f-spot - en to pl translation catalogue (175 entries)

en: By Extension
pl: Według rozszerzenia

en: Unsupported file format.
pl: Nieobsługiwany format pliku.

en: Determine File Type:
pl: Wykrywanie typu pliku:

en: Load Image
pl: Wczytanie obrazu

en: Save Image
pl: Zapisywanie obrazu

en: No image loaded.
pl: Nie wczytano obrazu.

en: Can't save non local files.
pl: Nie można zapisać zdalnych plików.

en: Unsupported image type for saving.
pl: Zapis obrazu w tym formacie nie jest obsługiwany.

en: interpolation type
pl: rodzaj interpolacji

en: the type of interpolation to use
pl: rodzaj używanej interpolacji

en: check type
pl: rodzaj szachownicy

en: the type of chequering to use
pl: rodzaj używanej szachownicy

en: the size of chequers to use
pl: rozmiar używanej szachownicy

en: dither
pl: cieniowanie

en: dither type
pl: rodzaj cieniowania

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Unknown transform type %d
pl: Nieznany rodzaj transformacji %d

en: Operation failed
pl: Operacja nie powiodła się

en: Preview
pl: Podgląd

en: Path
pl: Ścieżka

en: File
pl: Plik

en: Index
pl: Indeks

en: Downloading Previews
pl: Pobieranie podglądów

en: Downloading Preview of {0}
pl: Pobieranie podglądu {0}

en: Unknown destination.
pl: Nieznane miejsce docelowe.

en: When copying files from a camera you must select a valid destination on the local filesystem
pl: Przy kopiowaniu plików z aparatu, należy wybrać prawidłowe miejsce docelowe w lokalnym systemie plików

en: Unable to create directory.
pl: Nie można utworzyć katalogu.

en: Transferring Pictures
pl: Przesyłanie obrazów

en: Copying file {0} of {1}
pl: Kopiowanie pliku {0} z {1}

en: Done Copying Files
pl: Ukończenie kopiowania plików

en: Download Complete
pl: Pobieranie ukończone

en: Error transferring file
pl: Błąd podczas przesyłania pliku

en: Transferring "{0}" from camera
pl: Przesyłanie "{0}" z aparatu

en: Select Destination
pl: Wybór miejsca docelowego

en: Camera
pl: Aparat

en: Transferring picture "{0}" To CD
pl: Przesyłanie obrazu "{0}" na płytę CD

note: This indicates the current photo is photo {0} of {1} out of photos
en: {0} of {1}
pl: {0} z {1}

en: Done Sending Photos
pl: Ukończenie wysyłania zdjęć

en: Transfer Complete
pl: Przesyłanie ukończone

en: Error While Transferring
pl: Błąd podczas przesyłania

en: Error Transferring
pl: Błąd przesyłania

en: Error: Error while transferring; Aborting
pl: Błąd: Błąd podczas przesyłania, rezygnacja

en: Error: File Already Exists; Aborting
pl: Błąd: Plik już istnieje, rezygnacja

en: Image Directory
pl: Katalog obrazów

en: Thumbnail Directory
pl: Katalog miniaturek

en: Exif Directory
pl: Katalog exif

en: GPS Directory
pl: Katalog GPS

en: InterOperability Directory
pl: Katalog współpracy

en: Unknown Directory
pl: Nieznany katalog

en: Uploading picture "{0}"
pl: Wysyłanie obrazu "{0}"

en: Upload Complete
pl: Wysyłanie ukończone

en: Unable to log on.
pl: Nie można się zalogować.

en: Uploading Pictures
pl: Wysyłanie obrazów

en: Building Gallery
pl: Budowanie galerii

note: Abbreviation of previous
en: Prev
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: <b>Account</b>
pl: <b>Konto</b>

en: <b>Color Temperature</b>
pl: <b>Temperatura koloru</b>

en: <b>Destination</b>
pl: <b>Przeznaczenie</b>

en: <b>End Date</b>
pl: <b>Data końcowa</b>

en: <b>Export Method</b>
pl: <b>Metoda eksportu</b>

en: <b>Exposure</b>
pl: <b>Ekspozycja</b>

en: <b>Gallery</b>
pl: <b>Galeria</b>

en: <b>Photograph Layout</b>
pl: <b>Układ fotografii</b>

en: <b>Photos</b>
pl: <b>Fotografie</b>

en: <b>Predefined</b>
pl: <b>Wstępnie zdefiniowane</b>

en: <b>Preview</b>
pl: <b>Podgląd</b>

en: <b>Printer Details</b>
pl: <b>Szczegóły drukarki</b>

en: <b>Start Date</b>
pl: <b>Data początkowa</b>

en: <b>Style</b>
pl: <b>Styl</b>

en: Ad_just Color...
pl: Dos_tosuj kolor...

