sax - en to lt translation catalogue (227 entries)

note: /.../ Copyright (c) 2005 SuSE GmbH Nuernberg, Germany.  All rights reserved. This file contains the gettext keys used within a gettext call in the application code for the SaX2 and XFine GUI RTF text: Startup information for the user
en: <b>SaX2 Suggestion</b><hr>The currently-started graphics system is based on a suggestion made by SaX2. If this is acceptable, click <b>OK</b>. Otherwise, change the configuration.
lt: <b>SaX2 pasiūlymas</b><hr>Šiuo metu paleista grafinė sistema yra pasiūlyta SaX2 programos. Jei jums tai patinka, spauskite <b>Gerai</b>. Kitu atveju galite keiskite konfigūraciją.

note: Caption text for the startup information window
en: Automatic Graphics System Setup
lt: Automatinis vaizdo sistemos konfigūravimas

note: Caption text for informing the user
en: Information...
lt: Informacija...

note: Title text on the left side
en: SaX Control Center
lt: SaX valdymo centras

note: Help Button text
en: &Help
lt: &Pagalba

note: Ok Button text
en: &OK
lt: &Gerai

note: Yes Button text
en: &Yes
lt: &Taip

note: No Button text
en: &No
lt: &Ne

note: Cancel Button text Maximum length: 40  characters
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

note: RTF text: exit SaX message
en: <b>Exit SaX2</b><hr>Exit SaX2 now?
lt: <b>Išeiti iš SaX2:</b><hr>Ar išeiti iš SaX2?

note: Message box default caption text
en: Message
lt: Pranešimas

note: Change configuration Button text
en: C&hange Configuration
lt: Pa&keisti konfigūraciją

note: Short description of the Monitor module Monitor name label
en: Monitor
lt: Monitorius

note: title of module dialog
en: Card and Monitor Properties
lt: Plokštės ir monitoriaus savybės

note: Short description of the Mouse module Tab text for a display tab of the mouse dialog
en: Mouse
lt: Pelė

note: title of module dialog
en: Mouse Properties
lt: Pelės savybės

note: Short description of the Keyboard module
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

note: title of module dialog
en: Keyboard Properties
lt: Klaviatūros savybės

note: Short description of the Tablet module Tab title: Tablet vendor name selection
en: Tablet
lt: Grafinis planšetas

note: title of module dialog
en: Tablet Properties
lt: Planšeto savybės

note: Short description of the Touchscreen module Tab text for a touchscreen tab of the touchscreen dialog
en: Touchscreen
lt: Lytimasis ekranas

note: title of module dialog
en: Touchscreen Properties
lt: Lytimojo ekrano savybės

note: title of module dialog
en: Remote Access Properties
lt: Nuotolinio prisijungimo savybės

note: Tab text for a display tab of the monitor dialog
en: Display
lt: Displėjus

note: Activate display checkbox, Display=screen
en: Activate This Display
lt: Aktyvuoti šį displėjų

note: Activate mouse checkbox
en: Activate This Pointer
lt: Aktyvuoti šį žymeklį

note: Graphics Card name label
en: Card
lt: Plokštė

note: Change data
en: &Change...
lt: &Pakeisti...

note: Set options for some kind of data
en: &Options...
lt: P&arinktys...

note: Configure some data
en: Con&figure...
lt: Kon&figūruoti...

note: Group box title for dual head setup
en: Dual Head Mode
lt: Dviekranė veiksena

note: Group box title for card options Group box title for mouse options Tab text for an options tab of the keyboard dialog Group box title for tablet options
en: Options
lt: Parinktys

note: CheckBox label to activate the mouse wheel
en: Activate Mouse Wheel
lt: Įjungti pelės ratuką

note: CheckBox label to activate the 3 Button emulation
en: Activate 3-Button Emulation
lt: Įjungti 3 mygtuko emuliaciją

note: CheckBox label to activate the wheel emulation
en: Emulate Wheel with Mouse Button
lt: Emuliuoti ratuką pelės klavišu

