YaST2 (memory) - en to bg translation catalogue (537 entries)

note: we called isax (to generate a XF86Config file), isax failed MsgBox
en: Error creating X11 configuration.
    Please use SaX (sax) later.
bg: Грешка при създаването на конфигурационния файл за X11.
    Моля използвайте SaX (sax) по-късно.

note: we called isax (to generate a XF86Config file), isax failed MsgBox
en: Error creating X11 configuration.
    Please use SaX (sax) later.
bg: Грешка при създаването на конфигурационния файл за X11.
    Моля използвайте SaX (sax) по-късно.

note: Just for safety
en: The LILO boot sector will be written on a floppy disk.
    Please insert a formatted floppy and confirm with 'OK'.
bg: Стартиращия сектор на LILO ще бъде записан на флопи диск.
    Моля поставете форматирана дискета и потвърдете с 'OK'.

note: data saved to floppy disk
en: The LILO boot sector has been written to floppy disk.
bg: Стартиращия сектор на LILO беше записан на флопи диск.

note: boot write to floppy failed
en: Couldn't write LILO boot sector to the floppy.
    Please check that the floppy disk is formatted
    and that the write protection is removed.
    Do you want to try again?
bg: Не може да се запише стартиращия сектор на LILO на 
    флопи диск.
    Моля проверете дали дискетата е форматирана
    и дали не е защитена срещу запис.
    Искате ли да опитате отново?

en: The LILO boot sector has been written to disk. You can restore
    the old boot sector in the installed system with "lilo -u %1"
bg: Стартиращия сектор на LILO беше записан на диска. Можете да
    възтановите стария стартов сектор на диска в инсталираната
    система със следния команден ред "lilo -u %1"

note: User account information, forename or first name
en: Your first name please:
bg: Собствено име:

note: entry widget for login-name and pushbutton to generate a login name from forename and surname
en: User login:
bg: Име на потребител:

note: push button to generate a login name from first and last name
en: &Suggestion
bg: &Предложение

note: User account information, first version of user password, both versions must match
en: Enter a password:
bg: Въведете парола:

note: User account information, second version of user password, retyped to avoid typos
en: Re-enter the password for verification:
bg: Въведете паролата отново за сверка:

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The name information is not complete, the user is asked to complete the information
en: Please enter your name.
bg: Моля въведете името си.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The loginname is empty (no user input).
en: You didn't enter a loginname.
    Please try again.
bg: Вие не въведохте потребителско име
    Моля, опитайте отново.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The loginname must have a size between 2 and 8 characters.
en: The login name must have a size between 2 and 8 characters.
    Please try again.
bg: Потребителското име трябва да съдържа между 2 и 8  знака.
    Моля, опитайте отново.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The login name may contain only certain characters and must begin with a letter.
en: The login name may contain only
    lower case letters and digits
    and must begin with a letter.
    Please try again.
bg: Потребителското име може да  съдържа само
    малки  букви и цифри
    и трябва да започва с буква
    Моля, опитайте отново.

note: Tell the user that the login he entered conflicts with predefined logins in the passwd file.
en: There is a conflict between the entered
    login name and a predefined login name.
    
    Please try another one.
bg: Има конфликт между въведеното от Вас
    потребителско име и вече дефинираните в
    Системата.
    
    Моля, опитайте с друго  име.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The two user password information do not match
en: The first and the second version
    of the password are different.
    Please try again.
bg: Първата и втората версия
    на паролата се различават!
    Моля въведете ги отново.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The first user password information is empty (no user input)
en: You didn't enter a password.
    Please try again.
bg: Вие не въведохте парола.
    Моля въведете ги отново.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The user password information must have a minimal size - 5 characters.
en: The password must have at least 5 characters.
    Please try again.
bg: Паролата трябва да съдържа поне 5 символа.
    Моля, опитайте отново.

note: There is a check whether the information from the UI is correct and complete.  The user password may contain only certain characters
en: The password may only contain the following characters:
     0..9, a..z, A..Z, and any of "#* ,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Please try again.
bg: Паролата може да съдържа само изброените символи:
     0..9, a..z, A..Z  и  "#* ,.;:._-+!$%&/|?{[()]}".
    Моля опитайте отново.

note: normally the target is located on hard disks. Here no hard disks can be found. YaST2 cannot install - now the fallback YaST must be used
en: No disks found, please use the update CD for installation.
bg: Не намерих твърд диск, моля използвайте Компакт Диск #2

note: there is a selection from that one option has to be chosen - at the moment no option is chosen
en: You have to choose one of the
    options in order to continue.
bg: Трябва да изберете една от
    възможностите за да продължа..