en: Adjust Color
pl: Dostosowanie koloru

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Camera Selection
pl: Wybór aparatu

en: Co_nfigure
pl: Ko_nfiguruj

en: Create New _Tag...
pl: Utwórz nowy _znacznik...

en: Display Side_bar
pl: Wyświetlanie paska _bocznego

en: Display T_ags
pl: Wyświetlanie _znaczników

en: Display _Dates
pl: Wyświetlanie _dat

en: Display _Timeline
pl: Wyświetlanie _osi czasu

en: Edit Tag Icon
pl: Modyfikacja ikony znacznika

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export to _Flickr...
pl: Eksportuj do _Flickr...

en: Export to _Web Gallery...
pl: Eksportuj do galerii _sieciowej...

en: F-Spot Photo Album
pl: Album fotograficzny F-Spot

en: Fin_d
pl: Wy_szukiwanie

en: Find by _Tag
pl: Znajdź _znacznik

en: Folder Export
pl: Eksport folderu

en: Full Page
    Standard - 4x6
pl: Cała strona
    Standardowy - 4x6

en: Gallery
pl: Galeria

en: Hairline
    0.25"
    0.5"
    1"
pl: Linia włoskowata
    0.25"
    0.5"
    1"

en: Import
pl: Importowanie

en: None
    Title
    Filename
    Date
    Photo Details
pl: Brak
    Tytuł
    Nazwa pliku
    Data
    Szczegóły zdjęcia

en: Page 1 of 3
pl: Strona 1 z 3

en: Pause
pl: Pauza

en: Photo 0 of 0
pl: Zdjęcie 0 z 0

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Rem_ove Tag
pl: U_suń znacznik

en: Rotate _Left
pl: Obróć w _lewo

en: Rotate _Right
pl: Obróć w p_rawo

en: Select _All
pl: Zaznacz _wszystkie

en: Select _None
pl: Odz_nacz wszystkie

en: Selected Camera:
pl: Wybrany aparat:

en: Selection
    Gallery
    Viewport
pl: Wybór
    Galeria
    Podgląd

en: Send _Mail...
pl: Wyślij _pocztą...

en: Set _Date Range...
pl: _Ustaw przedział czasu...

en: Set as _Background
pl: Ustaw _jako tło pulpitu

en: View
pl: Widok

en: _Attach Tag
pl: _Dodaj znacznik

en: _Clear Date Range
pl: _Wyczyść przedział czasu

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Delete Selected Tag
pl: _Usuń wybrany znacznik

en: _Delete Version
pl: _Usuń wersję

en: _Edit Selected Tag...
pl: _Modyfikuj wybrany znacznik...

en: _Export
pl: _Eksportuj

en: _Fullscreen
pl: P_ełny ekran

en: _Import...
pl: _Importuj...

en: _Month
pl: _Miesiąc

en: _Print...
pl: _Drukuj...

en: _Remove From Catalog
pl: _Usuń z katalogu

en: _Remove Tag From Selection
pl: _Usuń znacznik z zaznaczenia

en: _Rename Version
pl: _Zmień nazwę wersji

en: _Sharpen...
pl: _Wyostrz...

en: _Slideshow
pl: _Pokaz slajdów

en: _Tags
pl: _Znaczniki

en: _Version
pl: _Wersja

en: _View
pl: _Widok

en: pixels
pl: pikseli

en: (No Gallery)
pl: (brak galerii)

en: (No Albums)
pl: (brak albumów)

en: Directory does not exist.
pl: Katalog nie istnieje.