note: Group box title for card rotation
en: Rotate Screen
lt: Pasukti ekraną

note: Group box title for the mouse test field Line edit label pointing to the keyboard test field
en: Test
lt: Bandymas

note: Button text in final step message box for testing the configuration
en: &Test
lt: &Bandymas

note: Button text in final step message box for saving the configuration
en: &Save
lt: Iš&saugoti

note: Tab text for a layout tab of the keyboard dialog Label text for the primary keyboard layout Table topic text describing the keyboard layout column
en: Layout
lt: Planas

note: Status line of mouse test field: ready
en: Test ready
lt: Bandymas paruoštas

note: Status line of mouse test field: single button click
en: Single Click: Done
lt: Vienkartinis paspaudimas: Atlikta

note: Status line of mouse test field: double button click
en: Double Click: Done
lt: Dvigubas paspaudimas: Atlikta

note: Status line of mouse test field: wheel moved
en: Scrolling
lt: Slinkimas

note: Status line of mouse test field: button pressed
en: Button pressed
lt: Klavišas paspaustas

note: Status line of mouse test field: button released
en: Button released
lt: Klavišas atleistas

note: Status line of mouse test field: wheel stopped
en: Stopped: Done
lt: Sustabdytas: Atlikta

note: Group box title for properties
en: Properties
lt: Savybės

note: Activate dual head mode checkbox
en: Activate Dual Head Mode
lt: Aktyvuoti dviekranę veikseną

note: Set display resolution
en: Resolution
lt: Raiška

note: Set display colors
en: Colors
lt: Spalvos

note: Activate 3D checkboc
en: Activate 3D Acceleration
lt: Aktyvuoti 3D spartinimą

note: Tab title: Setup monitor properties for card X
en: Monitor for Card
lt: Monitorius plokštei

note: Tab title: Setup monitor for second channel on card X
en: Second Monitor for Card
lt: Antrasis monitorius plokštei

note: Tab title: Setup sync frequencies
en: Sync Frequencies
lt: Sinch. dažniai

note: Tab title: Setup display size
en: Display Size
lt: Displėjaus dydis

note: Tab title: Setup the monitor arrangement Title for the multihead arrangement
en: Arrangement
lt: Išdėstymas

note: Information about dual head mode. %1=the dual head modus %2=the resolution
en: Activated in %1 mode with %2
lt: Aktyvuota veiksena %1 su %2

note: Short Information that something has been activated
en: Activated in driver default mode
lt: Aktyvuota įprasta tvarkyklės veiksena

note: rwalter Monitor Model is unknown and should be changed Mouse Model is unknown and should be changed
en: Unconfigured
lt: Nesukonfigūruotas

note: Message appears when user is trying to deactivate all displays
en: <b>Cannot Deactivate All Displays</b><hr><nobr>At least one display must be active.</nobr>
lt: <b>Nepavykste deaktyvuoti visų ekranų</b><hr><nobr>Mažiausiai vienas ekranas turi būti aktyvus.</nobr>

note: Info label for dual head checkbox
en: No configuration available
lt: Nėra konfigūracijos

note: Radiobutton for traditional multihead mode
en: Traditional Multihead:
    Each screen is an independent display
lt: Tradicinė daugiaekranė veiksena:
    Kiekvienas ekranas yra nepriklausomas displėjus

note: Radiobutton for cloned multihead mode
en: Cloned Multihead:
    Each display is a clone of the primary display
lt: Klonuota daugiaekranė veiksena:
    Kiekvienas displėjus yra pirminio displėjaus klonas

note: Radiobutton for xinerama multihead mode
en: Xinerama Multihead:
    Build one big display out of all screens
lt: Xinerama daugiaekranė veiksena:
    Iš visų ekranų sukuriamas vienas didelis displėjus

note: Title for multihead modi
en: Multihead Mode
lt: Daugiaekranė veiksena

note: Monitor X - connected to - CardY
en: Connected To
lt: Prijungtas prie

note: Tooltip text if monitor is unknown
en: Unknown Monitor:
lt: Nežinomas monitorius:

note: Tooltip text for primary monitor
en: Primary Monitor:
lt: Pirminis monitorius:

note: Windowanager title for the monitor model setup Windowanager title for the second monitor model setup
en: Monitor Settings
lt: Monitoriaus nuostatos

note: Windowanager title for the mouse mode setup
en: Mouse Settings
lt: Pelės nuostatos

note: Windowanager title for the card options dialog
en: Graphics Card Settings
lt: Vaizdo plokštės nuostatos

note: Windowanager title for the dual head setup
en: Dual Head Settings
lt: Dviekranės veiksenos nuostatos

note: Radiobutton don't rotate
en: Not Rotated
lt: Nepasuktas

note: Radiobutton rotate to the left side
en: To the Left
lt: Į kairę

note: Radiobutton rotate to the right side
en: To the Right
lt: Į dešinę

note: Popup message to ask the user for an option value
en: <b>Option Needs a Value</b><hr><nobr>Set up a value for option %1.</nobr>
lt: <b>Parametrui reikia vertės</b><hr><nobr>Nustatykite vertę parametrui %1.</nobr>

note: Group box title for the monitor vendor and name selection
en: Monitor: Vendor and Name Selection
lt: Monitorius: Gamintojo ir pavadinimo pasirinkimas

note: Group box title for the mouse vendor and name selection
en: Mouse: Vendor and Name Selection
lt: Pelė: Gamintojo ir pavadinimo pasirinkimas

note: Group box title for the manual sync frequency set up
en: Manual Sync Frequency Setup
lt: Rankinis sinch. dažnių konfigūravimas

note: Group box title for the aspect/ratio selection
en: Diagonal and Aspect Ratio
lt: Įstrižainės ir padėties santykis

note: Group box title for the display size setup
en: Display Size in [ mm ]
lt: Displėjaus dydis [ mm ]

note: Text message telling to be carefull with the monitor sync frequencies
en: <b>Note:</b> Wrong sync ranges may damage your monitor. Consult the monitor manual for the settings.<br><br>If you want your monitor not to use its maximum rating, decrease the sync ranges.
lt: <b>Pastaba:</b>Neteisingi sinch. intervalai gali pažeisti jūsų monitorių. Konfigūruodami šias nuostatas pavartykite monitoriaus aprašą.<br><br>Jei nenorite, kad jūsų monitorius naudotų maksimaliu pajėgumu, sumažinkite sinch. intervalus.

note: Checkbox to activate DPMS
en: Activate DPMS
lt: Aktyvuoti DPMS

note: Button to popup the disk dialog for reading the monitor utility disk
en: Utility Disk...
lt: Pagalbinis diskas...

note: Label text for horizontal sync frequency
en: Horizontal
lt: Horizontaliai

note: Label text for second monitor name
en: Second Monitor:
lt: Antrasis monitorius:

note: Label text for second monitor resolution
en: Second Monitor Resolution
lt: Antrojo monitoriaus raiška

note: Label text for vertical sync frequency
en: Vertical
lt: Vertikaliai

note: Label text for the aspect ratio combo box
en: Aspect Ratio
lt: Padėties santykis

note: Label text for the diagonal length combo box
en: Diagonal
lt: Įstrižainė

note: Label text for the display size X-Axis
en: X Axis [mm]
lt: X ašis [mm]

note: Label text for the display size Y-Axis
en: Y Axis [mm]
lt: Y ašis [mm]

note: Something is not configured
en: Not configured
lt: Nesukonfigūruota

note: Unit name for inches in german zoll
en: inches
lt: coliai

note: Message box of type Ok, telling to user to insert a CD or disk
en: <b>Insert CD or Disk</b><hr>Insert the display utility CD or disk from the monitor vendor.
lt: <b>Įdėkite CD arba diską</b><hr>Įdėkite displėjaus pagalbinį CD arba monitoriaus gamintojo pateiktą diską.