en: Finishing the installation
bg: Довършвам инсталацията

en: <p>
    Normally, this will take a couple of minutes. Please wait...
    </p>
    <p>
    <tt>SuSEconfig</tt> has to initialize your SuSE Linux system.  Depending on
    the CPU and the amount of memory, this procedure can take some time.
    </p>
    <br>
bg: <p>
    Обикновено това отнема няколко минути. Моля изчакайте...
    </p>
    <p>
    <tt>SuSEconfig</tt> трябва да инициализира Вашата SuSE Linux Система
    В зависимост от процесора и количеството оперативната памет,
    тази процедура може да отнеме известно време.
    </p>
    <br>

note: list exhausted restart at 0 advise user to insert the right CD
en: Please insert CD %1.
bg: Моля въведете CD %1.

note: inform user about current CD
en: %1
    Currently CD %2 is inserted.
bg: %1
    В момента е въведен CD %2.

note: Announce number of packages that will be installed
en: Installing %1 software packages
bg: Инсталирам %1 софтуерни пакета

note: Label for disk usage progress bar
en: Disk Usage
bg: Употреба на диска

note: Cancel button
en: &Cancel
bg: &Откажи

note: report software will be installed
en: <p>
    The selected software will be installed.
    </p>
    
    <p>
    And if you're feeling bored watching this screen take the time to
    browse through appendix F of
    the manual; this appendix tries to answer <em>Frequently Asked
    Questions</em> (FAQ).
    </p>
    
    <p>
    Don't hesitate to have a look at the <em>SuSE Support Database</em> 
    (http://sdb.suse.de) if you want to know more about the
    software coming with <b>SuSE Linux</b>.
    </p>
    <br>
bg: <p>
    Ще бъде инсталиран избрания софтуеър
    </p>
    
    <p>
    В случай, че се чувствате оттегчен от наблюдаването на този екран
    използвайте времето  за  да прегледате Приложение Е на
    Ръководството; това приложение се опитва да отговори на<em>Често Задаваните Въпроси</em> (Frequently Asked Questions-FAQ).
    </p>
    
    <p>
    Не се колебайте да прегледате и <em>SuSE Support-Datenbase</em> 
    (http://sdb.suse.de) ако искате да узнаете повече за
    софтуерът включен в  <b>SuSE Linux</b> дистрибуцията.
    </p>
    <br>

note: inform user about installation progress
en: %1 packages installed
bg: Инсталирани са %1 пакет(и)

note: in case of cancel ask user if he really wants to quit installation
en: Do you really want
    to quit the installation?
bg: Наистина ли желаете да
    прекратите инсталацията?

en: RPM returned an error
bg: RPM върна грешка

en: The packager returned an unknown code
bg: Менижърът на пакети (RPM) върна непознат код

en: Couldn't setup swap partition %1
bg: Не успях да подготвя  swap дял %1

note: title for selection box 'mouse'
en: Please choose your mouse type from the list
bg: Моля изберете типа на вашата мишка от списъка

en: Mouse configuration
bg: Конфигуриране на мишката

note: title for selection box 'keyboard layout'
en: Keyboard layout
bg: Клавиатурна подредба

note: title for selection box 'timezone'
en: Timezone
bg: Времева зона

note: title for textentry widget to test your keyboard setting
en: Test your keyboard
bg: Тук можете да тествате клавиатурата

note: back pushbutton: the user input is ignored and the last dialog is called
en: &Back
bg: &Назад

note: next pushbutton: the user input is checked and the next dialog is called
en: &Next
bg: &Следващ

note: "OK" button for timeout message: Close popup dialog (i.e. confirm the message)
en: &OK
bg: &ОК

note: KiloByte abbreviated
en: KB
bg: КБ

note: MegaByte abbreviated
en: MB
bg: МБ

note: GigaByte abbreviated
en: GB
bg: ГБ

en: English (US)
bg: Английска (САЩ)

en: English (UK)
bg: Английска (Великобритания)

en: German
bg: Германска

en: German (Swiss)
bg: Германска (Швейц)

en: French
bg: Френска

en: French (Switzerland)
bg: Френска (Швейцарска)

en: Spanish
bg: Испанска

en: Italian
bg: Италиянска

en: Portugese
bg: Португалска

en: Portugese (Brazil)
bg: Португалска (Бразилия)

en: Greek
bg: Гръцка

en: Dutch
bg: Холандска

en: Danish
bg: Датска

en: Norwegian
bg: Норвежка

en: Swedish
bg: Шведска

en: Finnish
bg: Финландска

en: Czech
bg: Чешка

en: Czech (qwerty)
bg: Чешка (qwerty)

en: Hungarian
bg: Унгарска

en: Polish
bg: Полска

en: Russian
bg: Руска

en: Japanese
bg: Японска

en: PS/2 mouse (Aux-port)
bg: PS/2 мишка (Aux-порт)

en: Microsoft compatible serial mouse - (ttyS0 - COM1)
bg: Майкрософт съвместима серийна мишка - (ttyS0 - COM1)