en: The directory you selected "{0}" does not exist.  Please choose a different directory
pl: Wybrany katalog "{0}" nie istnieje. Wybierz inny katalog

en: Select Tag
pl: Wybierz znacznik

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Version:
pl: Wersja:

en: Date:
pl: Data:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Exposure:
pl: Ekspozycja:

note: The label for the root category is used in new and edit tag dialogs
en: (None)
pl: (brak)

en: Amount:
pl: Stopień:

en: Radius:
pl: Promień:

en: Threshold:
pl: Próg:

en: No cameras detected.
pl: Nie wykryto żadnego aparatu.

en: F-Spot was unable to find any cameras attached to this system.  Double check that the camera is connected and has power
pl: Program F-Spot nie mógł odnaleźć żadnych podłączonych aparatów. Sprawdź ponownie, czy aparat jest podłączony i ma zasilanie

en: Error connecting to camera
pl: Błąd podczas łączenia się z aparatem

en: Received error "{0}" while connecting to camera
pl: Podczas łączenia się z aparatem otrzymano błąd "{0}"

en: Unsharp Mask
pl: Zmiękczenie maski

en: Delete the selected photo permanently? | Delete the {0} selected photos permanently?
pl[0]: Czy trwale usunąć zaznaczone zdjęcie?
pl[1]: Czy trwale usunąć {0} zaznaczone zdjęcia?
pl[2]: Czy trwale usunąć {0} zaznaczonych zdjęć?

en: This deletes all versions of the selected photo from your drive. | This deletes all versions of the selected photos from your drive.
pl[0]: Spowoduje to usunięcie wszystkich wersji zaznaczonego zdjęcia z dysku.
pl[1]: Spowoduje to usunięcie wszystkich wersji zaznaczonych zdjęć z dysku.
pl[2]: Spowoduje to usunięcie wszystkich wersji zaznaczonych zdjęć z dysku.

en: _Delete photo | _Delete photos
pl[0]: _Usuń zdjęcie
pl[1]: _Usuń zdjęcia
pl[2]: _Usuń zdjęcia

en: Remove the selected photo from F-Spot? | Remove the {0} selected photos from F-Spot?
pl[0]: Czy usunąć zaznaczone zdjęcie z programu F-Spot?
pl[1]: Czy usunąć {0} zaznaczone zdjęcia z programu F-Spot?
pl[2]: Czy usunąć {0} zaznaczonych zdjęć z programu F-Spot?

en: If you remove photos from the F-Spot catalog all tag information will be lost. The photos remain on your computer and can be imported into F-Spot again.
pl: Jeśli usuniesz zdjęcia z katalogu F-Spota, wszystkie znaczniki informacyjne zostaną utracone. Zdjęcia pozostaną na komputerze i będzie można je ponownie zaimportować do prgramu F-Spot.

en: _Remove from Catalog
pl: _Usuń z katalogu

en: If you delete a tag, all associations with photos are lost.
pl: Jeśli usuniesz znacznik, wszystkie powiązania ze zdjęcimi będą usunięte.

en: _Delete tag | _Delete tags
pl[0]: _Usuń znacznik
pl[1]: _Usuń znaczniki
pl[2]: _Usuń znaczniki

en: Remove From Catalog
pl: Usunięcie z katalogu

en: Delete From Drive
pl: Usunięcie z dysku

note: FIXME TagMenu is ugly.
en: Attach Tag
pl: Dodaj znacznik

note: FIXME finish the IPhotoSelection stuff and move the activate handler into the class this current method is way too complicated.
en: Remove Tag
pl: Usuń znacznik

note: Fixme this should really set parent menu items insensitve
en: (No Tags)
pl: (Brak znaczników)

en: Create New Version
pl: Tworzenie nowej wersji

en: Rename Version
pl: Zmiana nazwy wersji

en: New name:
pl: Nowa nazwa:

en: Really Delete?
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Really delete version "{0}"?
pl: Czy na pewno usunąć wersję "{0}"?

en: Crop
pl: Przytnij

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Create New Tag
pl: Tworzenie nowego znacznika

en: Question
pl: Pytanie

en: Reduce Red-Eye
pl: Redukuje efekt czerwonych oczu

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: This name is already in use
pl: Ta nazwa jest już w użyciu

en: Edit Tag
pl: Modyfikacja znacznika

en: Photo {0} of {1}
pl: Zdjęcie {0} z {1}
