lt: 2 (knyginė dvikryptė)

en: <P>HP DeskJet 820C (experimental, no color, hardcoded paper sizes A4, letter)</P>
lt: <P>HP DeskJet 820C (eksperimentinis, be spalvų, fiksuotų popieriaus dydžių- A4, letter)</P>

en: <P>HP DeskJet and DeskJet Plus</P>
lt: <P>HP DeskJet ir DeskJet Plus</P>

en: <P>HP DeskJet 500 (for DJ 600 series 600x600 dpi may work)</P>
lt: <P>HP DeskJet 500 (DJ 600 serijai 600x600 dpi gali veikti)</P>

en: <P>HP DeskJet 500C alternate driver (does not work on 550C or 560C)</P>
lt: <P>HP DeskJet 500C alternatyvi tvarkyklė (nedirba su 550C ir 560C)</P>

en: <P>alternate HP PaintJet color driver</P>
lt: <P>alternatyvi HP PaintJet spalvinė tvarkyklė</P>

en: <P>HP PaintJet XL driver</P>
lt: <P>HP PaintJet XL tvarkyklė</P>

en: <P>alternate HP PaintJet XL driver</P>
lt: <P>alternatyvi HP PaintJet XL tvarkyklė</P>

en: <P>HP PaintJet XL color driver</P>
lt: <P>HP PaintJet XL spalvinė tvarkyklė</P>

en: <P>monochrome and color PCL-3 printers (e.g. HP DeskJets)</P>
lt: <P>vienspalviai ir spalviniai PCL-3 spausdintuvai (pvz. HP DeskJets)</P>

en: model
lt: modelis

en: PCL 3 printer
lt: PCL 3 spausdintuvas

en: color mode
lt: spalvinė veika

en: normal
lt: normalus

en: draft
lt: juodraštinis

en: presentation
lt: pristatymo

en: media type
lt: laikmenos tipas

en: plain paper
lt: paprastas popierius

en: bond paper
lt: standus popierius

en: HP Premium paper
lt: HP Premium popierius

en: glossy paper
lt: lygus blizgantis popierius

en: transparency film
lt: skaidruolis

en: photo paper
lt: foto popierius

en: compression method
lt: suspaudimo metodas

en: 0 , Unencoded , non-compressed
lt: 0 , Nekoduotas, nesuspaustas

en: 1 , Runlength encoding
lt: 1 , Runlength kodavimas

en: 3 , Delta Row Compression (DeskJet 500)
lt: 3 , Delta Row suspaudimas (DeskJet 500)

en: 9 , Compressed Replacement Delta Row Encoding (modern DeskJets)
lt: 9 , Suspaustas Delta Row kodavimo pakaitalas (modernus DeskJet)

en: <P>HP LaserJet (for modern LaserJets ljet4 may work much better)</P>
lt: <P>HP LaserJet (moderniems LaserJet spausdintuvams ljet4 gali veikti žymiai geriau)</P>

en: <P>HP LaserJet IId , IIp , III* with TIFF compression</P>
lt: <P>HP LaserJet IId , IIp , III* su TIFF suspaudimu</P>

en: <P>HP LaserJet III* with Delta Row compression</P>
lt: <P>HP LaserJet III* su Delta Row suspaudimu</P>

en: <P>HP LaserJet IIID with duplex capability</P>
lt: <P>HP LaserJet IIID su dvipusės veikos galimybe</P>

en: <P>PCL5e or PCL6 printers (e.g. HP LaserJet 4)</P>
lt: <P>PCL5e arba PCL6 spausdintuvai (pvz. HP LaserJet 4)</P>

en: <P>HP LaserJet 4 with Floyd-Steinberg dithering</P>
lt: <P>HP LaserJet 4 su Floyd-Steinberg dithering</P>

en: <P>HP LaserJet 5 & 6 family (PCL XL) bitmap</P>
lt: <P>HP LaserJet 5 & 6 šeimos (PCL XL) bitmap</P>

en: <P>HP LaserJet 5 & 6 family, gray-scale bitmap</P>
lt: <P>HP LaserJet 5 & 6 šeimos, pilkos gamos bitmap</P>

en: <P>HP 2563B line printer</P>
lt: <P>HP 2563B line spausdintuvas</P>

en: <P>Canon BJC-600 , BJC-4000 , BJC-70 and Apple StyleWriter 2x00</P>
lt: <P>Canon BJC-600 , BJC-4000 , BJC-70 ir Apple StyleWriter 2x00</P>

en: bits per pixel
lt: bitai taškui

en: monochrome printing (using -dBitsPerPixel=1)
lt: vienspalvis spausdinimas (naudojant -dBitsPerPixel=1)

en: Ghostscript color printing (using -dBitsPerPixel=8)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant -dBitsPerPixel=8)

en: Ghostscript color printing (using -dBitsPerPixel=16)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant -dBitsPerPixel=16)

en: Floyd-Steinberg color printing (using -dBitsPerPixel=24)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant -dBitsPerPixel=24)

en: Floyd-Steinberg color printing (using -dBitsPerPixel=32)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant -dBitsPerPixel=32)

en: coated paper
lt: padengtas popierius

en: envelope
lt: vokas

en: card
lt: kortelė

en: other
lt: kita

en: high
lt: aukštas

en: <P>A resolution of 720x720 or 600x600 may not work all printers.<BR>
    For the Canon BJC800 360x360 or 720x720 should work but the 
    Canon BJC7000 and compatible printers need 300x300 or 600x600.</P>
lt: <P>Ne visi spausdintuvai gali dirbti 720x720 arba 600x600 raiška.<BR>
    Canon BJC8000 turetų veikti 360x360 arba 720x720 raiška, bet
    Canon BJC 7000 ir su juo suderinamiems spausdintuvams reikia 300x300 arba 600x600.</P>

en: low
lt: žemas

en: <P>Canon LBP-8II laser printer</P>
lt: <P>Canon LBP-8II laserinis spausdintuvas</P>

en: <P>Canon LIPS III laser printer in English (CaPSL) mode</P>
lt: <P>Canon LIPS III lazerinis spausdintuvas anglų (CaPSL) veikoje</P>

en: <P>alternate DEC LJ250 driver</P>
lt: <P>aternatyvi DEC LJ250 tvarkyklė</P>

en: <P>DEC DEClaser 2100 printer</P>
lt: <P>DEC DEClaser 2100 spausdintuvas</P>

en: <P>DEC LA50 printer 144x72 dpi</P>
lt: <P>DEC LA50 spausdintuvas 144x72 dpi</P>

en: <P>DEC LA70 printer 144x72 dpi</P>
lt: <P>DEC LA70 spausdintuvas 144x72 dpi</P>

en: <P>DEC LA75 printer 144x72 dpi</P>
lt: <P>DEC LA75 spausdintuvas 144x72 dpi</P>

en: <P>DEC LA75plus printer 180x180 dpi</P>
lt: <P>DEC LA75plus spausdintuvas 180x180 dpi</P>

en: <P>DEC LN03 printer 300x300 dpi</P>
lt: <P>DEC LN03 spausdintuvas 300x300 dpi</P>

en: <P>DEC LJ250 Companion color printer</P>
lt: <P>DEC LJ250 Companion spalvinis spausdintuvas</P>

en: <P>Mitsubishi CP50 color printer 154x187 dpi</P>
lt: <P>Mitsubishi CP50 spalvinis spausdintuvas 154x187 dpi</P>

en: <P>IBM 9-pin Proprinter</P>
lt: <P>IBM 9-adatų Proprinter</P>

en: <P>Imagen ImPress printers 300x300 dpi</P>
lt: <P>Imagen ImPress spausdintuvai 300x300 dpi</P>