en: Microsoft compatible serial mouse - (ttyS1 - COM2)
bg: Майкрософт съвместима серийна мишка - (ttyS1 - COM2)

en: Microsoft Intellimouse - 3 buttons and wheel - (ttyS0 - COM1)
bg: Майкрософт Intellimouse - 3 бутона и колелце - (ttyS0 - COM1)

en: Microsoft Intellimouse - 3 buttons and wheel - (ttyS1 - COM2)
bg: Майкрософт Inellimouse - 3 бутона и колелце - (ttyS1 - COM2)

en: Mouse Systems serial mouse - (ttyS0 - COM1)
bg: Обикновенна серийна мишка - (ttyS0 - COM1)

en: Mouse Systems serial mouse - (ttyS1 - COM2)
bg: Обикновенна серийна мишка (ttyS1 - COM2)

en: Mouse Man protocol (serial Logitech mouse) - (ttyS0 - COM1)
bg: Мишка поддържаща Man протокол (серийна - Logitech) - (ttyS0 - COM1)

en: Mouse Man protocol (serial Logitech mouse) - (ttyS1 - COM2)
bg: Мишка поддържаща Man протокол (серийна - Logitech) - (ttS1 - COM2)

en: Old Logitech serial mouse (series 9) - (ttyS0 - COM1)
bg: Стар модел серийна мишка на Logitech (серия 9) - (ttyS0 - COM1)

en: Old Logitech serial mouse (series 9) - (ttyS1 - COM2)
bg: Стар модел серийна мишка на Logitech (серия 9) - (ttyS1 - COM2)

en: MSC 3-Byte (serial mouse) - (ttyS0 - COM1)
bg: MSC 3-Byte (серийна мишка) - (ttyS0 - COM1)

en: MSC 3-Byte (serial mouse) - (ttyS1 - COM2)
bg: MSC 3-Byte (серийна мишка) - (ttyS1 - COM2)

en: Oldest 2-button serial mouse - (ttyS0 - COM1)
bg: Старa 2-бутоннa серйнa мишкa - (ttyS0 - COM1)

en: Oldest 2-button serial mouse - (ttyS1 - COM2)
bg: Стара 2-бутонна серийна мишка - (ttyS1 - COM2)

en: Plug-and-Play mice - (ttyS0 - COM1)
bg: PnP мишка - (ttyS0 - COM1)

en: Plug-and-Play mice - (ttyS1 - COM2)
bg: PnP мишка - (ttyS1 - COM2)

en: C&T 82C710 mouse
bg: C&T 82C710 мишка

en: NONE
bg: Без мишка

en: Africa/Abidjan
bg: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
bg: Африка/Акра

en: Africa/Addis_Ababa
bg: Африка/Адис_Абеба

en: Africa/Algiers
bg: Африка/Алжир

en: Africa/Asmera
bg: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
bg: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
bg: Африка/Бангуи

en: Africa/Banjul
bg: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
bg: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
bg: Африка/Блантайър

en: Africa/Brazzaville
bg: Африка/Бразавил

en: Africa/Bujumbura
bg: Африка/Бужумбра

en: Africa/Casablanca
bg: Африка/Казабланка

en: Africa/Ceuta
bg: Африка/Цеута

en: Africa/Conakry
bg: Африка/Конакру

en: Africa/Dakar
bg: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
bg: Африка/Дар_ес_Салаам

en: Africa/Djibouti
bg: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
bg: Африка/Доуала

en: Africa/El_Aaiun
bg: Африка/Ел_Ааиун

en: Africa/Freetown
bg: Африка/Фрийтаун

en: Africa/Gaborone
bg: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
bg: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
bg: Африка/Йоханесбург

en: Africa/Kampala
bg: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
bg: Африка/Картоум

en: Africa/Kigali
bg: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
bg: Африка/Киншаса

en: Africa/Lagos
bg: Африка/Логос

en: Africa/Libreville
bg: Африка/Либревил

en: Africa/Lome
bg: Африка/Лоум

en: Africa/Luanda
bg: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
bg: Африка/Лубумбаши

en: Africa/Lusaka
bg: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
bg: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
bg: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
bg: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
bg: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
bg: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
bg: Африка/Монровиа

en: Africa/Nairobi
bg: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
bg: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
bg: Африка/Ниамей

en: Africa/Nouakchott
bg: Африка/Ноуакчот

en: Africa/Ouagadougou
bg: Африка/Оуагадоугоу

en: Africa/Porto-Novo
bg: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
bg: Африка/Сао_Томе

en: Africa/Timbuktu
bg: Африка_Тимбукту

en: Africa/Tunis
bg: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
bg: Африка/Уиндхоек

