f-spot - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: By Extension
sv: Efter ändelse

en: Unsupported file format.
sv: Filformatet stöds inte.

en: Determine File Type:
sv: Avgör filtyp:

en: Load Image
sv: Läs in bild

en: Save Image
sv: Spara bild

en: No image loaded.
sv: Ingen bild inläst.

en: Unsupported image type for saving.
sv: Bildtypen stöds inte för sparande.

en: interpolation type
sv: typ av interpolation

en: the type of interpolation to use
sv: typen av interpolation att använda

en: check type
sv: ruttyp

en: the type of chequering to use
sv: typen av rutnät att använda

en: the size of chequers to use
sv: storleken på rutorna att använda

en: dither type
sv: typ av färgutjämning

en: File
sv: Fil

en: Next
sv: Nästa

en: Adjust Color
sv: Justera färg

en: Browse
sv: Bläddra

en: Gallery
sv: Galleri

en: Pause
sv: Paus

en: Previous
sv: Föregående

en: View
sv: Vy