note: Message box of type Error, telling that the utility disk cannot be opened
en: <b>Read Error</b><hr>Could not read from CD or disk. This may point to a damaged medium or incorrectly formatted information files.
lt: <b>Skaitymo klaida</b><hr>Nepavyksta perskaityti iš CD arba disko. Tai gali būti dėl pažeisto disko arba blogo formato bylų.

note: First gap of the ActivateInfo text: Multihead mode name
en: Traditional
lt: Tradicinė

note: First gap of the ActivateInfo text: Multihead mode name
en: Clone
lt: Klonas

note: Tab text for the mouse model dialog
en: Mouse Model
lt: Pelės modelis

note: Group box title for the primary keyboard setup
en: Primary Setup
lt: Pagrindinis konfigūravimas

note: Label text for the primary keyboard type
en: Type
lt: Tipas

note: Label text for the primary keyboard variant Table topic text describing the variant column
en: Variant
lt: Variantas

note: Group box title for the additional keyboard setup
en: Additional Layouts
lt: Papildomi išdėstymai

note: Table topic text describing the status column
en: Status
lt: Būsena

note: Table topic text describing the keytable column
en: Keytable
lt: Klavišų lentelė

note: List View root item text
en: Group Shift/Lock Behavior
lt: Grupės Shift/Lock elgsena

note: List View root item text
en: Use Keyboard LED to Show Alternate Group
lt: Naudoti klaviatūros LED alternatyvios grupės rodymui

note: List View root item text
en: Compose Key Position
lt: Compose klavišo pozicija

note: List View root item text XKBFile extension text
en: Control Key Position
lt: Control klavišo pozicija

note: List View root item text
en: Third Level Chooser
lt: Trečiojo lygio pasirinkimas

note: List View root item text
en: Alt/Win Key Behavior
lt: Alt/Win klavišo elgsena

note: List View root item text
en: CapsLock Key Behavior
lt: CapsLock klavišo elgsena

note: List View item text: Radiobutton no item selected
en: None
lt: Nieko

note: XKBFile extension text
en: Left Alt key switches group while pressed.
lt: Paspaudus kairysis Win klavišas persijungia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Both Ctrl keys together change group.
lt: Abu Ctrl klavišai kartu keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Right Shift key changes group.
lt: Dešinys Shift klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Left Win key changes group.
lt: Kairys Win klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Left Alt key changes group.
lt: Kairys Alt klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Both Win keys switch group while pressed.
lt: Abu Win klavišai keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Right Ctrl key switches group while pressed.
lt: Nuspaustas dešinys Ctrl klavišas perjungia grupę.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock just locks the Shift modifier.
lt: CapsLock užrakina Shift modifikatorių.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock toggles normal capitalization of alphabetic characters.
lt: CapsLock įjungia normalią didžiųjų alfabetinių simbolių veikseną.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock toggles Shift so all keys are affected.
lt: CapsLock įjungia Shift taip, jog paveikiami visi klavišai.

note: XKBFile extension text
en: Right Win-key is Compose.
lt: Dešinys Win klavišas yra Compose.

note: XKBFile extension text
en: Shift+CapsLock changes group.
lt: Shift+CapsLock keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: R-Alt switches group while pressed.
lt: R-Alt keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Right Control key works as Right Alt.
lt: Dešinys Control klavišas veikia kaip dešinysis Alt.

note: XKBFile extension text
en: Control key at bottom left
lt: Control klavišas apačioje kairėje

note: XKBFile extension text
en: Press any of Win-keys to choose 3rd level.
lt: Spauskite bet kokį Win klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Press Right Alt key to choose 3rd level.
lt: Spauskite dešinį Win klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Right Ctrl key changes group.
lt: Dešinys Ctrl klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Right Alt is Compose.
lt: Dešinysis Alt yra Compose.

note: XKBFile extension text
en: Right Ctrl is Compose.
lt: Dešinysis Ctrl yra Compose.