en: Africa/Cairo
bg: Африка/Кайро

en: Africa/Tripoli
bg: Африка/Триполи

en: America/Anguilla
bg: Африка/Ангуила

en: America/Antigua
bg: Африка/Антигуа

en: America/Araguaina
bg: Африка/Арагуана

en: America/Aruba
bg: Африка/Аруба

en: America/Asuncion
bg: Африка/Асунсион

en: America/Barbados
bg: Африка/Барбадос

en: America/Belem
bg: Африка/Белем

en: America/Belize
bg: Америка/Билайз

en: America/Bogota
bg: Америка/Богота

en: America/Boise
bg: Америка/Боиз

en: America/Buenos_Aires
bg: Америка/Буйнос_Айрес

en: America/Cancun
bg: Америка/Канкун

en: America/Caracas
bg: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
bg: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
bg: Америка/Кайен

en: America/Cayman
bg: Америка/Кайман

en: America/Chihuahua
bg: Америка/Чихуаха

en: America/Cordoba
bg: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
bg: Америка/Коста_Рика

en: America/Cuiaba
bg: Америка/Куиаба

en: America/Curacao
bg: Америка/Куракао

en: America/Dawson
bg: Америка/Даусон

en: America/Dawson_Creek
bg: Америка/Даусон_Криик

en: America/Dominica
bg: Америка/Доменика

en: America/El_Salvador
bg: Америка/Ел_Салвадор

en: America/Ensenada
bg: Америка/Енсенада

en: America/Fortaleza
bg: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
bg: Америка/Глейс_Бей

en: America/Godthab
bg: Америка/Годхаб

en: America/Goose_Bay
bg: Америка/Гуус_Бей

en: America/Grand_Turk
bg: Америка/Гранд_Турк

en: America/Grenada
bg: Америка/Гранада

en: America/Guadeloupe
bg: Америка/Гуаделупа

en: America/Guatemala
bg: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
bg: Америка/Гуайакуил

en: America/Guyana
bg: Америка/Гуйана

en: America/Indiana
bg: Америка/Индиана

en: America/Inuvik
bg: Америка/Инуйк

en: America/Iqaluit
bg: Америка/Икалуит

en: America/Jujuy
bg: Америка/Джую

en: America/Juneau
bg: Америка/Джунеу

en: America/La_Paz
bg: Америка/Ла_Паз

en: America/Lima
bg: Америка/Лима

en: America/Louisville
bg: Америка/Луисвил

en: America/Maceio
bg: Америка/Макейо

en: America/Managua
bg: Америка/Манагуа

en: America/Martinique
bg: Америка/Мартинику

en: America/Mendoza
bg: Америка/Мендоса

en: America/Menominee
bg: Америка/Меноминий

en: America/Miquelon
bg: Америка/Миkуелон

en: America/Montevideo
bg: Америка/Монтевидео

en: America/Montserrat
bg: Америка/Монтсарат

en: America/Nassau
bg: Америка/Насау

en: America/Nipigon
bg: Америка/Нипигон

en: America/Nome
bg: Америка/Ноум

en: America/Panama
bg: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
bg: Америка/Пангниртуг

en: America/Paramaribo
bg: Америка/Парамарибо

en: America/Port-au-Prince
bg: Америка/Порт_ау_Принс

en: America/Port_of_Spain
bg: Америка/Порт_оф_Спейн

en: America/Porto_Velho
bg: Америка/Порто_Велхо

en: America/Puerto_Rico
bg: Америка/Пуерто_Рико

en: America/Rainy_River
bg: Америка/Рейни_Ривър

en: America/Rankin_Inlet
bg: Америка/Ранкин_Инлет

en: America/Rosario
bg: Америка/Росарио

en: America/Santo_Domingo
bg: Америка/Санто_Доминго

en: America/Scoresbysund
bg: Америка/Скоресбайсунд

en: America/St_Kitts
bg: Америка/Свети_Китс

en: America/St_Lucia
bg: Америка/Света_Лусия

en: America/St_Vincent
bg: Америка/Свети_Винсент

en: America/Swift_Current
bg: Америка/Суифт_Карънт

en: America/Tegucigalpa
bg: Америка/Тегукигалпа

en: America/Thule
bg: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
bg: Америка/Тъндар_Бей

