F-Spot - en to et translation catalogue (42 entries)

en: By Extension
et: Laiendi järgi

en: Unsupported file format.
et: Toetamata failivorming.

en: Determine File Type:
et: Määra faili tüüp:

en: Load Image
et: Laadi pildifail

en: Save Image
et: Salvesta pilt

en: No image loaded.
et: Pildifaili pole laaditud.

en: Preview
et: Eelvaade

en: Path
et: Asukoht

en: File
et: Fail

en: Index
et: Indeks

en: Downloading Previews
et: Eelvaadete allalaadimine

en: Downloading Preview of {0}
et: {0} eelvaate allalaadimine

en: Unknown destination.
et: Tundmate sihtkoht.

en: Select Destination
et: Vali sihtkoht

en: Camera
et: Kaamera

en: Image Directory
et: Piltide kataloog

en: Thumbnail Directory
et: Pisipiltide kataloog

en: Exif Directory
et: Exif'i kataloog

en: GPS Directory
et: GPS'i kataloog

en: Building Gallery
et: Galerii ehitamine

note: Abbreviation of previous
en: Prev
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Exit fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest.

en: <b>Gallery</b>
et: <b>Galerii</b>

en: <b>Histogram</b>
et: <b>Histogramm</b>

en: <b>Photos</b>
et: <b>Fotod</b>

en: Create CD
et: Loo CD

en: Create New _Tag...
et: Loo uus _märksõna...

en: F-Spot Photo Album
et: F-Spot fotoalbum

en: Gallery
et: Galerii

en: Remove From Catalog
et: Kustuta kataloogist

en: Delete From Drive
et: Kustuta kettalt

note: FIXME TagMenu is ugly.
en: Attach Tag
et: Lisa märksõna

note: FIXME finish the IPhotoSelection stuff and move the activate handler into the class this current method is way too complicated.
en: Remove Tag
et: Eemalda märksõna

note: Fixme this should really set parent menu items insensitve
en: (No Tags)
et: (Märksõnu pole)

en: Create New Version
et: Loo uus versioon

en: Rename Version
et: Nimeta versioon ümber

en: New name:
et: Uus nimi:

en: Really Delete?
et: Tõesti kustutan?

en: Fullscreen
et: Täisekraanvaade

en: Create New Tag
et: Loo uus märksõna

en: This name is already in use
et: See nimi on juba kasutuses