en: <P>IBM Jetprinter ink-jet color printer (Model #3852)</P>
lt: <P>IBM Jetprinter ink-jet spalviniai spausdintuvai (Model #3852)</P>

en: <P>C.Itoh M8510 printer 100x100 dpi</P>
lt: <P>C.Itoh M8510 spausdintuvas 100x100 dpi</P>

en: <P>NEC P6/P6+/P60 printers 360x360 dpi</P>
lt: <P>NEC P6/P6+/P60 spausdintuvai 360x360 dpi</P>

en: <P>OCE 9050 printer</P>
lt: <P>OCE 9050 spausdintuvas</P>

en: <P>Okidata OkiPage 4w+ LED printer</P>
lt: <P>Okidata OkiPage 4w+ LED spausdintuvas</P>

en: <P>Okidata MicroLine IBM-compatible printers</P>
lt: <P>Okidata MicroLine IBM-suderinami spausdintuvai</P>

en: <P>Ricoh 4081 laser printer 300x300 dpi</P>
lt: <P>Ricoh 4081 lazerinis spausdintuvas 300x300 dpi</P>

en: <P>StarJet 48 inkjet printer 360x360 dpi</P>
lt: <P>StarJet 48 rašalinis spausdintuvas 360x360 dpi</P>

en: <P>Xerox XES printers (2700, 3700, 4045, etc.) 300x300 dpi</P>
lt: <P>Xerox XES spausdintuvai (2700, 3700, 4045, etc.) 300x300 dpi</P>

en: <P>Black-and-white PCL XL (1200x1200 dpi)</P>
lt: <P>Juodai baltas PCL XL (1200x1200 dpi)</P>

en: <P>unified configurable ESC/P , ESC/P2 , HP-RTL/PCL driver</P>
lt: <P>unified configurable ESC/P , ESC/P2 , HP-RTL/PCL tvarkyklė</P>

en: Driver
lt: Tvarkyklė

en: stcany.upp , Any Epson Stylus Color, 360x360DpI
lt: stcany.upp , Betkoks Epson Stylus Color, 360x360DpI

en: stc.upp , Epson Stylus Color I (and PRO Series), 360x360DpI
lt: stc.upp , Epson Stylus Color I (ir PRO Serijos), 360x360DpI

en: stc_l.upp , Epson Stylus Color I (and PRO Series), 360x360DpI, noWeave
lt: stc_l.upp , Epson Stylus Color I (ir PRO Serijos), 360x360DpI, noWeave

en: stc_h.upp , Epson Stylus Color I (and PRO Series), 720x720DpI
lt: stc_h.upp , Epson Stylus Color I (ir PRO Serijos), 720x720DpI

en: stc500p.upp , Epson Stylus Color 500, 360x360DpI, not Weaved
lt: stc500p.upp , Epson Stylus Color 500, 360x360DpI, ne Weaved

en: stc500ph.upp , Epson Stylus Color 500, 720x720DpI, not Weaved
lt: stc500ph.upp , Epson Stylus Color 500, 720x720DpI, ne Weaved

en: bjc610a0.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, plain paper, high speed
lt: bjc610a0.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, paprastas popierius, didelis greitis

en: bjc610a1.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, plain paper
lt: bjc610a1.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, paprastas popierius

en: bjc610a2.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, coated paper
lt: bjc610a2.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, padengtas popierius

en: bjc610a3.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, transparency film
lt: bjc610a3.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, skaidruolis

en: bjc610a4.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, back print film
lt: bjc610a4.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, užpakalinio spausdinimo skaidruolis

en: bjc610a5.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, fabric sheet
lt: bjc610a5.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, struktūrinis popierius

en: bjc610a6.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, glossy paper
lt: bjc610a6.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, lygus blizgantis popierius

en: bjc610a7.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, high gloss film
lt: bjc610a7.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, ypatingai blizgantis ir lygus popierius

en: bjc610a8.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, high resolution paper
lt: bjc610a8.upp , Canon BJC 610, 360x360DpI, didelės raiškos popierius

en: bjc610b1.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, plain paper
lt: bjc610b1.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, paprastas popierius

en: bjc610b2.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, coated paper
lt: bjc610b2.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, padengtas popierius

en: bjc610b3.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, transparency film
lt: bjc610b3.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, skaidruolis

en: bjc610b4.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, back print film
lt: bjc610b4.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, užpakalinio spausdinimo skaidruolis

en: bjc610b6.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, glossy paper
lt: bjc610b6.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, lygus blizgantis popierius

en: bjc610b7.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, high gloss paper
lt: bjc610b7.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, ypatingai blizgantis lygus popierius

en: bjc610b8.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, high resolution paper
lt: bjc610b8.upp , Canon BJC 610, 720x720DpI, didelės raiškos popierius

en: bjc6000a1.upp , Canon BJC 6000, 360x360DpI, plain paper
lt: bjc6000a1.upp , Canon BJC 6000, 360x360DpI, paprastas popierius

en: bjc6000b1.upp , Canon BJC 6000, 720x720DpI, plain paper
lt: bjc6000b1.upp , Canon BJC 6000, 720x720DpI, paprastas popierius

en: <P>general ESC/P , ESC/P2 , RTL/PCL driver<BR>
    see "man gs-stp" for more information</P>
lt: <P>universali ESC/P , ESC/P2 , RTL/PCL tvarkyklė<BR>
     išsamiau žiurėti "man gs-stp"</P>

en: monochrome or color printing
lt: vienspalvis arba spalvinis spausdinimas

en: color
lt: spalvinis

en: mono
lt: vienspalvis

en: Ghostscript resolution
lt: Ghostscript raiška

en: <P>This resolution is the resolution of the image calculated by 
    Ghostscript and is not bound to the resolution of the printer output.<BR>
    It is for example possible to specify 360x360 as Ghostscript resolution 
    and print the output in 1440x720 dpi (see below for printer resolution).<BR>
    The result is a somewhat faster operation of the driver.</P>
lt: <P>Ši raiška yra Ghostscript skaičiuojamo vaizdo raiška, nenusijusi 
    su spausdintuvo spausdinimo raiška.<BR>
    Pavyzdžiui, galima nustatyti Ghostscript raišką 360x360 ir spausdinti
    1440x720 dpi raiška (apie spausdintuvo raišką žiūrėti žemiau).<BR>
    Rezultatas - kažkiek greitesnės tvarkyklės operacijos.</P>

en: HP DeskJet 600/600C with single cartridge (pcl-600)
lt: HP DeskJet 600/600C su viena rašaline (pcl-600)

en: HP DeskJet 600 series with 2 cartridges (pcl-601)
lt: HP DeskJet 600 serijos su 2 rašalinėm (pcl-601)

en: HP DeskJet 690 series - Photo-Ink capable (pcl-690)
lt: HP DeskJet 690 series - galima foto rašalinė (pcl-690)

en: Canon BJC 4400 photo (bjc-4400)
lt: Canon BJC 4400 foto (bjc-4400)

en: Lexmark 4076 PCL printer (lexmark-4076)
lt: Lexmark 4076 PCL spausdintuvas (lexmark-4076)

en: printer resolution
lt: spausdintuvo raiška

en: for Epson Stylus printers
lt: Epson Stylus spausdintuvams

en: printer resolution for Epson Stylus printers
lt: Epson Stylus spausdintuvo raiška

