tomboy 0.2.2 - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Tomboy Notes
pl: Tomboy - Notatki

en: _Preferences...
pl: _Ustawienia

en: _About Tomboy
pl: _O Tomboy

en: _Quit
pl: _Zakończ

note: Open the Start Here note
en: Start Here
pl: Zacznij tutaj

en: Welcome to Tomboy!
pl: Witaj w Tomboy'u

en: Use this page as a Start Page for organizing your notes and keeping unorganized ideas around.
pl: Wykorzystaj tę stronę jako Stronę Początkową dla uporządkowania swoich notatek
    i wprowadzenia porządku w nieuporządkowanych pomysłach

en: New Note {0}
pl: Nowa Notatka {0}

en: Describe your new note here.
pl: Opisz nową notatkę tutaj

en: Really delete this note?
pl: Czy naprawdę usunąć tę notatkę?

en: If you delete a note it is permanently lost.
pl: Po usunięciu, notatka jest nie do odzyskania.

en: _Link to New Note
pl: _Link do Nowej Notatki

en: Te_xt
pl: Te_kst

en: _Search
pl: _Szukaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Search your notes
pl: Szukaj wśród notatek

en: Link selected text to a new note
pl: Podłącz zaznaczony fragment do nowej notatki

en: _Text
pl: _Tekst

en: Set properties of text
pl: Ustaw właściwości tekstu

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete this note
pl: Usuń tę notatkę

en: _Search...
pl: _Szukaj

en: Find _Next
pl: _Następna

en: Find _Previous
pl: Znajdz _Poprzedni

en: _Highlight
pl: _Podświetlenie

en: Font Size
pl: Rozmiar Czcionki

en: _Normal
pl: _Normalny

en: _Large
pl: _Duży

en: S_mall
pl: _Mały

en: Tomboy Preferences
pl: Tomboy - Notatki

en: Editing
pl: Edycja

en: Hotkeys
pl: Klawisze skrótów

note: Spellchecking...
en: _Spellcheck While Typing
pl: _Sprawdzaj pisownię podczas pisania

en: Misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
pl: Nieprawidłowa pisownia zostanie oznaczona kolorem czerwonym, a sugestie prawidłowej pisowni będą znajdować się w menu podręcznym (prawy klawisz myszy)

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
pl: Podświetl Słowa _Wiki

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
pl: Uaktywnij tę opcję by podświetlić słowa <b>KtóreWyglądająTakJakTo</b>. Kliknięcie takiego słowa utworzy notatkę o takiej właśnie nazwie

note: Custom font...
en: Use Custom _Font
pl: Użyj niestandardowej czcionki

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
pl: Reaguj na _Klawisze Skrótów

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
pl: Klawisze skrótów pozwalają na szybki dostęp do notatek z jakiegokolwiek miejsca. Przykładowe Klawisze Skrótów: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
pl: Pokaż _menu notatek

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
pl: Otwórz "Zacznij tutaj"

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
pl: Utwórz _Nową Notatkę

note: Search dialog keybinding...
en: S_earch notes
pl: Szukaj w notatkach

en: Choose Note Font
pl: Wybierz czcionkę notatki

en: Recent Changes
pl: Ostatnie Zmiany

en: <b>Recent Changes</b> lists your notes in the order they were last changed.  Double click to open a note.
pl: <b>Ostatnie Zmiany</b> pokazują notatki w kolejnośći wprowadzania do nich zmian.  
    Kliknij podwójnie by otworzyć notatkę

en: Last Changed
pl: Ostatnio Zmieniane

en: Today, {0}
pl: Dzisiaj, {0}

en: Yesterday, {0}
pl: Wczoraj, {0}

en: {0} days ago, {1}
pl: {0} dni temu, {1}

en: Search All Notes
pl: Przeszukaj Wszystkie Notatki

en: Search Note
pl: Szukaj Notatki

en: Search _All Notes
pl: Przeszukaj _Wszystkie Notatki

en: _Previous
pl: _Poprzednia

note: title
en: No notes found
pl: Nie znaleziono notatek

en: Version {0}
pl: Wersja {0}

en: Create _New Note
pl: Utwórz _Nową Notatkę

en: _Recent Changes
pl: _Ostatnie zmiany

en: _Search Notes...
pl: _Przeszukuj Notatki...

en:  (new)
pl: (nowa)

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
pl: Prosta i łatwa w użyciu aplikacja zarządzająca notatkami

en: (Untitled {0})
pl: (Bez Tytułu {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
pl: Notatka o tytule <b>{0}</b> już istnieje. Wybierz proszę inną nazwę dla tej notatki.

en: Note title taken
pl: Tytuł notatki zaakceptowany

en: Cannot open location
pl: Otwarcie lokalizacji niemożliwe