note: XKBFile extension text
en: ScrollLock LED shows alternative group.
lt: Scroll_Lock LED rodo alternatyvią grupę

note: XKBFile extension text
en: Control key at left of -A-
lt: Control klavišas -A- kairėje

note: XKBFile extension text
en: Third level choosers
lt: Trečiojo lygio pasirinkimas

note: XKBFile extension text
en: Both Shift keys together change group.
lt: Abu Shift klavišai kartu keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock uses internal capitalization. Shift cancels CapsLock.
lt: CapsLock naudoja vidinį raidžių didinimą. Shift atšaukia CapsLock.

note: XKBFile extension text
en: Make CapsLock an additional Control.
lt: Padaryti CapsLock papildomu Control.

note: XKBFile extension text
en: Press Left Win-key to choose 3rd level.
lt: Spauskite kairįjį Win klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Right Win-key changes group.
lt: Dešinys Win klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Meta is mapped to the left Win-key.
lt: Meta susietas su kairiu Win klavišu.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock LED shows alternative group.
lt: CapsLock LED rodo alternatyvią grupę.

note: XKBFile extension text
en: NumLock LED shows alternative group.
lt: NumLock LED rodo alternatyvią grupę.

note: XKBFile extension text
en: Left Shift key changes group.
lt: Kairys Shift klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Left Win-key switches group while pressed.
lt: Paspaudus kairį Win persijungia grupė.

note: XKBFile extension text
en: Menu is Compose.
lt: Meniu yra Compose.

note: XKBFile extension text
en: Both Alt keys together change group.
lt: Abu Alt klavišai kartu keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock key changes group.
lt: CapsLock klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Swap Control and CapsLock.
lt: Sukeisti Control ir CapsLock.

note: XKBFile extension text
en: Press any of Alt keys to choose 3rd level.
lt: Spauskite bet kokį Win klaviša 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Right Alt key changes group.
lt: Dešinys Alt klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Shift with numpad keys works as in MS Windows.
lt: Shift su klaviatūros skaitmenų sritimi veikia kaip MS Windows.

note: XKBFile extension text
en: Special keys (Ctrl+Alt+<key>) handled in a server.
lt: Specialūs klavišai (Ctrl+Alt+<klavišas>) apdorojami serveryje.

note: XKBFile extension text
en: Hyper is mapped to the Win-keys.
lt: Hyper susietas su Win klavišais.

note: XKBFile extension text
en: Alt is mapped to the right Win-key and Super to Menu.
lt: Alt susietas su dešiniu Win klavišu, o Super - su Meniu.

note: XKBFile extension text
en: Super is mapped to the Win-keys (default).
lt: Super susietas su Win klavišu (įprasta).

note: XKBFile extension text
en: Alt and Meta on the Alt keys (default).
lt: Alt ir Meta Alt klavišams (įprasta).

note: XKBFile extension text
en: Add the standard behavior to Menu key.
lt: Pridėti standarninę elgseną Meniu klavišui.

note: XKBFile extension text
en: Alt and Meta are on the Alt keys (default).
lt: Alt ir Meta Alt klavišams (įprasta).

note: XKBFile extension text
en: Press Right Control to choose 3rd level.
lt: Spauskite dešinį Control 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Alt+Shift changes group.
lt: Alt+Shift keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Control+Shift changes group.
lt: Control+Shift keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: CapsLock acts as Shift with locking. Shift cancels CapsLock.
lt: CapsLock veikia kaip Shift su rakinimu. Shift atšaukia CapsLock.

note: XKBFile extension text
en: Use keyboard LED to show alternative group.
lt: Naudoti klaviatūros LED alternatyvios grupės rodymui.

note: XKBFile extension text
en: Press Right Win-key to choose 3rd level.
lt: Spauskite dešinį Win klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Press Left Alt key to choose 3rd level.
lt: Spauskite kairįjį Alt klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Meta is mapped to the Win-keys.
lt: Meta susietas su Win klavišais.

note: XKBFile extension text
en: Press Menu key to choose 3rd level.
lt: Spauskite Meniu klavišą 3-iam lygiui.

note: XKBFile extension text
en: Left Ctrl key changes group.
lt: Kairys Ctrl klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Menu key changes group.
lt: Meniu klavišas keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Alt+Control changes group.
lt: Alt+Control keičia grupę.