en: <P>'180 dpi' and '720 dpi microweave' works on older printers<BR>
    '360 dpi' works on all printers<BR>
    '360 dpi softweave' and '360 dpi high quality' 
    works on printers that support variable dot sizes, 
    such as the Epson Stylus Color 740 and newer<BR>
    '720 dpi softweave' works on all printers except for Stylus Color, 
    Stylus Color 1500, Stylus Color 1520 and Stylus Color 3000<BR>
    '720 dpi high quality' and '720 dpi highest quality' 
    works on all printers except above and Epson Stylus Color 440/460/480<BR>
    '1440x720 dpi microweave' works on older 1440x720 dpi printers<BR>
    '1440x720 dpi softweave' , '1440x720 dpi highest quality' , 
    '1440x1440 dpi emulated' and '1440x2880 dpi emulated' 
    works on all 1440x720 dpi printers except for 
    Stylus Color 1520 and Stylus Color 3000<BR>
    The last two modes use oversampling to emulate higher resolutions 
    than the  printers  actually  support.</P>
lt: <P>'180 dpi' ir '720 dpi microweave' veikia senesniuose spausdintuvuose<BR>
    '360 dpi' veikia visuose spausdintuvuose<BR>
    '360 dpi softweave' ir '360 dpi aukštos kokybės' 
    veikia spausdintuvuose, kurie palaiko kintamus taško dydžius, 
    tokiuose kaip Epson Stylus Color 740 ir naujasniuose<BR>
    '720 dpi softweave' veikia visuose spausdintuvuose išskyrus Stylus Color, 
    Stylus Color 1500, Stylus Color 1520 ir Stylus Color 3000<BR>
    '720 dpi aukštos kokybės' ir '720 dpi auksčiausios kokybės' 
    veikia visuose spausdintuvuose išskyrus auksčiau paminėtus ir Epson Stylus Color 440/460/480<BR>
    '1440x720 dpi microweave' veikia senesniuose 1440x720 dpi spausdintuvuose<BR>
    '1440x720 dpi softweave' , '1440x720 dpi auksčiausios kokybės' , 
    '1440x1440 dpi emuliuotas' ir '1440x2880 dpi emuliuotas' 
    dirba visuose 1440x720 dpi spausdintuvuose išskyrus 
    Stylus Color 1520 ir Stylus Color 3000<BR>
    Paskutinės dvi veikos  naudoja oversampling, kad
    emuliuotų aukštesnę raišką, nei palaiko spausdintuvai.</P>

en: 360 dpi high quality
lt: 360 dpi aukštos kokybės

en: 720 dpi high quality
lt: 720 dpi aukštos kokybės

en: 720 dpi highest quality
lt: 720 dpi auksčiausios kokybės

en: 1440x720 dpi highest quality
lt: 1440x720 dpi auksčiausios kokybės

en: 1440x1440 dpi emulated
lt: 1440x1440 dpi emuliuotas

en: 1440x2880 dpi emulated
lt: 1440x2880 dpi emuliuotas

en: for PCL printers (HP and Lexmark)
lt: PCL spausdintuvams (HP ir Lexmark)

en: printer resolution for PCL printers
lt:  PLC spausdintuvų raiška

en: <P>'150x150 dpi' should work on all printers<BR>
    '300x300 dpi' should work on all printers, C-RET on DeskJet 850/855/870/890<BR>
    '600x300 dpi' DeskJet 6xx/810/812/840/842/895<BR>
    '600x600 dpi' monochrome' DeskJet 6xx (except 69x) /8xx/1100/1120<BR>
    '600x600 dpi' DeskJet 69x/9xx/1220/2000/2500, PhotoSmart P1000 P1100, 
    LaserJet 5/5Si/6</P>
lt: <P>'150x150 dpi' turėtų veikti visuose spausdintuvuose<BR>
    '300x300 dpi' turėtų veikti visuose spausdintuvuose, C-RET DeskJet 850/855/870/890 spausdintuvuose<BR>
    '600x300 dpi' DeskJet 6xx/810/812/840/842/895<BR>
    '600x600 dpi' vienspalvis' DeskJet 6xx (isskyrus 69x) /8xx/1100/1120<BR>
    '600x600 dpi' DeskJet 69x/9xx/1220/2000/2500, PhotoSmart P1000 P1100, 
    LaserJet 5/5Si/6</P>

en: 600x600 dpi monochrome
lt: 600x600 dpi vienspalvis

en: for Canon 1200 dpi printers (BJC 7000, 7100, 8200, 8500)
lt: Canon 1200 dpi spausdintuvams (BJC 7000, 7100, 8200, 8500)

en: printer resolution for Canon 1200 dpi printers
lt: Canon 1200 dpi spausdintuvų raiška

en: for Canon 1440 dpi printers (BJC 1000, 2000, 3000, 4300, 4400, 5100, 5500, 6000, 6100, 6500)
lt: Canon 1440 dpi spausdintuvams (BJC 1000, 2000, 3000, 4300, 4400, 5100, 5500, 6000, 6100, 6500)

en: printer resolution for Canon 1440 dpi printers
lt: Canon 1440 spausdintuvų raiška

en: image type
lt: vaizdo tipas

en: <P>For mixed documents, options 0 or 1 will probably work 
    best. Option 0 will dither faster and yield sharper text, 
    but images will be grainier. Option 1 will yield smoother 
    images, but text will not be as sharp and the dither process 
    will be slower. Option 2 will yield the best natural images, 
    but is quite slow. Option 3 is very fast and accurate, but 
    should not be used if there are any tones other than pure black 
    and white (or you want absolute black and white contrast).</P>
lt: <P>Mišriems dokumentams parametrai 0 arba 1 galbūt veiks geriau.
    Su parametru 0 veiks greičiau ir bus aiškesnis tekstas, bet 
    paveikslėliai bus grūdėti. Su parametru 1 paveikslėliai bus švelnesni,
    bet tekstas nebus toks aiškus ir veiks lėčiau. Su parametru 2 
    paveikslėliai išeis natūraliausiai, tačiau veiks pakankamai 
    lėtai. Su parametru 3 spausdins tiksliai ir greitai, tačiau
    jis neturėtų būti naudojamas, jei be grynai juodos ir baltos
    dar yra ir tonų (nebent jūs norite absoliučiai juodo ir balto kontrasto).</P>

en: ink type
lt: rašalo tipas

en: ink type for Epson Stylus printers
lt: Epson Stylus spausdintuvų rašalo tipas

en: four color standard
lt: keturių spalvų standartas

en: six color photo
lt: šešių spalvų standartas

en: ink type for PCL printers
lt: PLC spausdintuvų rašalo tipas

en: color + black cartridges
lt: spalvinė + juoda rašalinės

en: color + photo cartridges
lt: spalvinė + foto rašalinė

en: for Canon printers
lt: Canon spausdintuvams

en: ink type for Canon printers
lt: Canon spausdintuvų rašalo tipas

en: black
lt: juodai

en: black/color
lt: juodai/spalvotai

en: photo/color
lt: foto/spalvotai

en: photo
lt: foto

en: media type for Epson Stylus printers
lt: Epson Stylus spausdintuvų laikmena

en: plain paper fast load
lt: paprastas popierius, greitas įtraukimas

en: postcard
lt: atvirutė

en: glossy film
lt: lygus blizgantis skaidruolis

en: transparencies
lt: skaidruoliai

en: envelopes
lt: vokai

en: back light film
lt: galinio apšvietimo skaidruolis

en: matte paper
lt: matinis popierius

en: inkjet paper
lt: inkjet popierius

en: photo quality inkjet paper
lt: foto kokybės inkjet popierius

en: media type for PCL printers
lt: PLC spausdintuvų laikmenos tipas

en: plain
lt: paprastas

en: bond
lt: standus

en: premium
lt: auksčiausios kokybės

en: glossy/photo
lt: lygus blizgantis/foto

en: transparency
lt: skaidruolis

en: quick-dry photo
lt: greit džiūstantis foto

en: quick-dry transparency
lt: greit džiūstantis skaidruolis

en: media type for Canon printers
lt: Canon spausdintuvų laikmenos tipas

en: back print film
lt: užpakalinio spausdinimo skaidruolis

en: fabric sheets
lt: struktūrinis lapas

en: high resolution paper
lt: didelės raiškos popierius

en: t-shirt transfers
lt: skaidruoliai marškinėliams

en: high gloss film
lt: ypatingai lygus ir blizgantis skaidruolis

en: glossy photo paper
lt: lygus blizgantis foto popierius

en: glossy photo cards
lt: lygi blizganti foto kortelė

en: photo paper pro
lt: profesionalus foto popierius

en: media source
lt: laikmenos šaltinis

en: <P>No media sources are currently defined for Epson printers. 
    At present, only the single sheet feeder can be used.</P>
lt: <P>Epson spausdintuvams neapibrežtas laikmenos šaltinis. 
    Dabar gali būti naudojamas tik atskiras lapo fideris.</P>

