Tomboy HEAD - en to lt translation catalogue (103 entries)

en: Accessories
lt: Reikmenys

en: Simple and easy to use note-taking
lt: Paprasta ir lengvai naudojama užrašinė

en: Tomboy Applet Factory
lt: Tomboy įtaiso gamykla

en: Tomboy Notes
lt: Tomboy užrašai

en: _About Tomboy...
lt: _Apie Tomboy...

en: _Preferences...
lt: _Nustatymai...

en: Note-taker
lt: Užrašinė

en: Quick and handy note-taker
lt: Greita ir patogi užrašinė

en: Create a new Note
lt: Sukurti naują raštelį

en: Custom Font Face
lt: Kitas šriftas

en: Enable WikiWord highlighting
lt: Įjungti WikiWord paryškinimą

en: Enable custom font
lt: Įjungti kitą šriftą

en: Enable global keybindings
lt: Įjungti globalius klavišų susiejimus

en: Enable spellchecking
lt: Įjungti rašybos tikrinimą

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
lt: Įjunkite šį nustatymą norėdami paryškinti žodžius KurieAtrodoŠtaiTaip. Paspaudus šį žodį bus sukurtas naujas raštelis su tokiu pavadinimu.

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
lt: Jeigu enable_custom_font reikšmė yra teigiama, rašteliuose bus naudojamas čia nurodytas šriftas.

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
lt: Jei teigiama, rašybos klaidos bus pabrauktos raudonai, ir paspaudus dešinįjį pelės mygtuką bus rodomi teisingos rašybos pasiūlymai.

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
lt: Jei teigiama, bus įjungti visoje aplinkoje veikiantys klavišų susiejimai, nurodyti /apps/tomboy/global_keybindings rakte.

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
lt: Jei teigiama, rašteliuose bus naudojamas šriftas nurodytas custom_font_face rakte. Kitu atveju bus naudojamas numatytasis aplinkos šriftas.

en: Open Recent Changes
lt: Atverti paskutiniuosius pakeitimus

en: Open Search Dialog
lt: Atverti paieškos dialogą

en: Open Start Here
lt: Atverti „pradėti čia“

en: Show applet menu
lt: Rodyti įtaiso meniu

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Globalus susiejimas kurti ir parodyti naujam rašteliui. Formatas atrodo kaip „&lt;Control&gt;a“ arba „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Apdoroklis yra pakankamai liberalus ir leidžia didžiąsias ir mažąsias raides, taip pat tokius sutrumpinimus kaip „&lt;Ctl&gt;“ and „&lt;Ctrl&gt;“. Jeigu nurodysite parametrą į specialų užrašą „disabled“, šiam veiksmui nebus priskirtas joks klavišų susiejimas.

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Globalus susiejimas atverti „Pradėti čia“ rašteliui. Formatas atrodo kaip „&lt;Control&gt;a“ arba „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Apdoroklis yra pakankamai liberalus ir leidžia didžiąsias ir mažąsias raides, taip pat tokius sutrumpinimus kaip „&lt;Ctl&gt;“ and „&lt;Ctrl&gt;“. Jeigu nurodysite parametrą į specialų užrašą „disabled“, šiam veiksmui nebus priskirtas joks klavišų susiejimas.

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Globalus susiejimas atverti raštelių paieškos langui. Formatas atrodo kaip „&lt;Control&gt;a“ arba „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Apdoroklis yra pakankamai liberalus ir leidžia didžiąsias ir mažąsias raides, taip pat tokius sutrumpinimus kaip „&lt;Ctl&gt;“ and „&lt;Ctrl&gt;“. Jeigu nurodysite parametrą į specialų užrašą „disabled“, šiam veiksmui nebus priskirtas joks klavišų susiejimas.

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Globalus susiejimas atverti paskutinių pakeitimų langui. Formatas atrodo kaip „&lt;Control&gt;a“ arba „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Apdoroklis yra pakankamai liberalus ir leidžia didžiąsias ir mažąsias raides, taip pat tokius sutrumpinimus kaip „&lt;Ctl&gt;“ and „&lt;Ctrl&gt;“. Jeigu nurodysite parametrą į specialų užrašą „disabled“, šiam veiksmui nebus priskirtas joks klavišų susiejimas.

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Globalus susiejimas Tomboy įtaiso meniu parodymui. Formatas atrodo kaip „&lt;Control&gt;a“ arba „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Apdoroklis yra pakankamai liberalus ir leidžia didžiąsias ir mažąsias raides, taip pat tokius sutrumpinimus kaip „&lt;Ctl&gt;“ and „&lt;Ctrl&gt;“. Jeigu nurodysite parametrą į specialų užrašą „disabled“, šiam veiksmui nebus priskirtas joks klavišų susiejimas.

en: Print
lt: Spausdinti

en: _About Tomboy
lt: _Apie Tomboy

en: _Quit
lt: Iš_eiti

note: Open the Start Here note
en: Start Here
lt: Pradėti čia

en: Welcome to Tomboy!
lt: Sveiki atvykę į Tomboy!

en: Use this page as a Start Page for organizing your notes and keeping unorganized ideas around.
lt: Šį puslapį naudokite kaip Pradinį puslapį Jūsų raštelių organizavimui ir nesuorganizuotų idėjų laikymui aplink.

en: New Note {0}
lt: Naujas raštelis {0}

en: Describe your new note here.
lt: Čia aprašykite naują Jūsų raštelį

en: Really delete this note?
lt: Tikrai ištrinti šį raštelį?

en: If you delete a note it is permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite raštelį jis bus prarastas visam laikui.

