pam_unix2 - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: Could not determine hostname.
cs: Nelze zjistit počítač.

en: RPC Secure Password:
cs: RPC bezpečné heslo:

en: Cannot find secret key for %s.
cs: Nelze najít tajný klíč pro %s.

en: Can't find %s's secret key
cs: Nelze najít tajný klíč %s

en: Could not get public key for %s.
cs: Nelze najít veřejný klíč pro %s.

en: Could not determine the NIS+ root server.
cs: Nelze zjistit NIS+ root server.

en: Could not create conversion key.
cs: Nelze vytvořit konverzní klíč.

en: DES encryption failure
cs: DES šifrování selhalo

en: rpc.nispasswd not running on %s
cs: rpc.nispasswd na %s neběží

en: ERROR: Password incorrect. Try again
cs: CHYBA: Chybné heslo. Opakujte.

en: ERROR: %s
           Password not changed
cs: CHYBA: %s
           Heslo nezměněno

en: DES decryption failure.
cs: Selhání DES šifrování.

en: ERROR: %s
           password not changed
cs: CHYBA: %s
           heslo nezměněno

en: ERROR: Only partial success.
cs: CHYBA: Pouze částečný úspěch.

en: 	Password: %s
cs: 	Heslo: %s

en: 	Secret Key: %s
cs: 	Tajný klíč: %s

en: ERROR: Unknown error.
cs: CHYBA: Neznámé chyba.

en: NIS+ password information changed for %s
    NIS+ credential information changed for %s
cs: Změněno NIS+ heslo uživatele %s
    Změněny přihlašovací údaje uživatele %s

en: Password information update failed.
cs: Aktualizace informací o hesle selhala.

en: The NIS+ credential information for %s will not be changed.
cs: Přihlašovací údaje NIS+ pro %s nelze změnit.

en: User %s must do the following to update credential information:
cs: Uživatel %s musí pro aktualizaci přihlašovacích údajů postupovat takto:

en: Use NEW password for login and OLD password for keylogin.
cs: Použijte NOVÉ heslo pro přihlášení a STARÉ heslo pro keylogin.

en: Use "chkey -p" to reencrypt the credentials with the
cs: Pro převytvoření přihlašovacích údajů použijte "chkey -p" s

en: new login passwd.
cs: passwd.

en: The user must keylogin explicitly after next login.
cs: Po dalším přihlášení musí uživatel provést keylogin.

en: NIS+ passwd table not found: %s
cs: NIS+ passwd tabulka nenalezena: %s

en: User not found in NIS+ table.
cs: Uživatel nenalezen v NIS+ tabulce.

en: Password:
cs: Heslo:

en: Your password has expired. Choose a new password.
cs: Vaše heslo vypršelo. Zadejte nové.

en: Password change requested. Choose a new password.
cs: Je vyžadována změna hesla. Zadejte nové.

en: Your password will expire in %ld days.
cs: Počet dní do vypršení vašeho hesla: %ld

en: Your password will expire tomorrow.
cs: Vaše heslo vyprší zítra.

en: Your password will expire within 24 hours.
cs: Vaše heslo vyprší do 24 hodin.

en: Permissions on the password database may be too restrictive.
cs: Přístupová práva k databázi hesel jsou možná příliš přísná.

en: Less then %d weeks since the last change.
cs: Od poslední změny uplynulo méně než %d týdnů.

en: Less then %d days since the last change.
cs: Od poslední dny uplynulo méně než %d dní.

en: You can only change local passwords.
cs: Změnit můžete pouze lokální hesla.

en: Password change aborted.
cs: Změna hesla přerušena.

en: Passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Error: Password NOT changed.
cs: Chyba: Heslo NEBYLO změněno.

en: Password changed.
cs: Heslo změněno.

en: Cannot find the master ypserver: %s
cs: Nelze najít master ypserver: %s

en: yppasswdd not running on NIS master %s
cs: Na NIS master serveru %s neběží yppasswdd

en: yppasswd daemon running on illegal port.
cs: yppasswd démon běží ne nepřípustném portu.

en: Cannot open %s for reading: %s
cs: Nelze otevřít %s pro čtení: %s

en: Unable to obtain entropy from %s
cs: Nelze získat entropii z %s

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
cs: Není možné generovat entropii. Překontrolujte nastavení šifrování.

en: Cannot create salt for standard crypt
cs: Nelze vytvořit entropii pro standardní šifrování

en: Cannot create salt for MD5 crypt
cs: Nelze vytvořit entropii pro MD5 šifrování

en: Cannot create salt for bigcrypt
cs: Nelze vytvořit entropii pro bigcrypt

en: No support for bigcrypt included
cs: Podpora pro bigcrypt není zahrnuta

en: Cannot create salt for blowfish crypt
cs: Nelze vytvořit entropii pro blowfish

en: No support for blowfish included
cs: Podpora pro blowfish není zahrnuta

en: crypt_r() returns NULL pointer
cs: crypt_r() vrátil prázdný ukazovatel

en: Cannot lock password file: already locked.
cs: Nelze zamknout soubor s heslo. Soubor je již uzamčen.

en: Cannot open %s: %m
cs: Nelze otevřít %s: %m

en: Cannot stat %s: %m
cs: Nelze zaznamenat %s: %m

en: Cannot create temp file (%s): %m
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor (%s): %m

en: Error while writing new shadow file: %m
cs: Chyba při zápisu nového souboru shadow: %m

en: Error while closing old shadow file: %m
cs: Chyba při uzavírání starého stínového souboru: %m

en: Error while closing temporary shadow file: %m
cs: Chyba při uzavírání dočasného stínového souboru: %m

en: Error while writing new password file: %m
cs: Chyba při zápisu nového souboru s hesly: %m

en: Error while closing old password file: %m
cs: Chyba při uzavírání starého soubory s hesly: %m

en: Error while closing temporary password file: %m
cs: Chyba při uzavírání dočasného souboru s hesly: %m

en: Changing NIS password for %s on %s.
cs: Měním NIS heslo %s na %s.

en: Error while changing the NIS password.
cs: Chyba při změně NIS hesla.

en: Error while changing the NIS+ password.
cs: Chyba při změně NIS+ hesla.