en: media source for PCL printers
lt: PLC spausdintuvų laikmenos šaltinis

en: standard (feed from printer defined source)
lt: standartinis (įtraukimas iš spausdintuvo nustatyto šaltinio)

en: manual
lt: rankinis

en: tray 1
lt: dėklas 1

en: tray 2
lt: dėklas 2

en: tray 3
lt: dėklas 3

en: tray 4
lt: dėklas 4

en: portable sheet feeder
lt: nešiojamas popieriaus padavimo įrenginys

en: desktop sheet feeder
lt: stacionarus popieriaus padavimo įrenginys

en: tray
lt: dėklas

en: optional source
lt: nebūtinas šaltinis

en: autoselect
lt: automatiškai pasirinkti

en: media source for Canon printers
lt: Canon spausdintuvų laikmenos šaltinis

en: auto sheet feeder
lt: automatinis popieriaus padavimo įrenginys

en: manual with pause
lt: rankinis su uždelsimu

en: manual without pause
lt: rankinis be uždelsimo

en: dithering algorithmus
lt: dithering algoritmas

en: adaptive hybrid
lt: pritaikytas hibridas

en: ordered
lt: tvarkingas

en: fast
lt: greitas

en: very fast
lt: labai greitas

en: adaptive random
lt: atsitiktinai pritaikytas

en: hybrid Floyd-Steinberg
lt: Floyd-Steinberg hibridinis

en: random Floyd-Steinberg
lt: Floyd-Steinberg atsitiktinis

en: color balancing: cyan
lt: spavos balansavimas: žydra

en: color balancing: magenta
lt: spalvos balansavimas: violetinė

en: color balancing: yellow
lt: spalvos balansavimas: geltona

en: color balancing: brightness
lt: spalvos balansavimas: šviesumas

en: color balancing: contrast
lt: spalvos balansavimas: kontrastas

en: color balancing: gamma
lt: spalvos balansavimas: gama

en: color balancing: density
lt: spalvos balansavimas: tirštumas

en: color balancing: saturation
lt: spalvos balansavimas: sodrumas

en: Generic printers
lt: Bendri spausdintuvai

en: PostScript (level 2) printer
lt: PostScript (lygio 2) spausdintuvas

en: ESC/P , ESC/P 2 printer (monochrome)
lt: ESC/P , ESC/P 2 spausdintuvas (vienspalvis)

en: <P>using the stcolor driver</P>
lt: <P>stcolor tvarkyklės naudojimas</P>

en: 1 , standard monochrome printing
lt: 1 , standartinis vienspalvis spausdinimas

en: 8 , Floyd-Steinberg monochrome printing
lt: 8 , Floyd-Steinberg vienspalvis spausdinimas

en: <P>using the hpdj driver</P>
lt: <P>hpdj tvarkyklės naudojimas</P>

en: driver
lt: tvarkyklė

en: monochrome (using -sModel=500 -sColorMode=mono)
lt: vienspalvis (naudojant -sModel=500 -sColorMode=mono)

en: CMY color (using -sModel=500C -sColorMode=CMY)
lt: CMY spalvinis (naudojant -sModel=500C -sColorMode=CMY)

en: CMY+K color (using -sModel=550C -sColorMode=CMY+K)
lt: CMY+K spalvinis (naudojant -sModel=550C -sColorMode=CMY+K)

en: CMYK color (using -sModel=unspec -sColorMode=CMYK)
lt: CMYK spalvinis (naudojant -sModel=unspec -sColorMode=CMYK)

en: PCL 4 printer (monochrome 300x300 dpi)
lt: PCL 4 spausdintuvas (vienspalvis 300x300 dpi)

en: PCL 5e or PCL 6 printer (monochrome)
lt: PCL 5e or PCL 6 spausdintuvas (vienspalvis)

en: <P>using the ljet4 driver</P>
lt: <P>ljet4 tvarkyklės naudojimas</P>

en: any Epson Stylus Color and compatible printers
lt: bet kokie Epson Stylus Color ir su jais suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color I and  PRO series and compatible printers
lt: Epson Stylus Color I ir  PRO serijos, bei su jais suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color II and IIs and compatible printers
lt: Epson Stylus Color II ir IIs, bei su jais suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color 500 and compatible printers
lt: Epson Stylus Color 500 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color 600 and compatible printers
lt: Epson Stylus Color 600 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color 740 and compatible printers
lt: Epson Stylus Color 740 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color 800 and compatible printers
lt: Epson Stylus Color 800 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Epson Stylus Color 1520 and compatible printers
lt: Epson Stylus Color 1520 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet and DeskJet Plus and compatible printers
lt: HP DeskJet ir DeskJet Plus bei su jais suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 500 and compatible printers
lt: HP DeskJet 500 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 550C and compatible printers
lt: HP DeskJet 550C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 670C and compatible printers
lt: HP DeskJet 670C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 850C and compatible printers
lt: HP DeskJet 850C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 890C and compatible printers
lt: HP DeskJet 890C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 1600C and compatible printers
lt: HP DeskJet 1600C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 880C and compatible printers
lt: HP DeskJet 880C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: HP DeskJet 970C and compatible printers
lt: HP DeskJet 970C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJ10e and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJ10e bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJ200 and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJ200 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJC600 and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJC600 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJC800 and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJC800 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJC610 and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJC610 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: Canon BubbleJet BJC6000 and compatible printers
lt: Canon BubbleJet BJC6000 bei su juo suderinami spausdintuvai

en: <P> This so called GDI printer is not supported by SuSE Linux.<BR>
    Please find informations regarding GDI printers in your manual.</P>
lt: <P> SuSE Linux nepalaiko taip vadinamų GDI spausdintuvų.<BR>
    Informaciją, susijusią su GDI spausdintuvais, prašome susirasti jūsų žinyne.</P>

en: DeskJet 970C (duplex)
lt: DeskJet 970C (dvipusis)

en: <P> If a PostScript (level 2) module is installed in this printer 
    it is recommended to configure it as PostScript printer.<BR>
    For that select "Generic printers" and "PostScript (level 2) printer".</P>
lt: <P> Jei šiame spausdintuve įdiegtas PostScript (lygis 2) modulis, 
    rekomenduojama jį konfigūruoti kaip PastScript spausdintuvą.<BR>
    Tam pasirinkite "Bendri spausdintuvai" ir "PostScript (lygis 2) spausdintuvas".</P>

en: mono (needs a monochrome driver)
lt: vienspalvis (reikia vienspalvės tvarkyklės)

en: color (needs a color driver)
lt: spalvinis (reikia spalvinės tvarkyklės)

en: paper size
lt: popieriaus dydis

en: a4 for inkjet printers (a4dj using bigger margins)
lt: a4 rašaliniams spausdintuvams (a4dj naudoja didesnes paraštes)

en: letter for inkjet printers (letterdj using bigger margins)
lt: letter rašaliniams spausdintuvams (letterdj naudoja didesnes paraštes)

en: 60x72 (lowest on a 9-pin printer)
lt: 60x72 (mažiausias 9 adatų spausdintuvui)