note: XKBFile extension text
en: Right Win-key switches group while pressed.
lt: Nuspaustas dešinys Win perjungia grupę.

note: Tab title: Tablet port and mode selection
en: Port and Mode
lt: Prievadas ir veiksena

note: Tab title: Tablet electronic pens (pen,eraser)
en: Electronic Pens
lt: Elektroninės plunksnos

note: Activate tablet checkbox
en: Activate This Tablet
lt: Aktyvuoti šį planšetą

note: Group box title for the tablet vendor and name selection
en: Tablet: Vendor and Name Selection
lt: Planšetas: Gamintojo ir pavadinimo pasirinkimas

note: Group box title for tablet port combobox
en: Connection Port
lt: Pajungimo prievadas

note: Group box title for tablet mode
en: Primary Tablet Mode
lt: Pirminė planšeto veiksena

note: Group box title for pen/eraser tablet mode
en: Pen or Eraser Mode
lt: Plunksnos arba trintuko veiksena

note: Radiobutton for relative tablet mode
en: Relative
lt: Reliatyvus

note: Radiobutton for absolute tablet mode
en: Absolute
lt: Absoliutus

note: Group box title for the tablet tools (pen/eraser)
en: Tools
lt: Įrankiai

note: Add Pen Checkbox
en: Add Pen
lt: Pridėti plunksną

note: Add Eraser Checkbox
en: Add Eraser
lt: Pridėti trintuką

note: Windowanager title for the tablet pen options dialog
en: Pen or Eraser Settings
lt: Plunksnos arba trintuko nuostatos

note: Tab title: Pen properties
en: Pen Properties
lt: Plunksnos savybės

note: Tab title: Eraser properties
en: Eraser Properties
lt: Trintuko savybės

note: Activate/Assign touchscreen checkbox
en: Assign a Touchscreen to Display Number %1
lt: Priskirti lytimąjį ekraną vaizduoklio numeriui %1

note: Group box title for the touchscreen vendor and name selection
en: Touchscreen: Vendor and Name Selection
lt: Lytimasis ekranas: Gamintojo ir pavadinimo pasirinkimas

note: Finish configuration message box
en: <b>Final Steps</b><hr>The last step is saving your new configuration. It is recommended to test the new configuration before saving it. If the test server shows a corrupted desktop, press <b>[ Ctrl+Alt+Backspace ]</b> to kill the server.
lt: <b>Baigiamieji žingsniai:</b><hr>Paskutinis žingsnis- išsaugoti jūsų naują konfigūraciją. Rekomenduojama išbandyti konfigūraciją prieš ją išsaugant. Jei serveris rodo iškraipytą darbalaukį, spauskite:<b>[ Ctrl-Alt-Backspace ]</b>, taip priverstinai išjungsite serverį.

note: Tab title: VNC Server configuration
en: VNC Server
lt: VNC serveris

note: Activate VNC server checkbox
en: Allow Access to Display Using VNC Protocol
lt: Leisti prieigą prie ekrano naudojantis VNC protokolu

note: Group box title for the VNC options
en: VNC Options
lt: VNC parinktys

note: Activate VNC password protection checkbox
en: Activate Password Protection
lt: Aktyvuoti apsaugą slaptažodžiu

note: LineEdit label: enter password
en: Password
lt: Slaptažodis

note: LineEdit contents: enter new password
en: <Enter new password>
lt: <Įvesti naują slaptažodį>

note: LineEdit contents: change password
en: <Change password>
lt: <Pakeisti slaptažodį>

note: LineEdit contents: verify password
en: <Verify password>
lt: <Patikrinti slaptažodį>

note: Activate HTTP access checkbox
en: Activate HTTP Access
lt: Įjungti HTTP prieigą

note: Activate multiple VNC connection checkbox
en: Allow Multiple VNC Connections
lt: Leisti kelis VNC prisijungimus

note: SpinBox label to setup the HTTP port number
en: HTTP Port
lt: HTTP prieiga

note: VNC message box appearing if password strings doesn't match
en: <b>VNC Password Mismatch</b><hr>The first and the second version of the password do not match.
lt: <b>Nesutampa VNC slaptažodžiai</b><hr>Nesutampa pirmoji ir antroji slaptažodžio versijos.

