sumf - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Resource
nl: Hulpbron

en: Resource Group Details
nl: Brongroepdetails

en: Resource Group
nl: Brongroep

en: Modified Resources
nl: Gewijzigde bronnen

en: Selected Resource
nl: Geslecteerde bron

en: All Resources
nl: Alle bronnen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Drop changes
nl: Wijzigingen ongedaan maken

en: Save to all profiles
nl: In alle profielen opslaan

en: Patch all profiles
nl: Wijziging in alle profielen aanbrengen

en: &Show changes
nl: &Wijzigingen tonen

en: &Cancel
nl: &Annuleer

en: Alt+C
nl: Alt+A

en: save
nl: opslaan

en: all
nl: alle

en: patch
nl: wijzigingen aanbrengen

en: drop
nl: ongedaan maken

en: apply
nl: toepassen

en: Resource Changes
nl: Bronwijzigingen

en: &Close
nl: Sluit&en

en: Edit profile
nl: Profiel wijzigen

en: Switch scripts
nl: Wisselscripts

en: Prestart
nl: Pre-start

en: Poststart
nl: Post-start

en: Prestop
nl: Pre-stop

en: Poststop
nl: Post-stop

en: clear
nl: wissen

en: Profile settings
nl: Profielinstellingen

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Omschrijving

en: Error
nl: Fout

en: Choose prestart script
nl: Kies pre-start script

en: Choose poststart script
nl: Kies post-start script

en: Choose prestop script
nl: Kies pre-stop script

en: Choose poststop script
nl: Kies post-stop script

en: Root privileges are required to use this program.
nl: U moet root privilegeles hebben om dit programma te gebruiken.

en: You are not authorized to use this program.
nl: U bent niet geautoriseerd om dit programma te gebruiken.

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Initialize SCPM
nl: SCPM initialiseren

en: SCPM is not initialized
    SCPM is not initialized, but must be before use.  
    If you initialize it now, default settings that are sufficient for most systems are used. To configure SCPM before initialization, select 'Run YaST'.
    Initialize SCPM now?
nl: SCPM is niet geïnitialiseerd
    U dient SCPM te initialiseren voor gebruik.  
    Als u dat nu doet word SCPM ingesteld met standaard instellingen die voldoen voor de meeste systemen. Om SCPM voor initialisatie te configureren kiest u 'YaST starten'.
    SCPM nu initialiseren?

en: Yes
nl: Ja

en: Run YaST
nl: YaST starten

en: No
nl: Nee

en: Reinitialize SCPM
nl: SCPM opnieuw initialiseren

en: SCPM has detected a changed system installation and must be reinitialized. This means that the data saved in your existing profiles may be out of date. If you reinitialize SCPM now, your profiles will be lost. You can also try to update the data saved in your profiles. Read the SCPM info page for more information about this.
    Renitialize SCPM now?
nl: SCPM heeft een wijziging in de systeeminstallatie ontdekt en moet opnieuw worden geïnitialiseerd. Dit betekent dat de gegevens in uw bestaande profielen achterhaald zijn. Als u nu SCPM opnieuw initialiseert zullen uw profielen verloren gaan. U kunt ook proberen de profielgegevens bij te werken. Raadpleeg de SCPM informatiepagina voor meer informatie hieromtrent.
    SCPM opnieuw initialiseren?

en: Recover SCPM
nl: SCPM terughalen

en: SCPM needs recovery
    SCPM is currently locked and needs recovery. This is usually the case after an unexpected abort of an SCPM operation, for example, caused by a critical error. SCPM can be recovered by replaying the command executed before the abort. This basically completes the previous command. You can also rollback the previous command. This leads to a system status equal or at least similar to the status before the aborted operation. If in doubt, choose 'Replay'.
nl: SCPM dient teruggehaald te worden
    SCPM is op het ogenblik geblokkeerd en dient te worden teruggehaald. Dit gebeurt meestal na het onverwacht afbreken van een SCPM handeling, bijvoorbeeld door een kritieke fout. In principe zal het laatste commando opnieuw worden uitgevoerd voorzover dat noodzakelijk is. U kunt ook het vorige commando teniet doen. Dit leidt tot een systeemtoestand die gelijk is of gelijkt op de toestand voordat de laatste operatie afgebroken werd. Als u twijfelt, kies dan 'Opnieuw uitvoeren'.