en: 240x72 (highest on a 9-pin printer)
lt: 240x72 (didžiausias 9 adatų spausdintuvui)

en: 60x60 (lowest on a 24-pin printer)
lt: 60x60 (mažiausias 24 adatų spausdintuvui)

en: 360x180 (highest on a 24-pin printer)
lt: 360x180 (didžiausias 24 adatų spausdintuvui)

en: 300x300 (normal for HP DeskJet printers)
lt: 300x300 (normalus HP DeskJet spausdintuvams)

en: 600x600 (for some HP DeskJet printers)
lt: 600x600 (kai kuriems HP DeskJet spausdintuvams)

en: 360x360 (normal for Epson inkjet printers)
lt: 360x360 (normalus Epson rašaliniams spausdintuvams)

en: 720x720 (for some Epson inkjet printers)
lt: 720x720 (kai kuriems Epson rašaliniams spausdintuvams)

en: not set
lt: nenustatytas

en: 1 (standard monochrome printing)
lt: 1 (standartinis vienspalvis spausdinimas)

en: 3 (standard color printing)
lt: 3 (standartinis spalvinis spausdinimas)

en: 8 (Floyd-Steinberg monochrome printing)
lt: 8 (Floyd-Steinberg vienspalvis spausdinimas)

en: 16 (normal Floyd-Steinberg color printing)
lt: 16 (normalus Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas)

en: 24 (best Floyd-Steinberg CMY color printing)
lt: 24 (geriausias Floyd-Steinberg CMY spalvinis spausdinimas)

en: 32 (best Floyd-Steinberg CMYK color printing)
lt: 32 (geriausias Floyd-Steinberg CMYK spalvinis spausdinimas)

en: drivers (stcany)
lt: tvarkyklės (stcany)

en: monochrome printing at 360x360 dpi (using stcolor -dBitsPerPixel=1)
lt: spalvotas spausdinimas 360x360 dpi (naudojant stcolor -dBitsPerPixel=1)

en: drivers (stc2)
lt: tvarkyklės (stc2)

en: drivers (stc500)
lt: tvarkyklės (stc500)

en: drivers (stc600)
lt: tvarkyklės (stc600)

en: drivers (stc740)
lt: tvarkyklės (stc740)

en: drivers (stc800)
lt: tvarkyklės (stc800)

en: drivers (stc1520)
lt: tvarkyklės (stc1520)

en: driver (deskjet)
lt: tvarkyklės (deskjet)

en: drivers (dj500)
lt: tvarkyklės (dj500)

en: drivers (dj500c)
lt: tvarkyklė (dj500c)

en: settings for the driver hpdj at 300x300 dpi
lt: hpdj 300x300 dpi tvarkyklės nuostatos

en: monochrome printing (using hpdj -sColorMode=mono)
lt: vienspalvis spausdinimas (naudojant hpdj -sColorMode=mono)

en: color printing (using hpdj -sColorMode=CMY)
lt: spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sColorMode=CMY)

en: bits per pixel settings for the driver cdj500 at 300x300 dpi
lt: tvarkyklės cdj500 300x300 dpi bitu taškui nuostatos

en: drivers (dj550c)
lt: tvarkyklės (dj550c)

en: color printing (using hpdj -sColorMode=CMY+K)
lt: spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sColorMode=CMY+K)

en: color printing (using hpdj -sColorMode=CMYK)
lt: spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sColorMode=CMYK)

en: bits per pixel settings for the driver cdj550
lt: tvarkyklės cdj550 bitu taškui nuostatos

en: settings for the driver hpdj
lt: hpdj tvarkyklės nuostatos

en: print quality settings for the driver cdj670
lt: tvarkyklės cdj670 spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj670
lt: cdj670 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: C-RET settings for the driver cdj670
lt: cdj670 tvarkyklės C-RET nuostatos

en: print quality settings for the driver cdj880
lt: cdj880 tvarkyklės spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj880
lt: cdj880 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: 3 (photo paper)
lt: 3 (foto popierius)

en: drivers (dj850c)
lt: tvarkyklės (dj850c)

en: print quality settings for the driver cdj850
lt: cdj850 tvarkyklės spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj850
lt: cdj850 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: C-RET settings for the driver cdj850
lt: cdj850 tvarkyklės C-RET nuostatos

en: drivers (dj880c)
lt: tvarkyklės (dj880c)

en: drivers (dj890c)
lt: tvarkyklės (dj890c)

en: print quality settings for the driver cdj890
lt: cdj890 tvarkyklės spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj890
lt: cdj890 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: C-RET settings for the driver cdj890
lt: cdj890 tvarkyklės C-RET nuostatos

en: drivers (dj970c)
lt: tvarkyklės (dj970c)

en: print quality settings for the driver cdj970
lt: cdj970 tvarkyklės spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj970
lt: cdj970 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: duplex mode settings for the driver cdj970
lt: cdj970  dvipusės veikos nuostatos

en: drivers (dj1600c)
lt: tvarkyklės (dj1600c)

en: color driver : cdj1600
lt: spalvinė tvarkyklė : cdj1600

en: print quality settings for the driver cdj1600
lt: cdj1600 tvarkyklės spausdinimo kokybės nuostatos

en: papertype settings for the driver cdj1600
lt: cdj1600 tvarkyklės popieriaus tipo nuostatos

en: C-RET settings for the driver cdj1600
lt: cdj1600 tvarkyklės C-RET nuostatos

en: driver (pcl4)
lt: tvarkyklė (pcl4)

en: driver (bj10e)
lt: tvarkyklė (bj10e)

en: monochrome driver : bj10e at 360x360 dpi
lt: vienspalvė tvarkyklė : bj10e 360x360 dpi

en: driver (bj200)
lt: tvarkyklė (bj200)

en: monochrome driver : bj200 at 360x360 dpi
lt: vienspalvė tvarkyklė : bj200 360x360 dpi

en: driver (bjc600)
lt: tvarkyklė (bjc600)

en: monochrome or color driver : bjc600
lt: vienspalvė arba spalvinė tvarkyklė : bjc600

en: settings for the driver bjc600
lt: bjc600 tvarkyklės nuostatos

en: monochrome printing (using bjc600 -dBitsPerPixel=1)
lt: vienspalvis spausdinimas (naudojant bjc600 -dBitsPerPixel=1)

en: Ghostscript color printing (using bjc600 -dBitsPerPixel=8)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant bjc600 -dBitsPerPixel=8)

en: Ghostscript color printing (using bjc600 -dBitsPerPixel=16)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant bjc600 -dBitsPerPixel=16)

en: Floyd-Steinberg color printing (using bjc600 -dBitsPerPixel=24)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant bjc600 -dBitsPerPixel=24)

en: Floyd-Steinberg color printing (using bjc600 -dBitsPerPixel=32)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant bjc600 -dBitsPerPixel=32)

en: driver (bjc800)
lt: tvarkyklė (bjc800)

en: monochrome or color driver : bjc800
lt: vienspalvė arba spalvinė tvarkyklė : bjc800

en: monochrome printing (using bjc800 -dBitsPerPixel=1)
lt: vienspalvis spausdinimas (naudojant bjc800 -dBitsPerPixel=1)

en: Ghostscript color printing (using bjc800 -dBitsPerPixel=8)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant bjc800 -dBitsPerPixel=8)

en: Ghostscript color printing (using bjc800 -dBitsPerPixel=16)
lt: Ghostscript spalvinis spausdinimas (naudojant bjc800 -dBitsPerPixel=16)

en: Floyd-Steinberg color printing (using bjc800 -dBitsPerPixel=24)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant bjc800 -dBitsPerPixel=24)

en: Floyd-Steinberg color printing (using bjc800 -dBitsPerPixel=32)
lt: Floyd-Steinberg spalvinis spausdinimas (naudojant bjc800 -dBitsPerPixel=32)