en: America/Tortola
bg: Америка/Тортола

en: America/Virgin
bg: Америка/Девица

en: America/St_Thomas
bg: Америка/Свети_Томас

en: America/Yakutat
bg: Америка_Якутат

en: America/Yellowknife
bg: Америка/Йелоукнайф

en: America/Porto_Acre
bg: Америка/Порто_Акре

en: America/Noronha
bg: Америка/Норонха

en: America/Sao_Paulo
bg: Америка/Сау_Пауло

en: America/Manaus
bg: Америка/Манаус

en: America/Halifax
bg: Америка/Халифакс

en: America/Winnipeg
bg: Америка/Уинипег

en: America/Montreal
bg: Америка/Монреал

en: America/Edmonton
bg: Америка/Едмонт

en: America/St_Johns
bg: Америка/Свети_Джонс

en: America/Vancouver
bg: Америка/Ванкувър

en: America/Regina
bg: Америка/Регина

en: America/Whitehorse
bg: Америка/Уайтхорс

en: America/Santiago
bg: Америка/Сантяго

en: America/Havana
bg: Америка/Хавана

en: America/Jamaica
bg: Америка/Ямайка

en: America/Tijuana
bg: Америка/Тиуана

en: America/Mazatlan
bg: Америка/Мазатлан

en: America/Mexico_City
bg: Америка/Мексико_Град

en: America/Anchorage
bg: Америка/Анчорадж

en: America/Adak
bg: Америка/Адак

en: America/Atka
bg: Америка/Атка

en: America/Phoenix
bg: Америка/Феникс

en: America/Chicago
bg: Америка/Чикаго

en: America/Fort_Wayne
bg: Америка/Форт_Уайан

en: America/Indianapolis
bg: Америка/Индианополис

en: America/Knox_IN
bg: Америка/Кнокс_ИН

en: America/Detroit
bg: Америка/Детройт

en: America/Denver
bg: Америка/Денвър

en: America/Shiprock
bg: Америка/Шипрок

en: America/Los_Angeles
bg: Америка/Лос_Анжелис

en: America/New_York
bg: Америка/Ню_Йорк

en: Antarctica/Casey
bg: Антарктида/Касей

en: Antarctica/Davis
bg: Антарктида/Дейвис

en: Antarctica/DumontDUrville
bg: Антарктида/ДюмонтДюрвайл

en: Antarctica/Mawson
bg: Антарктида/Маусон

en: Antarctica/Palmer
bg: Антарктида/Палмър

en: Antarctica/South_Pole
bg: Антарктида/Саут_Поул

en: Antarctica/McMurdo
bg: Антарктида/МакМурдо

en: Antarctica/Syowa
bg: Антарктида/Сейова

en: Arctic/Longyearbyen
bg: Артика/Лонгйърбайн

en: Asia/Aden
bg: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
bg: Азия/Алмати

en: Asia/Amman
bg: Азия/Аман

en: Asia/Anadyr
bg: Азия/Анадир

en: Asia/Aqtau
bg: Азия/Актау

en: Asia/Aqtobe
bg: Азия/Актобе

en: Asia/Ashkhabad
bg: Азия/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
bg: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
bg: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
bg: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
bg: Азия/Банкок

en: Asia/Beirut
bg: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
bg: Азия/Бишкек

en: Asia/Brunei
bg: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
bg: Азия/Калкута

en: Asia/Chungking
bg: Азия/Чунгкинг

en: Asia/Colombo
bg: Азия/Коломбо

en: Asia/Dacca
bg: Азия/Дака

en: Asia/Damascus
bg: Азия/Дамаск

en: Asia/Dubai
bg: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
bg: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
bg: Азия/Газа

en: Asia/Harbin
bg: Азия/Харбун

en: Asia/Irkutsk
bg: Азия/Аркуткс

en: Asia/Jakarta
bg: Азия/Джакарта

en: Asia/Jayapura
bg: Азия/Джайпура

en: Asia/Kabul
bg: Азия/Кабул

en: Asia/Kamchatka
bg: Азия/Камчатка

en: Asia/Karachi
bg: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
bg: Азия/Кашгар

en: Asia/Katmandu
bg: Азия/Катманду

en: Asia/Krasnoyarsk
bg: Азия/Красноярск

en: Asia/Kuala_Lumpur
bg: Азия/Куала_Лампур

en: Asia/Kuching
bg: Азия/Кучинг

en: Asia/Kuwait
bg: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
bg: Азия/Макао

en: Asia/Magadan
bg: Азия/Магадан

en: Asia/Manila
bg: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
bg: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
bg: Азия/Никозия

en: Asia/Novosibirsk
bg: Азия/Новосибирск

en: Asia/Omsk
bg: Азия/Омск

en: Asia/Phnom_Penh
bg: Азия/Пном_Пен

en: Asia/Pyongyang
bg: Азия/Пьонгян

en: Asia/Qatar
bg: Азия/Катар

en: Asia/Rangoon
bg: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
bg: Азия/Риад

en: Asia/Saigon
bg: Азия/Сайгон

en: Asia/Samarkand
bg: Азия/Самарканд

en: Asia/Tashkent
bg: Азия/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
bg: Азия/Тбилиси