en: _Link to New Note
lt: Padaryti nuorodą į naują _raštelį

en: Te_xt
lt: Te_kstas

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search your notes
lt: Ieškoti raštelių

en: Link
lt: Susieti

en: Link selected text to a new note
lt: Susieti pažymėtą tekstą su nauju rašteliu

en: _Text
lt: _Tekstas

en: Set properties of text
lt: Nurodyti teksto savybes

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete this note
lt: Ištrinti šį raštelį

en: _Search...
lt: _Ieškoti...

en: Find _Next
lt: Rasti _sekantį

en: Find _Previous
lt: Rasti _ankstesnį

en: _Highlight
lt: Pa_ryškintas

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: _Normal
lt: _Normalus

en: Hu_ge
lt: Milžiniškas

en: _Large
lt: _Didelis

en: S_mall
lt: _Mažas

en: Tomboy Preferences
lt: Tomboy nustatymai

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Hotkeys
lt: Karštieji klavišai

note: Spellchecking...
en: _Spellcheck While Typing
lt: Į_vedant tekstą tikrinti rašybą

en: Misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
lt: Neteisingai parašyti žodžiai bus pabraukti raudonai, ir paspaudus dešinįjį pelės mygtuką bus rodomi teisingos rašybos pasiūlymai.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
lt: Paryškinti _WikiŽodžius

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
lt: Įjunkite šį nustatymą norėdami paryškinti žodžius <b>AtrodančiusŠtaiTaip</b>. Paspaudus tokį žodį bus sukurtas raštelis su tokiu pavadinimu.

note: Custom font...
en: Use Custom _Font
lt: Naudoti kitą šri_ftą

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
lt: Klausytis _karštųjų klavišų

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
lt: Karštieji klavišai leidžia Jums pasiekti raštelius iš bet kur klavišų paspaudimu. Pavyzdiniai karštieji klavišai: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
lt: Rodyti raštelių _meniu

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
lt: Atverti „Pradėti čia“

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
lt: Sukurti _naują raštelį

note: Search dialog keybinding...
en: S_earch notes
lt: I_eškoti raštelių

en: Choose Note Font
lt: Pasirinkite raštelio šriftą

en: Recent Changes
lt: Paskutinieji pakeitimai

en: <b>Recent Changes</b> lists your notes in the order they were last changed.  Double click to open a note.
lt: <b>Paskutinieji pakeitimai</b> rodo raštelius surikiuotus pagal pakeitimo datą. Norėdami atverti raštelį du kartus spragtelkite.

en: Last Changed
lt: Vėliausiai pakeista

en: Today, {0}
lt: Šiandien, {0}

en: Yesterday, {0}
lt: Vakar, {0}

en: {0} days ago, {1}
lt: prieš {0} dienas, {1}

en: Search All Notes
lt: Ieškoti visuose rašteliuose

en: Search Note
lt: Ieškoti raštelyje

en: _Find:
lt: _Rasti:

en: Search _All Notes
lt: Ieškoti _visuose rašteliuose

en: Case _Sensitive
lt: Skirti _raidžių dydį

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: Search _Results
lt: Paieškos _rezultatai

en: ({0} match) | ({0} matches)
lt[0]: ({0} atitikmuo)
lt[1]: ({0} atitikmenys)
lt[2]: ({0} atitkmenų)

note: title
en: No notes found
lt: Raštelių nerasta

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright (C) 2004, 2005 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>
lt: Tomboy: Paprasta, lengva naudoti darbastalio užrašinė.
    Autorinės teisės (C) 2004, 2005 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>

en: Usage:
      --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
lt: Naudojimas:
      --new-note			Sukurti ir parodyti naują raštelį.
      --new-note [pavadinimas]		Sukurti ir parodyti naują raštelį su pavadinimu.
      --open-note [pavadinimas/url]	Parodyti egzistuojantį raštelį atitinkamu pavadinimu.
      --start-here			Parodyti „Pradėti čia“ raštelį.
      --highlight-search [tekstas]	Atvertame raštelyje surasti ir paryškinti tekstą.
      --version			Parodyti versijos informaciją.
      --help			Parodyti šią naudojimosi žinutę.

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
    
    D-BUS remote control disabled.
lt: Naudojimas:
      --version			Parodyti versijos informaciją.
      --help			Parodyti šią naudojimosi žinutę.
    
    D-BUS nuotolinis valdymas atjungtas.

en: Version {0}
lt: Versija {0}

en: Tomboy: unsupported option '{0}'
    Try 'tomboy --help' for more information.
    D-BUS remote control disabled.
lt: Tomboy: nepalaikoma parinktis „{0}“
    Norėdami gauti daugiau informacijos bandykite „tomboy --help“.
    D-BUS nuotolinis valdymas atjungtas.

en: Create _New Note
lt: Sukurti _naują raštelį

en: _Recent Changes
lt: _Paskutinieji pakeitimai

en: _Search Notes...
lt: _Ieškoti raštelių...

en:  (new)
lt:  (naujas)

en: Copyright © 2004, 2005 Alex Graveley
lt: Autorinės teisės © 2004, 2005 Alex Graveley

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
lt: Paprasta ir lengva naudoti aplinkos užrašinė.

en: (Untitled {0})
lt: (Nepavadinta {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
lt: Raštelis pavadinimu <b>{0}</b> jau egzistuoja. Norėdami tęsti Jūs turite pasirinkti kitą šio raštelio pavadinimą.

en: Note title taken
lt: Raštelio pavadinimas paimtas

en: Cannot open location
lt: Nepavyko atverti vietos