en: drivers (bjc610)
lt: tvarkyklės (bjc610)

en: monochrome driver : bjc600 at 360x360 dpi (using -dBitsPerPixel=1)
lt: vienspalvė tvarkyklė : bjc600 360x360 dpi (naudojant -dBitsPerPixel=1)

en: high speed color printing on plain paper at 360x360 dpi (using bjc610a0.upp)
lt: greitas spalvinis spausdinimas ant paprasto popieriaus 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a0.upp)

en: color printing on plain paper at 360x360 dpi (using bjc610a1.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant paprasto popieriaus 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a1.upp)

en: color printing on coated paper at 360x360 dpi (using bjc610a2.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant padengto popieriaus 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a2.upp)

en: color printing on transparency film at 360x360 dpi (using bjc610a3.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant skaidruolio 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a3.upp)

en: color printing on back print film at 360x360 dpi (using bjc610a4.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant užpakalinio spausdinimo skaidruolio 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a4.upp)

en: color printing on fabric sheet at 360x360 dpi (using bjc610a5.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant struktūrinio lapo 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a5.upp)

en: color printing on glossy paper at 360x360 dpi (using bjc610a6.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant lygaus blizgančio popieriaus 360x360 dpi raiška (naudojant bjc610a6.upp)

en: color printing on high gloss film at 360x360 dpi (using bjc610a7.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant ypatingai lygaus blizgančio popieriaus, 360x360 dpi (naudojant bjc610a7.upp)

en: color printing on high resolution paper at 360x360 dpi (using bjc610a8.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant didelės raiškos popieriaus, 360x360 dpi ((naudojant bjc610a8.upp)

en: color printing on plain paper at 720x720 dpi (using bjc610b1.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant paprasto popieriaus, 720x720 dpi (naudojant bjc610b1.upp)

en: color printing on coated paper at 720x720 dpi (using bjc610b2.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant padengto popieriaus, 720x720 dpi (naudojant bjc610b2.upp)

en: color printing on transparency film at 720x720 dpi (using bjc610b3.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant skaidruolio, 720x720 dpi (naudojant bjc610b3.upp)

en: color printing on back print film at 720x720 dpi (using bjc610b4.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant užpakalinio spausdinimo skaidruolio, 720x720 dpi (naudojant bjc610b4.upp)

en: color printing on glossy paper at 720x720 dpi (using bjc610b6.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant lygaus blizgančio popieriaus, 720x720 dpi (naudojant bjc610b6.upp)

en: color printing on high gloss paper at 720x720 dpi (using bjc610b7.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant ypatingai lygaus blizgančio skaidruolio, 720x720 dpi (naudojant bjc610b7.upp)

en: color printing on high resolution paper at 720x720 dpi (using bjc610b8.upp)
lt: spalvinis spausdinimas ant didelės raiškos popieriaus, 720x720 dpi (naudojant bjc610b8.upp)

en: drivers (bjc6000)
lt: tvarkyklės (bjc6000)

en: Index value for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės indeksas.

en: ID string for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės ID eilutė.

en: Port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės prieigos Nr.

en: MPU-401 port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės MPU-401 prieigos Nr.

en: FM port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės FM prieigos Nr.

en: IRQ # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės IRQ Nr.

en: MPU-401 IRQ # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės MPU-401 IRQ Nr.

en: 1st DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 1-o DMA Nr.

en: Size of 1st DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 1-mo DMA dydis.

en: 2nd DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 2-ro DMA Nr.

en: Size of 2nd DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 2-ro DMA dydis.

en: Size of 1st DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 1-mo DMA kanalo dydis.

en: 8-bit DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 8 bitų DMA kanalas

en: 16-bit DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 16 bitų DMA Nr.

en: Size of 8-bit DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 8 bitų DMA kanalo dydis

en: Size of 16-bit DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 16 bitų DMA kanalo dydis

en: SB port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės SB prieigos Nr.

en: Game port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės žaidimo prieigos Nr.

en: DAC frame size for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DAC kadro dydis

en: ADC frame size for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės ADC kadro dydis

en: Index value for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės indeksas

en: ID string for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės ID eilutė

en: Enable this soundcard.
lt: Įjungti šią garso plokštę

en: DAC frame size in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės DAC kadro dydis, kB

en: ADC frame size in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės ADC kadro dydis, kB

en: Enable beep using PCM.
lt: Įjungti PC garsiakalbio pypsėjimą

en: WSS Port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės WSS prieigos Nr.

en: ID string  for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės ID eilutė

en: 8-bit DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 8 bitų DMA

en: Size of 8-bit DMA in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 8 bitų DMA dydis, kB

en: 16-bit DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 16 bitų DMA

en: Size of 16-bit DMA in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 16 bitų DMA dydis, kB

en: DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės DMA

en: Size of DMA in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės DMA dydis, kB

en: DAC frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DAC kadro dydis, kB

en: ADC frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės ADC kadro dydis, kB

en: Enable MPU-401 port.
lt: Įjungti MPU-401 prieigą

en: Enable FM OPL-3 synth.
lt: Įjungti FM OPL-3 sint.

en: Size of 2nd DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 2-ro DMA kanalo dydis.

en: Control port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės valdymo prieigos Nr.

en: SB port # for %1 driver.(optional).
lt: %1 tvarkyklės SB prieigos Nr. (nebūtina)

en: ISA PnP detection for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės ISA PnP detekcija.

en: Activate PCI bus power management for %1 soundcard.
lt: Aktyvuoti PCI magistralės galios valdymą %1 garso plokštei

en: Mixer devices # (0-1) for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės maišiklio įrenginio Nr. (0-1)

en: PCM devices # (0-4) for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės PCM įrenginio Nr. (0-4)

en: PCM subchannels # (1-16) for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės PCM  pokanalių Nr. (1-16)

en: MIDI devices # (0-2) for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės MIDI irenginių Nr. (0-2)

en: Number of sequencer ports for Emu10k1 WaveTable synth.
lt: Emu10k1 WaweTable sint. seqencer prieigų skaičius.

en: Maximum number of voices for WaveTable
lt: Maksimalus WaweTable balsų skaičius

en: DAC1 frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DAC1 kadro dydis, kB.

en: DAC2 frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DAC2 kadro dydis, kB.

en: FM port # for %1 driver.(optional).
lt: %1 tvarkyklės FM prieigos Nr.(nebūtina).

en: total buffer size in kB.
lt: visas buferio dydis, kB.

en: Enable MIDI MPU-401 for %1 driver.
lt: Įjungti %1 tvarkyklės MIDI MPU-401

en: PCM Playback subchannels for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės PCM Playback pokanaliai.

en: PCM Capture subchannels for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės PCM Capture pokanaliai.

en: Size of 8-bit DMA for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 8 bitų DMA dydis

en: Size of 1st DMA in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 1-mo DMA dydis, kB.

en: Size of 2nd DMA in kB for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės 2-ro DMA dydis, kB.

en: Joystick DAC level 0.59V-4.52V or 0.389V-2.98V for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės vairalazdės DAC lygis 0.59V-4.52V arba 0.389V-2.98V.

en: GF1 voices for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės GF1 balsai

en: Reserved PCM voices for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės rezervuoti PCM balsai

en: GF1 port # for %1 driver.(optional).
lt: %1 tvarkyklės GF1 prieigos Nr.(nebūtina)

en: GF1 IRQ # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės GF1 IRQ Nr.

en: GF1 DMA # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės GF1 DMA Nr.

en: Used GF1 voices for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklei panaudoti GF1 balsai.