en: Asia/Thimbu
bg: Азия/Тимбу

en: Asia/Ujung_Pandang
bg: Азия/Уйянг_Панданг

en: Asia/Ulan_Bator
bg: Азия/Улан_Батор

en: Asia/Urumqi
bg: Азия/Урумки

en: Asia/Vientiane
bg: Азия/Вейнтайн

en: Asia/Vladivostok
bg: Азия/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
bg: Азия/Якутск

en: Asia/Yekaterinburg
bg: Азия/Екатеринбурк

en: Asia/Yerevan
bg: Азия/Ереван

en: Asia/Hong_Kong
bg: Азия/Хонк_Конг

en: Asia/Tehran
bg: Азия/Техеран

en: Asia/Jerusalem
bg: Азия/Ерусалим

en: Asia/Tel_Aviv
bg: Азия/Тел_Авив

en: Asia/Tokyo
bg: Азия/Токио

en: Asia/Riyadh87
bg: Азия/Рияд87

en: Asia/Riyadh88
bg: Азия/Риад/88

en: Asia/Riyadh89
bg: Азия/Риад89

en: Asia/Shanghai
bg: Азия/Шанхай

en: Asia/Taipei
bg: Азия/Тайпей

en: Asia/Seoul
bg: Азия/Сеул

en: Asia/Singapore
bg: Азия/Сингапур

en: Asia/Istanbul
bg: Азия/Истанбил

en: Atlantic/Azores
bg: Атлантически_Океан/Азорес

en: Atlantic/Bermuda
bg: Атлантически_Океан/Бермуда

en: Atlantic/Canary
bg: Атлантически_Океан/Канари

en: Atlantic/Cape_Verde
bg: Атлантически_Океан/Капо_Верде

en: Atlantic/Faeroe
bg: Атлантически_Океан/Фаерое

en: Atlantic/Jan_Mayen
bg: Атлантически_Океан/Жан_Майен

en: Atlantic/Madeira
bg: Атлантически_Океан/Мадейра

en: Atlantic/South_Georgia
bg: Атлантически_Океан/Южна_Джорджия

en: Atlantic/St_Helena
bg: Атлантичеки_Океан/Света_Елена

en: Atlantic/Stanley
bg: Атлантически_Океан/Станлей

en: Atlantic/Reykjavik
bg: Атлантическия_Океан/Рейкявик

en: Australia/Lindeman
bg: Австралия/Линдеман

en: Australia/Lord_Howe
bg: Австралия/Лорд_Хоу

en: Australia/LHI
bg: Австралия/Ли

en: Australia/North
bg: Австралия/Норд

en: Australia/Darwin
bg: Австралия/Дарвин

en: Australia/Queensland
bg: Австралия/Куинсланд

en: Australia/Brisbane
bg: Австралия/Бризбейн

en: Australia/South
bg: Австралия/Соут

en: Australia/Adelaide
bg: Австралия/Аделаида

en: Australia/Sydney
bg: Австралия/Сидни

en: Australia/ACT
bg: Австралия/АКТ

en: Australia/Canberra
bg: Австралия/Канбера

en: Australia/NSW
bg: Австралия/NSW

en: Australia/Tasmania
bg: Австралия/Тасмания

en: Australia/Hobart
bg: Австралия/Хобърт

en: Australia/Victoria
bg: Австралия/Виктория

en: Australia/Melbourne
bg: Австралия/Мелбърн

en: Australia/West
bg: Австралия/Уест

en: Australia/Perth
bg: Австралия/Перт

en: Australia/Yancowinna
bg: Австралия/Янковина

en: Australia/Broken_Hill
bg: Австралия/Брокен_Хил

en: Brazil/Acre
bg: Австралия/Акр

en: Brazil/DeNoronha
bg: Бразилия/ДеНоронха

en: Brazil/East
bg: Бразилия/Ийст

en: Brazil/West
bg: Бразилия/Уест

en: Canada/Atlantic
bg: Канада/Атлантик

en: Canada/Central
bg: Канада/Централ

en: Canada/Eastern
bg: Канада/Ийстърн

en: Canada/Mountain
bg: Канада/Маунтън

en: Canada/Newfoundland
bg: Канада/Нюфаундлънд

en: Canada/Pacific
bg: Канада/Пацифик

en: Canada/Saskatchewan
bg: Канада/Саскачеуан

en: Canada/East-Saskatchewan
bg: Канада/Ийст-Саскачеуан

en: Canada/Yukon
bg: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
bg: Канада/Контенентал