en: Replay
nl: Opnieuw uitvoeren

en: Rollback
nl: Terugzetten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Initialization failed
nl: De initialisatie is mislukt

en: Saving database
nl: Database opslaan

en: Active
nl: Actief

en: Available profiles
nl: Beschikbare profielen

en: Co&py
nl: Ko&piëer

en: Create a new profile by copying the selected one
nl: Maak een nieuw profiel door het geselecteerde profiel te kopiëren

en: &Quit
nl: &Stoppen

en: Quit
nl: Stoppen

en: Ctrl+Q
nl: Ctrl+S

en: Contents
nl: Inhoud

en: &Contents...
nl: &Inhoud...

en: About
nl: Info

en: &About
nl: In&fo

en: &Edit
nl: Wijzig&en

en: Edit selected profile properties
nl: Wijzig de attributen van het geselecteerde profiel

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: Create a new profile
nl: Een nieuw profiel aanmaken

en: Ctrl+A
nl: Ctrl+T

en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

en: Remove selected profile
nl: Het geselecteerde profiel verwijderen

en: &Switch
nl: &Overschakelen

en: Switch to selected profile
nl: Overschakelen naar het geselecteerde profiel

en: Ctrl+S
nl: Ctrl+O

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Reinitialize
nl: Opnieuw initialiseren

en: Close Progress Window automatically
nl: Voortgangsvenster automatisch sluiten

en: Show Progress Messages
nl: Voortgangsberichten tonen

en: Always show Switch Window
nl: Wisselvenster altijd tonen

en: &Profiles
nl: &Profielen

en: &Options
nl: &Opties

en: &Help
nl: &Hulp

en: About SUMF
nl: Over SUMF

en: Copyright 2005 SUSE LINUX Products GmbH
    Released under the terms of GNU General Public License
nl: Copyright 2005 SUSE LINUX Products GmbH
    Vrijgegeven onder de voorwaarden van de GNU General Public License

en: Information
nl: Informatie

en: SCPM is already disabled.
nl: SCPM is al uitgeschakeld.

en: Name of the new profile
nl: Naam van het nieuwe profiel

en: Should the new profile be the active one?
nl: Dient het nieuwe profiel te worden geactiveerd?

en: Select the profile to edit first.
nl: Selecteer eerst een profiel om te wijzigen.

en: Select the profile to copy first.
nl: Selecteer eerst een profiel om te kopiëren.

en: Copy profile
nl: Profiel kopiëren

en: Select the profile to remove first.
nl: Selecteer eerst een profiel om te verwijderen.

en: Select the profile to switch to first.
nl: Selecteer eerst een profiel om naar te wisselen.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: All profiles will be lost.
    Really discard the database and reinitialize SCPM?
nl: Alle profielen zullen verloren gaa.
    Wilt u daadwerkelijk de database weggooien en overnieuw met SCPM beginnen?

en: Error: SCPM is locked
nl: Fout: SCPM is geblokkeerd

en: Error:
nl: Fout:

en: Progress
nl: Voortgang

en: Action
nl: Actie

en: Switching Profile
nl: Van profiel wisselen

en: Switch information
nl: Wisselingsinformatie

en: Active profile
nl: Actief profiel

en: Destination profile
nl: Bestemmingsprofiel

en: Modified resources
nl: Gewijzigde bronnen

en: Drop &changes
nl: Wijzigingen &weggooien

en: C&ancel
nl: &Annuleer

en: unknown
nl: onbekend

en: mixed
nl: gemengd