en: Consumer playback frame size in kB.
lt: Vartotojo playback kadro dydis, kB.

en: Consumer capture frame size in kB.
lt: Vartotojo capture kadro dydis, kB.

en: Professional playback frame size in kB.
lt: Profesionalaus playback kadro dydis, kB.

en: Professional capture frame size in kB.
lt: Profesionalaus capture kadro dydis, kB.

en: Playback frame size in kB.
lt: Playback kadro dydis, kB.

en: Capture frame size in kB.
lt: Capture kadro dydis, kB.

en: MIC capture frame size in kB.
lt: MIC cpature kadro dydis, kB.

en: AC'97 codec clock (default 48000Hz).
lt: AC'97 codec taktinis dažnis (įprastas 48000Hz)

en: Tone control (TEA6330T - i2c bus) port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės tono valdymo (TEA6330T - i2c magistralė) prieiga.

en: Effects enable for %1 driver.
lt: Įjungti efektus %1 tvarkyklei

en: DSP rate for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DSP greitis

en: Enable external amp for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštei įjungti išorinį stiprintuvą

en: Index value for %1 MIDI.
lt: %1 MIDI indeksas.

en: ID string for %1 MIDI.
lt: %1 MIDI ID eilutė

en: Parallel port # for %1 MIDI.
lt: %1 MIDI lygiagrečios prieigos Nr.

en: Parallel IRQ # for %1 MIDI.
lt: %1 MIDI lygiagretaus IRQ Nr.

en: Force to use AC97 codec for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštei naudoti AC97 codec.

en: Set the top address of audio buffer for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštei nustatyti viršutinį audio buferio adresą.

en: Enable the cache for coefficient table access.
lt: Įjungti spartinančiąją atmintinę koficientų lentelei pasiekti.

en: WSS port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės WSS prieigos Nr.

en: MIDI port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės MIDI prieigos Nr.

en: Speaker size selection for 3D Enhancement mode: Desktop/Large Notebook/Small Notebook/HiFi.
lt: Garsiakalbio dydžio pasirinkimas 3D išplėstąjai veikai: Stacionaras/Didelis nešioj. komp./Mažas nešioj. komp./HiFi

en: WSS irq # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės WSS irq Nr.

en: MPU-401 irq # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės MPU-401 irq Nr.

en: Enable/disable specific RME96{52,36} soundcards. Use a list like "0,1" to specify on (1) or off (0) for up to 8 cards
lt: Įjungti/Išjungti specifines RM96(52,36) garso plokštes. Naudokite sąrašą, panašų į "0,1", norėdami įjungti (1) arba išjungti (0) iki 8 plokščių

en: Mic Auto-Gain-Control switch.
lt: Mikrofono automatinio stiprinimo įjungimas

en: ASP/CSP chip support.
lt: ASP/CSP lusto palaikymas.

en: AWE port # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės AWE prieigos Nr.

en: Number of sequencer ports for WaveTable synth
lt: WaveTable sint. sequencer prieigų skaicius

en: Divisor of rate.
lt: Tempo daliklis.

en: Number of MIDI ports.
lt: MIDI prieigų skaičius.

en: Enable this share soundcard.
lt: Įjungti šią bendrą garso plokštę.

en: PCM card # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės PCM plokštės Nr.

en: PCM device # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės PCM irenginio Nr.

en: PCM subchannel # for %1 driver.
lt: %1 tvarkyklės PCM pokanalio Nr.

en: Max number of contemporary open.
lt: Maksimalus atidarymų skaičius vienu metu.

en: DDMA-A size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DDMA-A dydis, kB.

en: DDMA-C size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DDMA-C dydis, kB.

en: Enable reverb (SRAM is present) for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštei įjungti reverberatorių (SRAM yra).

en: MIC Gain Enable for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštei įjungti mikrofono stiprinimą.

en: DDMA i/o base address for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės DDMA i/o pagrindinis adresas.

en: Foldback frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės foldback kadro dydis, kB.

en: S/PDIF frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės S/PDIF kadro dydis, kB.

en: Number of hardware channels assigned for PCM.
lt: Įtaiso kanalų skaičius, skirtas PCM.

en: Maximum memory size in kB for wavetable synth.
lt: Wavetable sint. maksimalus atmintinės dydis, kB.

en: MPU-401 port.
lt: MPU-401 prieiga.

en: FM playback frame size in kB.
lt: FM playback kadro dydis, kB.

en: Joystick support.
lt: Vairalazdės palaikymas.

en: MIDI devices # (0-4)
lt: MIDI įrenginių sk. (0-4)

en: Port # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos prieigos Nr.

en: IRQ # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos IRQ Nr.

en: 1st DMA # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos 1-mas DMA kan.

en: Size of 1st DMA # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos 1-mo DMA kan. dydis.

en: 2nd DMA # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos 2-ras DMA kan.

en: Size of 2nd DMA # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos 2-ro DMA kan. dydis.

en: port # for %1 interface.
lt: %1 sąsajos prieigos Nr.

en: IRQ # for ICS2115.
lt: ICS2115 IRQ Nr.

en: Port # for ICS2115.
lt: ICS2115 prieigos Nr.

en: FM port #.
lt: FM prieigos Nr.

en: Windows Sound System port #.
lt: Windows garso sistemos prieigos Nr.

en: ISA PnP detection for %1 soundcard..
lt: %1 garso plokštės ISA PnP detekcija..

en: ISA PnP Device ID (0x7532 or 0x7632)
lt: ISA PnP įrenginio ID (0x7532 arba 0x7632)

en: Direct AC'97 frame size in kB for %1 soundcard.
lt: %1 garso plokštės AC'97 tiesioginio kadro dydis, kB.

en: SuSE eMail Server
lt: SuSE elektroninio pašto serveris

en: Launch this module to configure your SuSE eMail Server.
lt: Norėdami suderinti SuSE elektroninio pašto serverį, paleiskite šį modulį

note: warning dialog message
en: You have to configure your network, first!
lt: Pirma turite suderinti savo tinklą!

note: warning dialog message
en: unable to modify IMP config!
lt: neišeina modifikuoti IMP konfigūracijos

en: Part 1/2
lt: Dalis 1/2

en: Setup a DNS Server
lt: Suderinti DNS serverį

en: Enter Admin Password:
lt: Įvesti administratoriaus slaptažodį:

en: Retype Password:
lt: Pakartoti slaptažodį:

note: help text SuSE eMail Server configuration part 1 of 3
en: <p>
    To complete the setup of your <b>SuSE eMail Server</b>
    you have to provide some additional information.
    If you want to use your Server as DNS Server, leave the Checkbox <i>"Setup a DNS Server"</i>
    selected. If you do not know, what a DNS Server is, or if you are unsure, leave it
    also selected, because it will not harm anything.
    </p>
lt: <p>
    Norėdami užbaigti <b>SuSE elektroninio pašto serverio</b>
    įdiegimą, jūs turite įvesti papildomos informacijos.
    Jei norite savo tarnybinę stotį naudoti kaip DNS serverį, palikite laukelį <i>"Suderinti
    DNS Serverį"</i> pažymėtu. Jei jūs nežinote kas yra DNS serveris arba jei nesate
    užtikrintas, taip pat palikite jį pažymėtu, kadangi tai jums nepridarys žalos.
    </p>

note: help text SuSE eMail Server configuration part 2 of 3
en: <p>
    If you do not know, what a <b>BaseDN</b> is, don't touch the default.  It was 
    determined to be a
    valid value from your currently configured Domainname.
    </p>
lt: <p>
    Jei nežinote kas yra <b>BaseDN</b>, nelieskite automatškai pateikiamos vertės.
    Ji teisingai nustatyta
    atsižvelgiant į jūsų sukonfigūruotą dabartinį domeno vardą.
    </p>