en: Chile/EasterIsland
bg: Канада/Ийстърсланд

en: Etc/Greenwich
bg: Etc/Гринуич

en: Etc/Universal
bg: Etc/Универсално_Време

en: Etc/Zulu
bg: Etc/Зулу

en: Global/CET
bg: Глобално_Време/CET

en: Global/CST6CDT
bg: Глобално_Време/CST6CDT

en: Global/Cuba
bg: Глобално_Време/Куба

en: Global/EET
bg: Глобално_Време/EET

en: Global/EST
bg: Глобално_Време/EST

en: Global/EST5EDT
bg: Глобално_Време/EST5EDT

en: Global/Egypt
bg: Глобално_Време/Египет

en: Global/Eire
bg: Глобално_Време/Ейре

en: Global/Factory
bg: Глобално_Време/Факчъри

en: Global/GB
bg: Глобално_Време/Великобритания

en: Global/GMT
bg: Глобално_Време/GMT

en: Global/GMT+0
bg: Глобално_Време/GMT+0

en: Global/GMT-0
bg: Глобално_Време/GMT-0

en: Global/GMT0
bg: Глобално_Време/GMT0

en: Global/Greenwich
bg: Глобално_Време/Гринуич

en: Global/HST
bg: Глобално_Време/HST

en: Global/Hongkong
bg: Глобално_Време/Хонгконг

en: Global/Iceland
bg: Глобално_Време/Исландия

en: Global/Iran
bg: Глобално_Време/Иран

en: Global/Israel
bg: Глобално_Време/Израел

en: Global/Jamaica
bg: Глобално_Време/Ямайка

en: Global/Japan
bg: Глобално_Време/Япония

en: Global/Kwajalein
bg: Глобално_Време/Кваджалейн

en: Global/Libya
bg: Глобално_Време/Либия

en: Global/MET
bg: Глобално_Време/MET

en: Global/MST
bg: Глобално_Време/MST

en: Global/MST7MDT
bg: Глобално_Време/MST7MDT

en: Global/NZ
bg: Глобално_Време/NZ

en: Global/NZ-CHAT
bg: Глобално_Време/NZ-CHAT

en: Global/Navajo
bg: Глобално_Време/Навайо

en: Global/PRC
bg: Глобално_Време/PRC

en: Global/PST8PDT
bg: Глобално_Време/PST8PDT

en: Global/Poland
bg: Глобално_Време/Полша

en: Global/Portugal
bg: Глобално_Време/Португалия

en: Global/ROC
bg: Глобално_Време/ROC

en: Global/ROK
bg: Глобално_Време/ROK

en: Global/Singapore
bg: Глобално_Време/Сингапур

en: Global/Turkey
bg: Глобално_Време/Турция

en: Global/UCT
bg: Глобално_Време/UCT

en: Global/UTC
bg: Глобално_Време/UTC

en: Global/Universal
bg: Глобално_Време/Уневерсално_Време

en: Global/W-SU
bg: Глобално_Време/W-SU

en: Global/WET
bg: Глобално_Време/WET

en: Global/Zulu
bg: Глоблно_Време/Зулу

en: Europe/Netherlands
bg: Европа/Холандия

en: Europe/Andorra
bg: Европа/Андора

en: Europe/Greece
bg: Европа/Гърция

en: Europe/Northern-Ireland
bg: Европа/Северна-Ирландия

en: Europe/Yugoslavia
bg: Европа/Югославия

en: Europe/Germany
bg: Европа/Германия

en: Europe/Slovakia
bg: Европа/Словакия

en: Europe/Belgium
bg: Европа/Белгия

en: Europe/Romania
bg: Европа/Румъния

en: Europe/Hungary
bg: Европа/Унгария

en: Europe/Moldova
bg: Европа/Молдова

en: Europe/Denmark
bg: Европа/Дания

en: Europe/Ireland
bg: Европа/Ирландия

en: Europe/Gibraltar
bg: Европа/Гибралтар

en: Europe/Finland
bg: Европа/Финландия

en: Europe/Turkey
bg: Европа/Турция

en: Europe/Ukraine
bg: Европа/Украйна

en: Europe/Portugal
bg: Европа/Португалия

en: Europe/Slovenia
bg: Европа/Словения

en: Europe/United_Kingdom
bg: Европа/Великобритания

en: Europe/Luxembourg
bg: Европа/Люксембург

en: Europe/Spain
bg: Европа/Испания

en: Europe/Malta
bg: Европа/Малта

en: Europe/Monaco
bg: Европа/Монако

en: Europe/Russia
bg: Европа/Русия

en: Europe/Norway
bg: Европа/Норвегия

en: Europe/France
bg: Европа/Франция

en: Europe/Czech_Republic
bg: Европа/Чешка_Република

en: Europe/Latvia
bg: Европа/Латвия

en: Europe/Italy
bg: Европа/Италия

en: Europe/Bosnia & Herzegovina
bg: Европа/Босна  и Херцеговина

en: Europe/Macedonia
bg: Европа/Македония

en: Europe/Bulgaria
bg: Европа/България

en: Europe/Sweden
bg: Европа/Швеция