note: VNC message box appearing if password is too short
en: <b>VNC Password Fault</b><hr>The password field has been left empty or the password is too short. Enter a password with at least six characters.
lt: <b>Netinkamas VNC slaptažodis</b><hr>Slaptažodžio laukelis yra paliktas tuščias arba slaptažodis yra per trumpas. Prašome įvesti slaptažodį ne trumpesnį, kaip šešių simbolių ilgio.

note: Install missing packages box
en: <b>Software Installation:</b><hr>Some packages are missing. Install the missing packages now?
lt: <b>Programinės įrangos diegimas:</b><hr>Trūksta kai kurių paketų. Ar įdiegti trūkstamus paketus?

note: Caption text for the missing package info window
en: Package Installation
lt: Paketo diegimas

note: Progress bar title text
en: Importing module
lt: Modulio importas

note: Progress window caption text
en: SaX2: Importing data...
lt: SaX2: Importuojami duomenys...

note: Progress window label text
en: Initialize cache...
lt: Inicializuoti talpyklą...

note: Message box text: configuration cannot be saved
en: <b>Saving Configuration Failed</b><hr>The following report has been created:
lt: <b>Nepavyko išsaugoti konfigūracijos</b><hr>Sukurtas toks pranešimas:

note: Message box test: configuration has been saved
en: <b>Configuration Saved</b><hr>Your modifications will take effect the next time the graphics system is restarted. Exit SaX2 now?
lt: <b>Konfigūracija išsaugota:</b><hr>Pakeitimai pradės galioti tik iš naujo paleidus grafinę sistemą. Išeiti iš SAX2?

note: Message box text: testing the configuration has failed
en: <b>Testing Configuration Failed</b><hr>For further information, refer to the file <tt>/var/log/Xorg.99.log</tt>. The following report has been created from the calling instance:
lt: <b>Nepavyko išbandyti konfigūracijos</b><hr>Detaliau žiūrėkite byloje <tt>/var/log/Xorg.99.log</tt>. Sukurtas toks pranešimas:

note: Message box text: if VNC has been enabled the firewall should be checked
en: <b>VNC configuration information</b><hr>The VNC service requires that the TCP port 5900 and an HTTP port (5800 by default) be open in the firewall. You can configure this with YaST.
lt: <b>VNC konfigūracijos informacija</b><hr>VNC paslaugai reikia, kad užkardos TCP prievadas 5900 ir HTTP prievadas (5800 įprastinis) būtų atverti. Tai galite sukonfigūruoti su YaST.

note: /.../ Copyright (c) 2000 SuSE GmbH Nuernberg, Germany.  All rights reserved. This file contains the gettext keys used within a gettext call in the application code for XFine2 Maximum length: 40  characters
en: &Step size
lt: Žing&snio dydis

note: Maximum length: 40  characters
en: Small
lt: Mažas

note: Maximum length: 40  characters
en: Normal
lt: Normalus

note: Maximum length: 40  characters
en: Big
lt: Didelis

note: Maximum length: 40  characters
en: Huge
lt: Milžiniškas

note: Maximum length: 40  characters
en: &Next Screen
lt: Kitas ekra&nas

note: Maximum length: 40  characters
en: S&ave
lt: Išs&augoti

note: Maximum length: 40  characters
en: Change &Position
lt: &Pakeisti poziciją

note: Maximum length: 40  characters
en: C&hange Size
lt: K&eisti dydį

note: Maximum length: 40  characters
en: Screen
lt: Ekranas

note: Maximum length: 60  characters
en: No video mode tuning available
lt: Negalimas video veiksenos derinimas

en: Configuration on display
lt: Displėjaus konfigūracija

en: Idle timer...
lt: Tuščios eigos taimeris...