note: help text SuSE eMail Server configuration part 3 of 3
en: <p>
    Please also choose a safe password and <b>don't forget it</b>. It will be required 
    to
    administer your <b>SuSE eMail Server</b>.
    </p>
lt: <p>
    Taip pat prašome pasirinkti saugų slaptažodį bei <b>jo nepamiršti</b>. Jums jo
    prireiks administruojant savo <b>SuSE elektroninio pašto tarnybinę stotį</b>.
    </p>

note: warning dialog message
en: Please enter a password with at least 5 characters
lt: Prašome įvesti mažiausiai 5 simbolių slaptažodį

note: warning dialog message
en: Password have to be identical
lt: Slaptažodis turi būti identiškas

en: Select your Country
lt: Pažymėkite jūsų šalį

en: Part 2/2
lt: Dalis 2/2

en: &Company / Organization
lt: &Firma / Organizacija

note: help text SuSE eMail Server configuration part 1 of 3
en: <p>
    In this last step, please enter the name of your Company and select
    a country from the list.
    </p>
lt: <p>
    Šiame paskutiniame žingsnyje prašome įvesti jūsų firmą ir iš
    sąrašo pasirinkti šalį.
    </p>

note: help text SuSE eMail Server configuration part 2 of 3
en: <p>
    The name of your Company will be used at many different parts of your server,
    e.g. in the global Addressbook.
    </p>
lt: <p>
    Jūsų firmos vardas bus naudojamas įvairiose jūsų tarnybinės stoties vietose,
    pvz. globalioje adresų knygelėje.
    </p>

note: help text SuSE eMail Server configuration part 3 of 3
en: <p>
    The country code is a two letter code defined by ISO 3166. It will be needed later to
    create certificates.
    </p>
lt: <p>
    Šalies kodas - tai ISO 3166 nustatytas dviejų raidžių kodas. Jo reikės vėliau
    kuriant sertifikatus.
    </p>

note: warning dialog message
en: Unable to make a backup of /etc/postfix/main.cf!
    You won't be able to use the restore function of the Expert Postfix Configuration!
lt: Neišeina padaryti /etc/postfix/main.cf atsarginės kopijosJums neišeis panaudoti Postfix Eksperto Konfigūracijos atstatymo funkcijos!

note: warning dialog message
en: starting LDAP server failed, maybe it is already running...
lt: LDAP serverio paleidimas nutrūko. Galbūt jis jau paleistas...

note: warning dialog message
en: starting INETD failed, maybe it is already running...
lt: INETD paleidimas nutrūko. Galbūt jis jau paleistas...

note: warning dialog message
en: Adding base entries to LDAP server failed
lt: Į LDAP serverį nepavyko įdėti pagrindinių įrašų

note: warning dialog message
en: Adding mailadmin to LDAP server failed
lt: Į LDAP serverį nepavyko įdėti mailadmin

note: warning dialog message
en: Adding mailadmin to IMAP server failed
lt: Į IMAP serverį nepavyko įdėti mailadmin

note: warning dialog message
en: Error creating subfolders folder for mailadmin
lt: Kuriant mailadmin subkatalogo katalogą įvyko klaida

note: warning dialog message
en: Unable to generate master key for the fetch mail interface
lt: Pašto priėmimo sąsajai neišeina sugeneruoti pagrindinio rakto

note: propagate rc.config data to system
en: One moment please...
lt: Truputį palaukite...

note: Error msg
en: The password of user cyrus could not be set!
    You won't be able to login!
lt: Neišeina nustatyti cyrus vartotojo slaptažodžio!
    Jūs negalėsite prisijungti!

en: The installation of your SuSE eMail Server has finished successfully!
    Have a lot of fun!
lt: SuSE elektorninio pašto serverio įdiegimas sėkmingai užbaigtas!
    Sėkmės darbe!

en: Network and Internet
lt: Tinklas ir internetas

en: Don't show
lt: Nerodyti

en: Please insert the directory, where
    the packages from CD %1 are located.
lt: Prašome įvesti katalogą, kuriame
    yra paketai iš CD %1.

en: Configure boot-mode
lt: Derinti pakrovimo veiką

en: <P>Launch this module to configure boot-mode and kernel.
    </P>
    <P>You need to be logged in as <i>root</i> in order to
    do this.</P>
lt: <P>Norėdami derinti sistemos pakrovimą ir branduolį, paleiskite šį modulį.
    </P>
    <P>Jei norite tai daryti, jums reikia būti prisijungus root
    teisėmis.</P>

en: Subdialog for %1
lt: %1 subdialogas

en: Back
lt: Atgal

en: Next
lt: Toliau

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Finish
lt: Pabaigti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: <p>If you want to set a special option, press the <b>Options</b> button.
    Most users won't need this.</p>
lt: <p>Jei norite nustatyti specialų parametrą, spauskite mygtuką <b>Parametrai</b>.
    Daugumai vartotojų to nereikia.</p>

en: <p>If you have more than one sound card, you can press <b>Skip</b> to
    configure an other card than the one that is displayed on the right.</p>
lt: <p>Jei turite daugiau nei vieną garso plokštę ir norite derinti kitą
    plokštę, nei ta, kuri rodoma dešinėje, galite spausti <b>Praleisti</b>.</p>

en: Options
lt: Parametrai

en: <P>The color modes for the driver hpdj:<BR>
    mono:   Print in black.<BR>
    CMY:    Print in cyan, magenta and yellow only.<BR>
    CMY+K:  Print with all four inks, but never mix black with one of the others.<BR>
    CMYK:   Print with all four inks (not for the HP DeskJet 550C but for modern inkjet printers).</P>
lt: <P>Spalvines veikos hpdj tvarkyklėi:<BR>
    mono:   Spausdinti juodai.<BR>
    CMY:    Spausdinti vien tik žydra, violetine ir geltona.<BR>
    CMY+K:  Spausdinti visais keturiais rašalais, bet niekada nemaišyti juodo su kitais.<BR>
    CMYK:   Spausdinti visais keturiais rašalais (moderniems rašaliniams spausdintuvams, ne HP DeskJet 550C).</P>

en:  and compatible printers
lt: HP DeskJet 500C bei su juo suderinami spausdintuvai

en: lq850 (using the LQ850 emulation)
lt: lq850 (naudojant  LQ850 emauliavimą)

en: color printing at 360x360 dpi for any Stylus Color printer (using stcany.upp)
lt: spalvinis spausdinimas 360x360 dpi bet kuriam Stylus Color spausdintuvui (naudojant stcany.upp)

en: color printing for Stylus Color II at 720x720 dpi (using stc2_h.upp)
lt: Stylus Color II spalvinis spausdinimas 720x720 dpi (naudojant stc2_h.upp)

en: color printing for Stylus Color IIs at 720x720 dpi (using stc2s_h.upp)
lt: Stylus Color IIs spalvinis spausdinimas 720x720 dpi (naudojant stc2s_h.upp)

en: monochrome driver : hpdj at 300x300 dpi
lt: vienspalvė tvarkyklė : hpdj 300x300 dpi

en: driver : cdj550
lt: tvarkyklė : cdj550

en: <P>A resolution of 600x600 works only on some spečial printers.</P>
lt: <P>600x600 raiška veikia tik kai kuriems spausdintuvams.</P>

en: color printing for the HP DeskJet 850C (using hpdj -sModel=850C)
lt: HP DeskJet 850C spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sModel=850C)

en: color printing for the HP DeskJet 855C (using hpdj -sModel=855C)
lt: HP DeskJet 855C spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sModel=855C)

en: color printing (using hpdj -sModel=unspec)
lt: spalvinis spausdinimas (naudojant hpdj -sModel=unspec)

en: settings for the driver
lt: bjc800 tvarkyklės nuostatos