en: Europe/Estonia
bg: Европа/Естония

en: Europe/Albania
bg: Европа/Албания

en: Europe/Liechtenstein
bg: Европа/Лихтенщайн

en: Europe/Vatican
bg: Европа/Ватикана

en: Europe/Austria
bg: Европа/Австрия

en: Europe/Lithuania
bg: Европа/Латвия

en: Europe/Poland
bg: Европа/Полша

en: Europe/Croatia
bg: Европа/Хърватско

en: Europe/Switzerland
bg: Европа/Швейцария

en: Indian/Antananarivo
bg: Индия/Антананариво

en: Indian/Chagos
bg: Индия/Чагос

en: Indian/Christmas
bg: Индия/Кристмас

en: Indian/Cocos
bg: Индия/Кокос

en: Indian/Comoro
bg: Индия/Коморо

en: Indian/Kerguelen
bg: Индия/Кергуелен

en: Indian/Mahe
bg: Индия/Махе

en: Indian/Maldives
bg: Индия/Малдивес

en: Indian/Mauritius
bg: Индия/Мауритиус

en: Indian/Mayotte
bg: Индия/Майоте

en: Indian/Reunion
bg: Индия/Рениан

en: Mexico/BajaNorte
bg: Мексико/БаджаНорте

en: Mexico/BajaSur
bg: Мексико/БаджаСур

en: Mexico/General
bg: Мексико/Общо

en: Mideast/Riyadh87
bg: Среден_Изток/Рияд87

en: Mideast/Riyadh88
bg: Среден_Изток/Рияд88

en: Mideast/Riyadh89
bg: Среден_Изток/Рияд89

en: Pacific/Apia
bg: Тихия_Океан/Апия

en: Pacific/Auckland
bg: Тихия_Океан/Оукланд

en: Pacific/Chatham
bg: Тихия_Океан/Чатам

en: Pacific/Easter
bg: Тихия_Океан/Ийстър

en: Pacific/Efate
bg: Тихия_Океан/Ефет

en: Pacific/Enderbury
bg: Тихия_Океан/Ендърбъри

en: Pacific/Fakaofo
bg: Тихия_Океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
bg: Тихия_Океан/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
bg: Тихия_Океан/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
bg: Тихия_Океа/Галапагос

en: Pacific/Gambier
bg: Тихия_Океан/Гамбер

en: Pacific/Guadalcanal
bg: Тихия_Океан/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
bg: Тихия_Океан/Гуам

en: Pacific/Johnston
bg: Тихия_Океан/Джонстън

en: Pacific/Kiritimati
bg: Тихия_Океан/Киритимати

en: Pacific/Kosrae
bg: Тихия_Океан/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
bg: Тихия_океан/Кваджалейн

en: Pacific/Majuro
bg: Тихия_Океан/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
bg: Тихия_Океан/Маркоесас

en: Pacific/Midway
bg: Тихия_Океан/Мидуей

en: Pacific/Nauru
bg: Тихия_Океан/Науру

en: Pacific/Niue
bg: Тихия_Океан/Ниуе

en: Pacific/Norfolk
bg: Тихия_Океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
bg: Тихия_Океан/Ноумея

en: Pacific/Palau
bg: Тихия_Океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
bg: Тихия_Океан/Питкаирн

en: Pacific/Ponape
bg: Тихия_Океан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
bg: Тихия_Океан/Порт_Моресби

en: Pacific/Rarotonga
bg: Тихия_Океан/Раротонга

en: Pacific/Saipan
bg: Тихия_Океан/Сайпан

en: Pacific/Tahiti
bg: Тихия_Океан/Таити

en: Pacific/Tarawa
bg: Тихия_Океан/Тарауа

en: Pacific/Tongatapu
bg: Тихия_Океан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
bg: Тихия_Океан/Трук

en: Pacific/Wake
bg: Тихия_Океан/Уейк

en: Pacific/Wallis
bg: Тихия_Океан/Уалис

en: Pacific/Yap
bg: Тихия_Океан/Яп

en: Pacific/Honolulu
bg: Тихия_Океан/Хонолулу

en: Pacific/Pago_Pago
bg: Тихия_Океан/Паго_Паго

en: Pacific/Samoa
bg: Тихия_Океан/Самоа

en: US/Alaska
bg: САЩ/Аляска

en: US/Aleutian
bg: САЩ/Алтийски_Острови

en: US/Arizona
bg: САЩ/Аризона

en: US/Central
bg: САЩ/Централ

en: US/East-Indiana
bg: САЩ/Ийст-Индиана

en: US/Hawaii
bg: САЩ/Хавай

en: US/Indiana-Starke
bg: САЩ/Индиана-Старк

en: US/Michigan
bg: САЩ/Мичиган

en: US/Mountain
bg: САЩ/Монтана

en: US/Pacific
bg: САЩ/Пацифик

en: US/Samoa
bg: САЩ/Самоа

en: US/Eastern
bg: САЩ/Източните_Щати
